Ako podať žiadosť na súd o stretávanie syna s otcom?

xiastro
14. bře 2013

Dobrý deň, chcem Vás poprosiť o radu ako mám podať žiadosť na súd o stretávanie môjho syna s otcom.....otec sa ozve vždy len kedy sa to jemu hodí a mne to už prerastá cez hlavu...raz za mesiac alebo maximálne dva krát za mesiac ho chce vydieť kedy sa to jemu hodí a ak to náhodov mne nevyhovuje je zle že ja určujem kedy ho môže vydieť. Chcem podať žiadosť na súd o návštevu jeho syna raz za dva týždne, a neviem ako to mám podať. prosím o radu. Malý ma 1,7mesiacov a od narodenia je len somnou máme určené súdo mvýživné a plnú starotlivosť na malého mám ja. Prosím poradte. ĎAKUJEM

petrajurinova
15. bře 2013

Požádej o určení návštěv soud - běžně se u rozvodu soudně určuje jak často a za jakých podmínek se bude dítě vídat s druhým rodičem, pokud rodiče nejsou schopní nebo ochotní se sami na nějakém modelu dohodnout. U nás je to jednoduché, manželova dcerka je už dost velká aby věděla co chce a kdy má čas přijet, takže se sama ohlásí zhruba týden dopředu a přijede - někdy je to každý víkend, jindy se třeba víc jak měsíc neukáže, ale ví, že může přijet kdykoliv chce.