• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak legálně zabránit, aby mi vzal expartner mé dítě?

15. června 2011 
srazan, ale stejně tak jí to dítě může unést kdokoli cizí, zase to nehroť...
14. čer 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett ak porodi doma tak hadam nie :slight_smile:
14. čer 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak a to s ním bude žít doma? snad budou chodit ven apod., ne? jako dítě jí dneska může unsét kdokoli, kdykoli i za bílého dne proboha :grinning:
14. čer 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett jej to rad slysim tez chci unest sve dite expritelkini :slight_smile: myslíš,že mam na to jet za bíliho dne?
14. čer 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett jeste by mohla vyskouset takou lest..mit v kočári panenku a dite doma s matkou a kocikovat tu panenku akože mimino a nech si ho unáši :slight_smile:)
14. čer 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarzan on naštěstí neví, kde ani přesně kdy budu rodit :slight_smile:
14. čer 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarzan :grinning: :grinning: :grinning: ty seš fakt hustej
14. čer 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
14. čer 2011 v 11:07 • sarzan
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
14. čer 2011 v 11:08 • sarzan
sarzan já už tě radši nekomentuju :sweat_smile:
14. čer 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett no a ja už radšej pojdem off-maj sa ivetka maj
14. čer 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samurajka zlato dival som tvoje sono-jak to vis,že je to kluk ja to tam nevidím sakra
14. čer 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarzan ono to není vidět z UZ snímků, ale když mi Dr. dělal UZ, jak se tam malej převaloval, tak se párkrát ukázal fakt moc pěkně :slight_smile:
14. čer 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samurajka Ahojky cetla jsem ten tvuj pribeh a gatuluji k tehotenstvi a jen bych asi napsala to,ze jsi ani nemela rict tomu ex o diteti.Chapu,ze jsi chtela,aby on o diteti vedl a malej taky jednou,ale rozhodne pokud nikdy nemel zajem o maleho nebo ze posilal byvale na potraty,tak si ani nezaslouzi vedet,ze ceka miminko a vubec,ze bude otcem.Pro maleho rozhodne je otec ten,ktery ho vychova a ne ten,ktery ho jen splodil.A jeste muzu dodat,ze tvuj manzel bude urcite super chlap,ze te drzi nad vodou a stoji pri vas.Preji hlavne hodne stesti a aby jsi si uzila klidne tehotenstvi :wink:
14. čer 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@januzza80 Díky, jojo, taky si teď nadávám, že jsem mu vůbec něco říkala, ale byla jsem v tý době ještě přesvědčená, že si zaslouží to vědět, resp. že se to jednou stejně dozví a nechtěla jsem žít ve lži. No, a můj manžel je nejlepší, gratuluju si každej den, že jsem ho potkala :slight_smile: Díky moc!
14. čer 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarzan ivett ti odpovídá přesně, tak nemám co dodat, ale v případě, že uvedeš, proč si nejsi jistý, by asi soud test nařídil, i kdyby matka souhlasila s tím, že otec jsi :slight_smile:.
14. čer 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fiallinka no hej,ale ja potrebujem aby ho isto nariadil
15. čer 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samurajka aha takto je to-ked sa prevaluje
15. čer 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek