• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik si myslíte, že má dnes vydělat chlap?

28. října 2009 
tak to já vlastně ani nejsem kariérista - hlavně mě ale nebaví už na nikoho vydělávat, zjistila jsem, že se mi líbí být valstní paní a spíš někoho zaměstnat. A baví mě vydělávat prachy. To ohromně zvedá sebevědomí - hlavně na MD, kdy má ženská blbý pocit si vůbec něco koupit. Částečně i proto jsem s tím začala. :sweat_smile: Ale od malého bych neodešla někam na 8 hodin a ne dřív jak ve 3 letech. Ovšem už jen fakt, že dělám doma mou pozornost taky dost zaměstná, ale jsme spolu.
Ženský co vedou rodinné firmy obdivuju :dizzy_face:
27. říj 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, mě štvalo, že se jmenuju stejně jako Dana Morávková v RP, teď už se naštěstí zase přejmenovala na Rubešovou :slight_smile:
27. říj 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: A my se víceméně na tom postu střídáme s bráchou, protože je blbý dělat vlastnímu bráchovi šéfku
27. říj 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čím víc člověk má, tím víc potřebuje a chce :wink: Já kdysi pracovala při vysoké za životní minimum, nestačilo mi to, ale vyšla jsem, musela jsem zkrátka vyjít, teď vydělávám víc než manžel a nestačí nám to :grinning: :rolling_eyes: Ale jinou práci dělat nechci, přidání ve státním sektoru nehrozí a druhá práce pro mě nepřichází v úvahu, nevim, kde bych na to brala energii :confounded: a manžel zatim lépe placenou práci nenašel a výrazně přidáno taky nedostal, takže prostě nám musí stačit to, co máme... :wink:
27. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreo - já fakt myslela, že je to tvůj vtipný nick??? :confused: To je tvoje jméno? :sweat_smile: No to teda sedí
27. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem myslela že je to vtip ten nick :grinning: tak to je super :slight_smile:
28. říj 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
2. bře 2013 v 16:56 • libulubo
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek