Mám na expřítele podat i trestní oznámení?

vaioletka
22. čer 2016

Dobrý den,
příteli jsem půjčila nemalou sumu peněz, sepsali jsme i dlužní úpis.....podmínky nebyli dodrženy a proto jsem podala návrh na platební rozkaz, expřítel podal odpor.......vím, že se to bude táhnout ještě dlouho.
Mám podat i trestní oznámení? Část peněz ji v rámci daňového přiznání převedl na svůj účet, bez mého vědomí jednalo se o 23.000,-........zbylých 50.000 jsem mu zaslala na účet .....veškeré doklady mám. Jde mi o to co je rychlejší nemohu čekat 3 roky než se někdo rozhoupe.¨
Mockrát děkuji

mialagia
25. čer 2016

@ilonne jj jasně jenom policie a státní zástupce maj trochu větší moc než každé jiné povolání bohužel😶

@vaioletka tak jestli on v tom tebou podepsaném daň.přiznání změnil pouze to č.účtu, tak to by se blbě prokazovalo..ale je divné, že si účetní nevšimla, zvlášť pokud by to bylo přeškrtnuté např...😐

ilonne
25. čer 2016

@mialagia To je takový mýtus 🙂. Stejně nakonec o všem rozhoduje soudce 🙂. A třeba daleko více se lidé bojí říct si své i doktora než u nás 🙂

mialagia
25. čer 2016

@ilonne myslíš?mno soudce rozhoduje jen to, co se před něj dostane že..ale soudci to je taky kapitola sama pro sebe😀

vaioletka
autor
26. čer 2016

@ilonne ja jsem na puvodni davala svuj ucet a po tech 3 mesicich dy jsem volala na financak kde je chyba jsem se dozvedela ze to odeslo na učet pritele a i na kopii dan. priznani co jsem koukala je jeho....podepsal to pry za me.....ale nikdy mi nerekl ze si to necha poslat na svuj ucet

vaioletka
autor
26. čer 2016

@ilonne ¨j mockrat dekuju tohle je pro me spanelaksa vesnice jasny ze staci v pondeli. jsem vam strasne vdecna za rady v tomhle opravdu plavu a on uz se soudama ma zkusenosti a umi mluvit....ja sem jen mama na metresky co se neumi vyjadrovat.o)