Podpořím matku samoživitelku s dětmi

yesser
8. črc 2016

Ahoj,
založil jsem tento účet, protože chci pomoci nějaké mamince v tíživé životní situaci, všemožným agenturám nevěřím a rád bych pomohl někomu, kdo to opravdu potřebuje.

Nejsem zrovna spisovatel a hodně bych toho tu rád napsal, sám mám 2 děti a vím, že i když štěstí za peníze nekoupíš, tak bez peněz se pořádně žít také nedá....nejvíc mě ale mrzí, když to musí odnést děti.

Ať se mi ozve maminka s dětmi v OPRAVDOVÉ nouzi........PS: Pro ty kteří chtějí napsat, že mají nouzi, protože nemůžou koupit dětem nový mobil k vánocům, tak prosím ať mi neblokují schránku.

Myslím to vážně.

Pavel

majkoz
10. črc 2016

@rousse Za všechno může Kalósek a vrazi z vólstrýt! 😉

yesser
autor
10. črc 2016

Omlouvám se, ale bohužel jsem si nevzal právníka při sepisování inzerátu, moje chyba.

Trochu mě mrzí kam se diskuze zvrhla a abych v ní našel co jsem hledal musím přečíst 50 nenávistných komentářů úplně mimo téma.

Uživatelkám julidi a tehulka1167 děkuji za jejich příspěvky, že jsem se tu neozval asi znamená, že se těch Vašich slepičích rozhovorů nehodlám účastnit, mám na práci důležitější věci. Co jsem hledal jsem našel a s těmi, co se jich to týká komunikuji soukromě a doufám, že to klapne.

Mějte se hezky dámy.

magdalenax
10. črc 2016

@kacenka1111 Když u o mne píšeš, piš pravdu a nepiš v množném čísle. Děkuji. Ještě bych dodala, že bych se určitě nestarala o vztah, či manželství, o kterém nevím vůbec nic. Hezké léto

magdalenax
10. črc 2016

Všem, děvčatům, které četly tuhle diskuzi bych chtěla napsat jen jedno. Starám se o sebe a o svoji rodinu, ale udělám si čas i na ostatní, kterým pomohu ráda, pokud na tu pomoc stačím (mám momentálně na mysli pomoc nejen materiální) . Pokud má však někdo se mnou problém, nebo jej hlavně vyhledává, s tím nic neudělám a záleží na každém, aby si vytvořil vlastní názor k dané věci. Nikdo není neomylný, ale co je přes čáru a přehnané, tak je přes čáru a více se k tomu vyjadřovat nebudu. - Nebudu-li nucena...............

jirinka1989
3. srp 2016

Znám paní co má 6 svých dětí a 2 po zemřelém bratrovi - té darovávám pravidelně věci...snaží se a stejně jsou na tom pořád špatně...

trolik
18. zář 2016

To je chválihodné gesto chtít pomoci někomu v nouzi.Co takhle dobří andělé?Myslím,že jsem slyšela(vím že nemám věřit všemu),že si i můžete vybrat rodinu,které chcete pomáhat.Třeba to má někdo odsud ověřené,zkušenost jak to funguje

lajla
18. zář 2016

@trolik myslíte dobrý anděl? Tam posilam peníze, ale jde spíše o pomoct lidem zdravotně postiženým, nemocným...tímhle směrem

trolik
18. zář 2016

@lajla ano to jsem myslela jen mě to napadlo nevěděla jsem že ofganizace specilazuje spíše na postižené a nemocné.Myslela jsem že pokud někdo opravdu potřebuje finanční pomoc z jakéhokoli(vážného) důvodu může požádat dobrého anděla.

lajla
18. zář 2016

@trolik možná máte pravdu, třeba se něco změnilo...
Každopádně dobrý anděl je jediná organizace kde opravdu víte...kam ty peníze jdou

malicka12
16. led 2019

@yesser dobry den,,,jeste ta nabidka plati, prosim?

melody93
10. říj 2020

Už to asi neplatí že??

nejstarosti
12. říj 2020

Krasne gesto