• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dítě v péči otce. Setkaly jste se s tím?

9. prosince 2017 
@ivular Děkuji už mám po soudě a mám malou svěřenou do péče akorád on chce testy když podepsal otcovství
3. lis 2016 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám dotaz,syn 14 .let je momentálně ve střídavé péči,u matky která bydlí u kamarádky která má být 2+kk kde má syn pokoj o který se dělí se svým bratrem kterému je 23.let a je postižený a ktomu všemu je tam pes a u mě má svůj pokoj se vším všudy a má i u mě soukromí na učení a klid,a u bejvalé manželky si musí pustit sprchu na minimum aby nenacákal a i notebok si musí ztlumit na minimum aby nerušil mámi kamarádku při koukání na televizi,chci syna do své péče,co mám udělat
22. říj ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crusj A co by si přál syn? V tomto věku je už soud vázaný názorem nezletilého.
22. říj ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Syn by si přál být u mě a u děda a u babičky
22. říj ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crusj Tak v tom případě je Vaše šance na svěření syna do VP docela velká. Tedy nikoliv z důvodu toho materiálního konfortu, který popisujete, ale právě vzhledem k přání syna.
23. říj v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivular
@ivular A navštíví nás sociální pracovnice,oba a k čemu soud bude přihlížet když syn nebude chtít k soudu
23. říj v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crusj OSPOD určitě navštíví obě domácnosti. Pokud by syn nechtěl k soudu, možná by stačil pohovor se soc. pracovnicí - ale je otázka, co ona pak řekne u soudu.. Pokud ani pohovor ne, těžko se vám bude dokazovat, že si vaši výhr. péči skutečně přeje..
23. říj ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžel dostal dceru do péče když ji bylo 6-7.Matka neměla kladný přístup k psycholozce,soudu
Atd ...byla si jistá že ji dostane do péče. Manžel je však úžasný člověk a dceru na u sebe.Ac to nebylo jednoduché nyní je ji 19 a stále je s námi.Matku navštěvuje 1x měsíčně nebo jak jim to vyjde....
19. lis ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vás, pročítala jsem si vaši diskuzi, každopádně také se zeptám..S mým bývalým přítelem jsem nečekaně otěhotněla, ale už jsme byli dávno od sebe, nikdy jsme spolu nežili ani žít nebudeme, moc mě ublížil, dozvěděla jsem se nevěru z jeho strany a také to, že je ženatý ano bohužel, ale opravdu jsem o tom nevěděla, ale k věci, jelikož po tom všem co jsem si s ním prožila už bych se k němu nedokázala vrátit ani kvůli malému, to prostě nejde, tak mi dělá nehorázné peklo, celé těhotenství mi chodí sprosté vyhrožující SMS dokonce i takové, že mi nechá zabít psa i matku a neustále mi vyhrožuje jak mi nechá malého sebrat opravdu mě ponižuje, tím, že si najde velký byt a práci a že malý bude mít stokrát větší zázemí u něj než u mě...Již jsem byla na ospodu spilupracuji s nimi i s nadací svatá Sára, ti mi moc pomáhají, ale mám hrozny strach...Žiju v bytě 3 plus kk který je psaný na mě a z důvodu ušetření jsem si vzala do podnájmu maminku s mladší sestrou jelikož sama bych prostě nájem nezvládla, nebo tak zvládla, ale pak mi nic nezůstalo, takže žijeme tady ve třech s malým pejskem , být máme plně vybaven, je zrekonstruován, já s malým budu obývat prozatím velký pokoj který bude přizpůsoben hlavně mu, já tam budu mít jen rozkládací postel, nic víc, všechny věci které potřebuje již má pořízené, tím myslím postýlku, kočárek hromadu oblečení a prostě vše co miminko potřebuje, takže zaopatřený bude, termín mám už za pár týdnů, ale malý půjde dřív a já se vás zkušených ptám, co v téhle situaci??Jsem.uplne na dně psychicky ze všech výhrůžek, může v tomhle případě soud mi odebrat novorozené dítě a svěřit do péče otce? Podotýkám, že jsem se chtěla na všem domluvit, ale prostě to nejde, pokud nepojedu dle jeho podmínek nechá mi vzít malého, buď a nebo prostě a proto bych chtěla radu zkušených, moc vám děkuji za případné reakce a moc se omlouvám jestli není něco srozumitelně, jsem už opravdu poslední dobou v háji a kor po dnešku co chodí jedna SMS za druhou..
8. pro ve 21:46  •  čeká miminko, termín má v lednu 2018 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajuska38 Nevím, jaké jsou Tvé finanční možnosti, nicméně rozhodně doporučuji veškeré výhrůžky (jakoukoliv formou) ukládat, nahrávat,dokladovat, poté se spojit s právníkem a kontaktovat policii.
Jestli píše to, co uvádíš, pak by měl být dosažitelný úplný zákaz styku a možná i zbavení rodičovských práv k vašemu dítěti.
9. pro v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivular mockrát děkuji za odpověď, ano bohužel opravdu píše to co jsem uvedla a každý d
9. pro v 19:57  •  čeká miminko, termín má v lednu 2018 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivular Mockrát děkuji za odpověď, ano bohužel opravdu píše to co jsem uvedla a každý den to je něco jiného, po neděli jdu do občansko právní poradny, tak snad poradí..Jinak příjmy nebudou nějak velká hitparáda, jelikož budu samoživitelka, ale zvládnout to zvládnu , ještě Jendou děkuji za vaši reakci :blush:
9. pro ve 20:00  •  čeká miminko, termín má v lednu 2018 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek