Plná peněženka, funguje to?

saina
22. lis 2016

https://www.plnapenezenka.cz/penize-zpet/
Holky,mate s tím někdo zkušenost ?
Nakupuje pres to někdo? Fakt vám vrátí nějakou jacku zpět z nákupu?díky za postřehy.

reynocek
22. lis 2016

Ahoj, já to začala používat na doporučení kamarádky teď na podzim. Zatím jsem teda ještě žádné peníze vyplácet nenechala, ale připsané už tam něco mám. Takže zatím spokojenost. Kdybyste to chtěla vyzkoušet ... když doporučíte kamaráda, dokonce Vám připíší bonus, samozřejmě při splnění ještě nějakých podmínek. A kamarád taky dostane vstupní bonus. Takže pokud byste chtěla Plnou peněženku využít a nevadilo by Vám to udělat na mé doporučení, budu ráda 🙂 Každá kačka se hodí 😀

jipe
23. lis 2016

já používám vratnepenize.cz, už jsem si jednou peníze nechala vyplatit, takže můžu jen chválit

kajalka
23. lis 2016

Máme, používáme, už nám vrátili přes 1000 zpět.

2veverka
23. lis 2016

Holky, je to ovládání celého procesu složité? Protože dle mého nejvíce stresu způsobují zbytečné složitosti...

cikom
23. lis 2016

@reynocek Dobrý den, klidně mi pošlete pozvánku na rmarcelilinka@seznam.cz jestli z toho něco budete mít. Není nutnost provádět nějaké objednávky povinně ?

reynocek
23. lis 2016

@cikom Pošlu zítra z počítače. Objednávat Vás nikdo nenutí. Ano, od objednávek se odvíjejí odměny, ale objednávat povinné není.

reynocek
24. lis 2016

@cikom Odesláno 🙂

barca_ulo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gustavo_woltmann
13. led 2017

hm, zajímavé nikdy jsem o tom neslyšela ale zní to lákavě

palka82
13. led 2017

za mě teda refundo - doporučuji, už mi vyplatili skoro 700kč 🙂
https://www.refundo.cz/?ref=92892

cvancarka
13. bře 2017
Uživatel cvancarka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od cvancarka.

musím souhlasit s @barca_ulo - tky jsem dřív užívala různé cashbacky, ale u www.tipli.cz jsem zůstala a už nepůjdu jinam 🙂 Mají největší odměny a super články a různé návody jak na aliexpress například apod 👍

apple_tree
13. bře 2017

Pouzivam plnou penezenku par mesicu a uz mam vyplaceno kolem 700 Kc, a dalsi penize, momentalne neco malo pres 200 Kc na me ceka 🙂 Takze za me spokojenost. Resila jsem s nima i nejake reklamace, kdy mi z damejidlo neprichazely odmeny a i to bylo rychle vyreseno a odmeny mi byly zpetne pripsany.

terka_jurcikova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz