Pojištění odpovědnosti "na blbost", u koho a za kolik?

pavlina276
21. bře 2015

Můžete mi prosím napsat u koho máte sjednanou a za kolik? Manžel půjde do skladu, limit by jsme dali ten nejnižší a pokud možno i nízkou spoluúčast. Díky moc za odpovědi.

paracka
21. bře 2015

@pavlina276 z praxe, pojistku na blbost sjednat pri vykonu povolani na 4,5 nasobek mesicni mzdy a jestli ridi nebo neridi sluzebni vozidlo, zeptat se jak to ma ta ktera pojistovna, uz si nejsem moc jista jestli se jesterka bere jako vozidlo

blondynka400
21. bře 2015

@pavlina276 a nejde pojistit přes zaměstnavatele? Slušné firmy tohle nabízejí. Pojištění pak vychází na hlavu o hodně levnější. U nás i se slušnými limity platí zaměstnanec 500 za rok. Ale pojistka je tedy povinná, tím pádem máme fakt výhodné podmínky, protože je to velký objem lidí.

pavlina276
autor
21. bře 2015

@blondynka400 zaměstnavatel to nenabízí☹ chtěla jsem srovnat pojišťovny, ale na tohle srovnávače nejsou🙂 zatím mi vyšla nejlépe Generali, ale i tak to vychází cca 1500

@paracka díky za odpověď, dočetla jsem se, že jako vozidlo to berou, limit vychází na cca těch 60000tis. (berou prý hrubou mzdu

blondynka400
21. bře 2015

@pavlina276 to se docela divím. Je to i pro dobro zaměstnvatele, nemusíš pak z lidí tahat peníze 😒
My máme smlouvu s Kooperativou. VZV berou jako automobil. My tedy pojišťujeme všechny lidi jednotně, selektovat by bylo moc náročné. S cenou pro jednotlivce neporadím. Ale nový zaměstnanci bývali nadšení, jak je to u nás levné 😅

pavlina276
autor
21. bře 2015

je to škoda, že to nenabízí - a to je v OBI. U minulého to měl přes zaměstnavatele a bylo vše v pohodě. 😖
@blondynka400

blondynka400
21. bře 2015

@pavlina276 tak ono OBI není moc vstřícný zaměstnavatel 🤐

pavlina276
autor
21. bře 2015

@blondynka400 už jsme to poznali ☹ , ale manžel musel změnit zaměstnání (jedno nové nevyšlo a jediné co bylo je OBI) - bez peněz být nemůžeme, takže hledáme dál, ale musíme mít alespoň nějaký příjem. Ikdyž je to opravdu totální katastrofa ☹

petrajurinova
21. bře 2015

@pavlina276 já mám pojištění odpovědnosti za škodu u České pojišťovny a platím 50,- Kč měsíčně

blondynka400
22. bře 2015

@pavlina276 no jo, to je jasné..... 😉 Tak ať si brzy najde něco lepšího a nejsou nějaké problémy.

pavlina276
autor
22. bře 2015

@blondynka400 díky moc 🙂