• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Má šanci, aby mu prošla střídavá péče? Dceru viděl 2x

13. července 2013 
Ahoj holky mám dotaz kterej mi prostě nedá spat!!!!.............. Mám 16 mes. dcerku.......... jeji otec ji vyděl 2x a to jednou na testech DNA ajednou u soudu o alimenty!....a od začatku vyhrožuje střídavou pečí....... ani nechtěl přiznat že je mala jeho ani se nenarodila ale hlavně ze vyhtožoval.... Až tedka 12.3.2013 jsmeměli prvni soud o výživné což moje advokatka odročila kvuli toho ze nepracuje a chtěla danove priznaní atd.... od te doby se na dceru zeptal jen 2x......... Tedka jsme měli druhý soud kluvi alimentum a ten dopadl tak že se bude vyživné vztahovat na pradorice protože on nepracuje........... Ale to neni vse... on mi poras vyhrožuje střídavou peči i po tom že nepracuje, k soudu nepřisel kvuli toho že jel k moři a vymlouval se na to že jeho matka je strasně emocna...a nakonec mi napsal že se o moji sceru bude zajimat až po tom co se zaměstná atd. přijde Vám to normalní? a když já mu napíšu že se střídavkou v žádném případě nebudu souhlasit že já malou vychovam, učím ji vše a plnno uz jsem jí toho také naučila za tech 16 měsicu... tak mi napise že dceru beru jen jako svuj majeltek a ze si mam uvedomit že díky němu mam ji atd... že mi jde jen o peníze a že jak on se zaměstná tak bude mít všechny předpoklady k tomu jí dostat do střídave pece!....chapete tO...? hOLKY UŽ JE MI S NĚJ FAAKKT špatně!!! Je to Slovak bydlí 250km odsud!!! Myslíte že by měl nějakouša šanci aby mu ta střídavka prosla?? :confused: :fearful: jsems toho fakt nestasta :frowning2:
11. črc 2013 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saries Já hlavně vůbec nevím, proč se s ním dohaduješ mimo soud? Pokud se takhle chová, bav se s ním jen u soudu. A podle mě šanci nemá víceméně žádnou na střídavou péči, jsou to jen plané výhružky- bývalý mi tohle taky dělal, a když jsem mu řekla, tak jo, zajisti si pro kluka místo v soukromé školce, rychle vycouval. Jsou to jen kecy, nenech se rozhodit., :wink:
11. črc 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saries Souhlasím se Zamilovanadonej - chlapi v této fázi s oblibou vymýšlejí nejrůznější výhrůžky a nároky :angry: A chudinky maminky netuší nic o legislativních ustanoveních či zvyklostech v dané oblasti, tudíž se nad těma výhrůžkama opravdu trápí :frowning2: Naprosto se s ním nebav a místo toho se zkus třeba obrátit na nějakou organizaci pro péči o matku a dítě, bílý kruh bezpečí nebo podobně - tam ti poskytnou konkrétní informace o tom, jak v to v takových případech chodí.
11. črc 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Děkuji holkyyy :slight_smile: jj je to tak i když vím že šance je uplně mizivá v jeho přidadě tak i tak mi to nedolo spát... mOC DĚKUJI :slight_smile:
13. črc 2013 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek