Vložení peněz na účet. Poradíte, prosím?

28. únor 2024

Poprosím o radu, prodala jsem dnes auto za 60 tis., pán mi předal peníze v hotovosti. Ráda bych je vložila na účet, ale do banky se hned tak nedostanu, ovšem mám v blízkosti Českou poštu, lze peníze vložit přes ně? Tzn. odevzdám za přepážkou hotovost a oni mi to přičtou na můj účet? Možná pro někoho stupidní otázka, ale vlastně jsem toto nikdy nezkoušela, tak mě to zajímá...😊 Děkuji

sagitta33
28. únor 2024

Přes poštu nevím jaké mají poplatky, ale vkládat jde i přes bankomat.

nelly_strokova
28. únor 2024

Myslím, že to jde jedině, že bys měla jejich ČSOB. Jinak si je můžeš poslat přes složenku na účet. Nebo najít nejbližší vkladový bankomat tvé banky a vložit si to přes něj.

ai30
28. únor 2024

Muzes si to poslat na ucet slozenkou, to je transakce hotovost -> ucet k vyrizeni na prepazce.

sorboni30
28. únor 2024

@sagitta33 tak to paní vystojí důlek než to tam naskládá po jednom 🤭😄

cuuza
28. únor 2024

@sorboni30 Otevře se ti šuplíku, kam je vložíš, nikam se po jedné bankovce nic nevkládá.

konidana
28. únor 2024

Vkladovy bankomat tve banky. Mozna jde i pres jiny (jine banky)?

berenika39
28. únor 2024

@sorboni30 to se dá vše najednou....používám běžně.
Můžeš vložit i v jiné bance, kterou máš u sebe, jen tam bude poplatek.

sagitta33
28. únor 2024

@sorboni30 Do určitého limitu se dá vložit hromadně.Myslím že limit je 20 nebo 40 bankovek. Tak pokud to není ve stovkách nebo mincích 🙂 tak to problém nebude.

herminka
28. únor 2024

@sorboni30 Přihrádka v bankomatu může mít kapacitu klidně 200 ks bankovek 😀 😀

sorboni30
28. únor 2024

@herminka jsem nevěděla 😉😄

autor
29. únor 2024

Ano, ale bohužel tento vkladový bankomat tu také nemám, samozřejmě mě to napadlo. Ani jiný, od jiné banky. Potom nezbývá, než pošta. Vyřídím to tedy osobně s člověkem za přepážkou, nebo musím vypsat složenku? Děkuji

j.a.n.i
29. únor 2024

Musis vyplnit slozenku a pocitat s tim, ze posta s prevody zrovna moc nespecha. A i cenove se mozna vyplati nekam dojet.

berenika39
29. únor 2024

pošta má taky webové stránky🙂 Posílám link. https://www.ceskaposta.cz/sluzby/platebni-a-fin...