Šetřící účet u České spořitelny

beruska1003
31. kvě 2019

Dobrý den, prosím má někdo šetřící účet u ČS? Jak to prosím funguje? Můžu tam kdykoli posílat peníze kolik chcu? A lze to zřídit i přes George doma nebo musím do spořitelny? Děkuji moc, hezký večer 🙂

zelenaesmolda
31. kvě 2019

@beruska1003
sporici ucty jsou dneska celkem naprd,male uroky a inflace.
zvaz u sporky duchodove sporeni,stat tam prispiva kazdy mesic nejakou castku,me to za cca pet let co ho mam hodilo navic asi 20 tisic.vyhodnejsi sporeni jsem zatim nenasla 🙂

annynka94
1. čer 2019

Mám i jiný typ spoření, nicméně mám i tento spořící účet. Je fajn, když chci mít nějaké peníze oddělené ze svého účtu ale zároveň k nim můžu kdykoliv získat přístup. Výhoda je, že peníze můžu i nemusím posílat, jak se mi zrovna chce nebo mám možnost. Jinak úrok opravdu neznatelný. Já jedu stavební spoření 🙂

editah222
1. čer 2019

@beruska1003 já ho využívám jako spoření na dovolenou apod. Urok vlastně žádný, ale peníze mám bokem běžného účtu a tak je tak snadno neutratim. Posílat a vybírat (převádět na běžný účet) můžeš kolik chceš a jak často chceš.

uzivatelkapetra
1. čer 2019

Je to rovnou i na George, ale úrok je tam 0,2 což je vlastně nic. Posílám si tam jen peníze bokem ať je prostě nemám na tom hlavním účtě.
Spořící bych mu ale určitě neříkala 🙂

popelka1984
1. čer 2019

Mám spořící od ČS a vyhovuje mi. Dávám tam jak se mi to hodí, naopak si mužu zase kdykoliv z něj vybrat. Můžu si tam založit x obálek na co nebo pro koho chci šetřit. Takže mě vyhovuje.

beruska1003
autor
2. čer 2019

@editah222 přesně o to mi jde 🙂 děkuji

beruska1003
autor
2. čer 2019

@annynka94 stavební mám taky jiz nekolik let,i manžel i děti, zajímá mě pouze tento spořicí 😉

iwik32
9. čer 2019

Dobry den. Potrebovala bych poradit.Chci si zadat o pujcku u Ceske sporitelny. Zajima me jedna vec mohu jako vypis z uctu pouzit pritelovo ucet? Tam mi totiz chodi vyplata nebo to musi byt jen vypis z uctu ktery patri me. Dekuji