Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Pomoc, je tu někde právník?

pavlak5
3. bře 2016

Ahoj holky,uz jsem zoufala a nasrana dohromady.Pred rokem jsem podala zadost do zivotni pojistovny k vyplaceni pojistky po mem zesnulem manzelovi,obmyslenym je nezletily syn .Samozrejme az po 3 mesicich mi dali vedet ,ze potrebuni rozhodnuti soudu ...na to jsem cekala pres pul roku,ale povedlo se .Tak jsem jim ho tam poslala ,spolu s nabytim pravni moci a kopii oddaciho listu (znovu jsem se vdala ,pani jsem o tom informovala Zmena prijimeni a rekla mi ze oddaci list mam poslat).A dnes ,posledni den lhuty dopis ,ze vyplata opet pozastavena a mam opet na pobocce(60km daleko a ja na nemocenske) vyplnit znovu ten zas......ej papir ,co jsem jim vyplnovala pred rokem a nechat overit a znovu si pockat nez to vyridi,ze kdyz jsem se vdala je to na jiny jmeno a jim by to nesouhlasilo a b,e,ble ble,kontrola na nas prijde .... .Jako opravdu si to muzou dovolit.....uz mam vazne dost .....je to 1rok a 8mesicu od doby co otec meho ditete umrel a penize nemame .....kdybych nemela nasetreno...tak asi zereme kobylky,kdyby takovy pristup meli vsichni .... .Da se nejak branit ,neco s tim delat?Soud ani notar zadne nive zadosti nepotrebovali,stacilo jim oddaci list a op.A argument ,ze se od minuleho roku je na zadosti plno neaktualnich udaju ,prijmeni ,adresa apod.......me malem kleplo,kdyby nam ty penize vyplatili zavcas nemusim se stehovat .Ku...,jak jsem nasrana uz.Diky za rady a podporu.

magdalenax
3. bře 2016

Ahoj, já tedy právník nejsem, ale podle mého pojišťovna pochybila, protože by měli mít na plnění lhůtu třicet dní. Podívej se kdyžtak někde na webu. Jinak bych s nimi klidně diskutovala přes email, napsala bych jim své a v závěru bych jim uvedla, že seš rozhodnutá případ předat do médií a že to nebude ve Tvém případě problém, jelikož máš známého investigativního novináře, který bude jedině rád, když se na něj s námětem obrátíš a uvidíš ten fofr

Sem začni psát odpověď...

Odešli