Účet. Poradíte, prosím?

terkaterka31
1. říj 2022

Dobré ráno.. potřebuji poradit ohledně založení nového účtu.

V pátek mi kurýr dovezl smlouvy k novému účtu , založila jsem si účet online.
Podepsané dokumenty zpět odvezl,mě zůstala smlouva o vedení účtu , elektronicka identita a internetové bankovnictví..

Můj dotaz zní - za jak dlouho mohu účet používat..vím že karta mi dorazí do 7 dnů ,ale co to internetové bankovnictví,to mohu dříve?
V pondělí mi mají na nový účet dorazit peníze, je to problém ,když nemám žádný PIN ještě?
Děkuji.

kekita
1. říj 2022

@terkaterka31 tak když máš prihlaseni do IB, tak se tam přihlaš,ne? Kartu k tomu nepotřebuješ, ani PIN.
Každá banka to má jinak-u CS myslím chodí obálka do vlastních rukou s přihlašovacími údaji.

terkaterka31
autor
1. říj 2022

@kekita
To já právě nemám tu SMS s přihlášovacim kódem..

terkaterka31
autor
1. říj 2022

@terkaterka31
Ve smlouvě je napsáno že mi doručí SMS s kódem pro přihlášení

knuffel
1. říj 2022

@terkaterka31 Tak přihlašovací údaje tam asi budou, ne?
přihlašovací jméno + heslo
Zkusíš se přihlásit a měla by ti v tu chvíli přijít sms s tím kódem, který tam zadáš...?

terkaterka31
autor
1. říj 2022

@knuffel právě že nejsou ..je tam napsáno že mám zadat PIN co zaslali v SMS...ale žádná nepřišla.
Možná až v pondělí ..?

knuffel
1. říj 2022
kekita
1. říj 2022

@terkaterka31 a co máš za banku? Pokud si vzpomínám, tak ve spořce jsem dostala papír s asi devítimístním číslem a oni po mě při prvním přihlášení chtěli 4 čísla z těch 9-ti. Ale už je to tak 18 let, tak nevím... Najdi si na netu návod od tvé banky-všechny to tam mají.

kekita
1. říj 2022

@terkaterka31 když ti nepřišla SMS , tak neudělala jsi chybu při nahlašování čísla, nebo neuvedla jsi jiné?

terkaterka31
autor
1. říj 2022

@kekita
ČSOB..a číslo je v pořádku ,teď koukám do smlouvy ..

terkaterka31
autor
1. říj 2022

@kekita právě hledám , a je tam první přihlášení postup ,a tam právě že musím zadat to heslo který nemám..no moudrá z toho nejsem.. jedině počkat do pondělí a zavolat..

kekita
1. říj 2022

@terkaterka31 tak zavolej na 800 300 300 dneska jsou tam do 22:00

michaela666
1. říj 2022

@terkaterka31 Stáhni si jejich aplikaci, tam bys mohla zadat ty údaje pro přihlášení jako přes web.
Dřív jsem se přihlašovala stejně jako ty, přes kód z sms. Pak spustili jejich aplikaci a od té doby mi to nefunguje, ale do bankovnictví se dostanu právě přes ni. Měla bys ji najít v telefonu přes prohlížeč na stahování aplikací - obchod play atd.

moudivlacek
1. říj 2022

ja jsem csob mela normalne cislo klienta nebo jak se tomu rika primo v tech papirech, co prinesl kuryr, pak uz za pomoci pocitace a mobilu jsem se prihlasila v pohode

zelenaesmolda
1. říj 2022

@terkaterka31
Tak CSOB nedoporucuju,jsou to strasni vydridusi.Ztratis kartu a platis 300 za novou,100 za vyber na pobocce.Airbank ma kartu zdarma,Equa za 100.