Citlivá fáze po rozvodu

verca156
7. srp 2017

Ahoj potřebuji se zde vykecat a ráda bych si od vás vzala nějaké rady. Zkrátka řečeno, musela jsem se rozvést konečný impuls mi k tomu dal bývalý v březnu takže to teprve trvá pět měsíců za tuhle dobu už si nekladu otázky jak mi to mohl všechno udělat, proč to dělal atd. Zkrátka jsem se už smířila s krutou realitou ale trápí mě tato fáze : Někdy když na mě příjde blbá, jak se říká .... tak mi je zase do breku, ne z toho co se stalo ale spíše si to kladu za vinu, že jsem žila sedm let v jakých si vlastních iluzích a nadějích na hezkou budoucnost. Že jsem si takto vědomě ublížila sama sobě. A také bych měla dotaz, když potkám jeho bývalou milenku nyní přítelkyni cítím adrenalin. Znáte to někdo z vlastních zkušeností ? Jak vám tato fáze trvala a čím jste ji lépe překonali? Děkuji za zpětnou vazbu.

msimankova
7. srp 2017

@verca156 clovek se citi jako pitomec, ze ztratil cas a neresil, co mel... Ja se snazim odejit od partnera po dvou a pul letech, jedine osoby, ktere si nemysli, ze je idiot, jsou jeho rodice, kteri vi jen neco a ziji v jine zemi. Vedela jsem, ze mam zmizet, po tydnu. Za tri mesice jsem otehotnela a dlouho se snazila, chtela jsem vedet, ze jsem udelala pro vztah vsechno. Hlavne jsem ze sebe take udelala smetak. Uplne chapu tve pocity, ale zkus to vzit jako lekci, vis, co uz nechces, na co si dat pozor, kudy jit dal... A u te jeho pritelkyne - prej ji ho 🙂 Vubec se nesnaz pochopit, proc ti neco udelal, tim jen ztracis cas. Pust si par videi Ivy Radulayove o vztazich, pomohla mi dost pochopit. A bude zas lip 🙂

verca156
autor
7. srp 2017

@msimankova děkuji za radu, nestačím se divit jak je to přesný 😀

msimankova
7. srp 2017

@verca156 Iva? Neni zac, miluju ji 😄

verca156
autor
7. srp 2017

@msimankova přesně tohle jsem potřebovala slyšet a celou hodinu kývám a kývám 😉