Rodinný rozpočet - neznáte nějakou chytrou aplikaci pro oba partnery, ať máme přehled?

martinka1996
6. črc 2018

Holky existuje nějaká aplikace na domácí rozpočet ke které bychom mohli být s partnerem přihlášeni oba dva k jednomu účtu a vzájemně tak viděli co se utratilo za peníze?

bacika
6. črc 2018

@martinka1996 Tak to by mě taky zajímalo, potřebovala bych něco takového taky, protože jinak než napsat to na papír mě nenapadlo.

martinka1996
autor
6. črc 2018

Už jsme našli, koukni na eúty.cz je tam ke stažení i aplikace, je to teda malinko složitějsi a musíš nad to na chvilku sednout, ale myslím, že to bude fajn

xkalisto
7. črc 2018

My používáme Wallet od BudgetBakers, manžel pro ně dělal kdysi nějaké analytiky tak jsem to zkusila a líbila se mi. Myslím že má dobrý interface i přehledy, můžeš jednoduše vytvářet různé kategorie. Když máš placenou verzi tak se ti to umí aji synchronizovat s bankou.

blahova_andrea
7. črc 2018

tak nejjednodušší mě napadá jeden účet a oba přístup k bankovnictví, ve výpisech hned vidí kolik a kde se utratilo 😀 svého chlapa bych k vyplňování čehokoliv nedonutila. ani na papír ani do aplikace

milunka28
26. zář 2018

@blahova_andrea souhlasím, nebo každý svůj a pak jeden společný, kam se bude posílat určitá částka..

monca_hk
29. dub 2019

My používáme jeden účet. Řekneme si rozpočet, kolik chceme maximálně utratit a zbytek si pošleme na spořící účet. Tu částku, co chceme maximálně utratit naplánujeme, za co to utratíme a k tomu nám pomáhá aplikace Good Budget. Je zdarma jak na IOS tak na android a nasdílena mezi dva telefony. Takže když do ní dá něco manžel, já to u sebe vidím taky. . Tady je o ní článek: https://monikakolmanova.cz/nejlepsi-aplikace-ja...