Kolik utratí vaši manželé?

aponchie
26. led 2008

Ahoj,ted jsme s manzou kecali na tema finance v rodine a trosku podebatovali na tema kolik tak chlap utrati a za co a jaky pridel penez ma tak zhruba mit🙂napr.vsazky tipsportu ,piva,zaliby atd.Manzela zajima jak ktery chlap na tom asi zhruba je.On teda skoro denne vsazi na zapasy 😠 ale nevychazi mu to 😀 no do hospody nechodi pac nema cas diky praci a jinak nic moc 😝

aponchie
autor
26. led 2008

tak to ja radsi vim nez nevim takovych prekvapeni uz jsem slysela hodne 😀

melory
26. led 2008

...asi som zabudla napisat, ze viem o vsetkych vydavkoch, vsetko mame na pozicky, hypoteku a podobne, viem co stoji auto a byt...ja sa cudujem, ze mu to vobec vyjde

aponchie
autor
26. led 2008

no ja myslela spis ty vydelky 😀

melory
26. led 2008

vydelky ako zarobky ci vydaje?

melory
26. led 2008

jasne ze vydaje....tak asi okrem listka do fitka ani nic....a samozrejme do bruska on rad lepsie

navi
26. led 2008

melory to je jako by si mluvila za mě 😀 U nás to funguje úplně stejně 😉

melory
26. led 2008

viem na co narazaju baby, tiez som mala susedu, co zistila z uctu, ze jej muz mina prachy na milenky.....ale to mi take druhy niesme..... 😵 keby som chcela pozriem si to v telefone, ked mu prie sms, ze ma pohyb na ucte...mne staci, ze vystacime.

je zas pravda, ze ked zarabal malinko, tak sme studovali kazdu sumu na paske...takze ano, mame sa tak dobre!!!

aponchie
autor
26. led 2008

ja si nemyslim,ze je to tak,ze pokud mas hodne penez nepocitas a pokud malo pocitas to je zkresleny povrchni predsudek 😀 ja bych treba chtela vedet kolik manza vydelava i kdybych mela svoji vyplatu sebevetsi

janickabez
26. led 2008

Myscha, to jsme na tom stejně, muj je taky závislák, paří hry po síti a tak utratí za to, a nejrychlejší internet, pak polovinu výplaty pošle mě na účet 😎 na domácnost, zbytek (a není to zase tak malá cifra 😎 i když pro někoho možná jo, kdo ví) má pro sebe na dojížedění do práce a výdaje s každodenním 70km cestováním a pak něco na Lišku, do hospody jde tak jednou za měsíc...no a zbytek má na učtu, sem tam mi dovolí si pujčit kartu a trochu mu to tam uklidit s tím, že nutně potřebuju nový botičky, nebo bundičku 😀 😀 😀 😀
Když mu tam neuklidím, tak si pak většinou koupí nový PC nebo plazmu nebo něco na ten zpusob 😀 😀 😀

aponchie
autor
26. led 2008

tak to koukam teda a musim uznat ze ten muj je poklad 😀 sice taky vyzaduje nejake pristroje nove ikdyz je mame ale ja mu to nenapadne rozmluvim pac nechapu na co kupovat neco co doma mas a funguje ti nastesti to chape a nevrha se zbytecne do utrat za elektroniku a takove veci filmy a hry stahuje na netu kdyz chce koupit bych to fakt nesla treba za litr jednu hru ale nehraje skoro vubec.mu staci to pivko na doma a sem tam na sipky zajde do hospody a to je vse penize mi da absolutne vsecky a spis ja davam mu 😀 😀 pac on by utracel a mel v tom bordel a tak se to aspon pise a vi se kolik je penez celkem to ocenuje pac vidi jestli jeste muzeme a hlavne ze se hodne usetri a kupi se nam to na sporeni 😀

janickabez
26. led 2008

Mě to neva 😉 , jsem ráda za jeho koníčky, mimo to že paří na PC, tak historicky válčí, nebo chodí střílet, hodně čte....já mu to neberu, jsou to jeho vydělaný prachy, co potřebuju a chci, to mám a jemu přeju ať si je taky užije,když už si je vydělá, jsou jeho 😉 když mu udělá radost nová telka , tak ať si jí koupí 😉 ....na co mi jsou tisíce na učtě, abych se na ně chodila dívat, nebo čekala, až mi je tam někdo vytuneluje 😀 😀 😀 😀
kdyby byl co večer v hospodě, to by mi vadilo víc 😎 pivko doma nepije ani nekouří ani nekafuje.....

lesanaa
26. led 2008

aponchie, tu uctovnu knihu ti schvalujem, mi platime ucty kazdy tyzden (za veci, ktore sme platili kreditnymi kartami), manzel v exceli urobil sikovne tabulky, kde zadava vydaje, prijem, sporenie, akcie a vsetko, tak vidime kazdy mesiac ako stojime a na co sme minuli. Bez planovania to nejde, chcem novu kuchynu (10 000 dolarov), potrebujeme novu strechu (3000 dolarov), chceme prerabat kupelnu, tie veci stoja velke prachy (o mojej skole ani nehovoriac), tak si to treba nejak rozvrhnut a este k tomu nie sme zgrlosi, lebo si doprajeme, ale mame radi nejaku tu "poistku" na ucte, tak hoci by sme si vsetko mohli dovolit kupit aj teraz v hotovosti, predsa len si to rozhodime priebezne. Raz za cas robim ucty aj ja, tak vidim, kolko stoji zivobytie, aj ked este nezarabam. Aby som sa absolutne o muzove prachy nezaujimala a cakala nanho, co povie ako stojime a kolko vobec zaraba...Tak som zila, ked som mala 10 rokov s rodicmi🙂 Teraz som dospela zena a o financie sa staram aj ja. ked hodpodaria dvaja, musia mat prehlad obaja. Neviem si predstavit dlhodobe financne plany u dvoch, ktori nemaju o sebe prehlad...Alebo ano- ked maju na ucte nulu a prijem rovna sa minute peniaze, vtedy asi nie je co sledovat🙂

beruskaveruska
26. led 2008

tak my taky máme společný účet samo, že na mé jméno no a o finance se starám já 😀 MM kupuju mu denně svačiny , pití, cigára a dávám mu peníze aby nebyl švorcovej, ale za ty si koupí většinou cíga. Jinak o dražších věcěch rozhodujeme spolu. Jinak účet je sice na mě, ale každej máme svou kartu takže má kdykoliv peníze k dispozici akorát nerad chodí vybítrat tak to vyberu většinou já a on si z toho vezme kolik chce. Nehlídám ho kolik utrací je mi to fuk já zase chodím na nehty a jednou za čas k holiči. A oblečení no to kdybych mu ho nekoupila tak nevím nesnáší chodit po krámech a zkoušet si to 😀 Jinak máme společnou zábavu filmy tak za DVD utratíme docela šlušný peníze. 😀 A jinak veškeré naše příjmy jdou na jeden účet takže navzájem známe své výdělky no a když je něco třeba tak se to koupí a hotovo, ale co se týká splátek a tak to hlídám já i veškeré vyřizování je na mě. Nesnáší úřady tak mám kartu zmocněnce a chodím za něj i na poštu 😀

lesanaa
26. led 2008

beruskaveruska, musim skonstatovat, ze sa tvoj muz dobre ozenil🙂) Ma sa ako vo vaticke. No co by bez nas ti chlapi robili? 😀

janickabez
26. led 2008

beru s tím oblečením mi to povídej....jediný štěstí, že je manža přes týden v uniformě, takže já mu kupuju oblečení x za rok, letní a zimní, co je potřeba doplnit, protože civil nosí jen o víkendech a to z 80% sedí doma v županu a nebo teplákách 😀 😀 😀 tak to moc neošoupe, co ušetří za obečení to zbyde na mě 😀 😀 😀 😀 😀 jinak taky veškeré vyřizování a placení je na mě

janickabez
26. led 2008

2x za rok 🙂 my tam to číslo vypadlo

beruskaveruska
26. led 2008

Lesanko no ten ani neví kdy máme jakou platbu, kdy končí jaká půjča a koli kde musíme ještě zaplatit. Vždycky mu říkám co kdyby se mi něco stalo tak jsme hned dlužníci - prej se mi nic nestane dokud všechno nepoplatíme? Nebo by mi sehnal notebook a vzal mi ho do nemocnice abych to přes internet vyřídila. 😀

beruskaveruska
26. led 2008

Janičko to znám , když byl u armády tak byl v maskáčích nebo v uniformě, ale odešel od armády a pro změnu v práci nosí montérky 😀 , ale je spokojenější než u AČR. No a jelikož jsme malé město Žatec a jako prodavačka mám všude doat známých tak mu kupuju kadry a boty tak, že to v krámě zaplatím vezmu domu Míra vyzkouší a já to pak bud vrátím nebo si to nechá. 😀 Jo jednou jsem mu potřebovala koupit boty a kalhoty v jedem den no holky my se tak zhádali nic nekoupili a týden spolu nemluvili. 😀

lesanaa
26. led 2008

berus, si sikula, ale nerozmaznavaj si ho🙂 Moj sa zase nevyzna ani v chladnicke a ked pridem neskor domov, radsej sedi hladny a caka na mna 😀

beruskaveruska
26. led 2008

Lesanko tak to můj muž vaří a moc dobře. Když jsem byla v nemocnici tak jsem byla hladová já a né on 😀 no a já technice jakžtak rozumím, protože jsem to nějaký čas prodávala. Já kromě bot a aut prodávala snad už všechno no dělám to už 13 let. 😀

janickabez
26. led 2008

manža jetě nic jinýho nezkusil, tak neví 😀 😀 😀 ,ale on je zlatíčko, na práci si nestěžuje, prý dokud platěj, tak je to OK 😀 😀 , no já oblečení chodím kupovat s metrem v ruce a boty...to jsem posldne prohodila před maminkou(jeho) že je potřebuje a ona ho nahnala do obuvy 😀 😀 😀 té se bál říct NE 😀 😀 😀 , koupil jedny ády a má zase na rok vystaráno 😀 😀 😀 😀 , jinak docela znám jeho styl, takže co přinesu, to se mu líbí 😎 nebo nikdy nic nenamítal 🙂

andilek
26. led 2008

janickabez, tak to jsme s nákupy pro M na tom stejně, můj je věčně v monterkách a to i o víkendech, kdyby mohl tak v nich chodí i spát, naštěstí chodí spát nahej, tak ušetříme i za pyžama 😅

beruskaveruska
26. led 2008

Janinko u nás to samé já mu zase kupuji Reeaker to vím, že když mu koupím 46 tak je to OK. Jsou z té dražší kategorie, ale vydrží mu jsou kožené a kvalitní. No a riflr to musím bud HIS nebo do EXE páč potřebuje prodloužené má necelých 190cm . No jinak na cestu do práce nosí od čongů teda když seženu dlouhý tam je to problém takže nám nezbývá nic jiného než značkové, ale já ne já se spokojím s levnýma.

beruskaveruska
26. led 2008

Andílku trochu mimo máš krásné fotečky a nádhernou kuchyňku 🙂

andilek
26. led 2008

kuju 😔

andilek
26. led 2008

to je proto, že nekupuju MM to oblečení, tak mám aspoň tu kuchyň 😅

beruskaveruska
26. led 2008

tý jo dobrej nápad a pak, ze se nedočkám nový kuchyně 😀 😀 😀

janickabez
26. led 2008

koukám, že u vás se manžel taky vyplatí 😀 😀 😀 😀 kdyby tu bylo téma kolik utratíte vy za sebe, tak to by bylo horší 😀 😀 😀 tda aspoň u mě 😀 😀 😀 a to nechodím na nehty a u kadeřníka jsem nebyla co jsem doma, tj rok 😀 😀 😀

beruskaveruska
26. led 2008

Jani já byla u kadeřnice cca loni v květnu a ted v úterý páč už jsem to potřebovala. 🙂

melory
26. led 2008

poviem ze vlastne za tych 11 rokov manzelstva to bolo vseliak. najpr som mala ucet len ja a tym padom aj peniaze, aj moje aj jeho....ked mal svoj tak som mu zakladala vyplatne pasky do sanona...teraz nedostava papierovu ale v elektronickej podobe...nemam co zalozit tak neviem, nepytam sa...ale tema je asi o tom kolko manzel utraca, tak sa idem drzat nite. okrem listka do posilky, daku tu fit tycinku a preparatu na klby ani nic neminie. je velmi setrny, aj ked vzdy vsetko minieme....ale keby som mala peniaze ja, tak by sme asi ani nevyzili.