Nechaly byste se zastupovat advokátem partnerovy ex?

anicka1211
21. kvě 2016

Zdravím holky, zvažuju odvolání u soudu, a protože už nechci advokáta,který mě zastupoval, přemýšlím kterého oslovit. A jak jsem četla doporučení a mám taky zkušenost, advokát,který mi dokázal,že se za klienta pere,je bohužel advokát manželovi ex. Neměli nic v rukávu a přesto soud vyhráli díky bojovnosti a připravenosti advokáta a spoustě jiných. Kdyby nezastupovala manželovu ex, hned bych ji oslovila. Takhle si říkám,že na to nemam žaludek. Ale co ten advokát,jak ten to bere,zastupoval by mě proti mému ex,když ještě bude zastupovat ex mého muže,protože se odvolal? Mám málo času se rozhodnout a každá minuta je drahá.

evulina77
21. kvě 2016

nechápu, ty se soudíš s kým a tvůj manžel (nebo už taky ex?) s kým? Pokud se jedná o jinou věc s jinými lidmi, tak v tom nevidím problém...

ivular
21. kvě 2016

@evulina77 Ona i ta čeština (partnerovi ex, manželovi ex) na srozumitelnosti nepřidá 😉

anicka1211
autor
21. kvě 2016

@ivular omlouvám se holky za nesrozumitelnosti,nechtěla jsem to do detailu rozebírat,ale napsat co nejrychleji. Ja i můj manžel se soudime s našimi ex. Ja podala zalobu na ex pro neplaceni výživného na syna a nasledne jsem podala návrh k soudu o navýšení a upravu styku,protože ex je podnikatel a syna zdravotne ohrožoval. Muj manžel se soudi se svou ex,ona chce vyšší vyzivne a manžel častější styk se svým synem. Manželova ex vyhrála soud o vyzivne a uprava styku nedopadla dobře a oba se odvolali,takže mého muze ceka s jeho ex soud znovu a bude ji zastupovat advokát,kterého zvažuju oslovit,aby zastupoval i me u meho soudu s mym ex. Omlouvám se za chybějící háčky a čárky a treba i divná slova,pisu to na mobilu a znáte t9

ivular
21. kvě 2016

@anicka1211 Tak pokud s tím nemá problém Tvůj manžel, neviděla bych důvod, proč tu právničku nevyužít. Navíc se to ta manželova ex ani nemusí dozvědět, ne?