Styk s novorodencom. Kol'ko dní a akú dobu?

sarzan
16. čer 2011

ak mal niekto sud o styku s malým babetkom mohol by mi napisat kolko dni a dobu trvania ked je este malinke?

ria80
16. čer 2011

Tak jestli to novorozenec, tak asi nějaká ta hodina přítomnosti matky, případně hodina venku s kočárkem.

paegaska
16. čer 2011

@sarzan Nejlepší je se domluvit s matkou 🙂 Ahoj sarzan, ty máš pořád nervy ? Budeš se muset naučit být trpělivější.
Ty přece budeš trvat na testech DNA, takže se stykem s dítětem vůbec nepočítej dokud se nedořeší soudy.
Už jsem ti psala, že to průměrně bývá okolo 1 roku dítěte. Může to být sice o pár měsíců dřív, ale může to být klidně o pár měsíců později.
Pak, bude možný styk pouze v přítomnosti matky, protože roční dítě už není ochotné být v cizí náruči. Takže si musí postupně zvykat.

ria80
16. čer 2011

Souhlas s paegaskou

sarzan
autor
16. čer 2011

@paegaska bol som dnes za nou,dohoda neni mozna,neverila mi,že sa da spravit sukromny test dna,ktorý sud bude akceptovat,ona cosi mlela o styku 2 krat do mesiaca po tri hodiny cez vikend-mne sa to zda nejak malo,aby ma neobabrala este aj na tom chapes

sarzan
autor
16. čer 2011

@ria80 ale kolkokrat do mesiaca a kedy?

paegaska
17. čer 2011

@sarzan Vzpamataj sa, chalane.
Ty kvůli testům DNA promrháš rok žitia tvojho decka a trepeš tu o hodine tu a hodine tam 🙂
Obabravas sa sam.

Dokud se neprokáže otcovství, je to pro tebe právně cizí dítě.

ria80
18. čer 2011

@sarzan Jestli je dítě opravdu malé, není to málo. Myslím, že bys stejně víc nedostal. Jestli za začneš s ní přetahovat, taky může uběhnout víc než rok a dítě neuvidíš. Asi by bylo lepší se s ní dohodnout a setkávat se s dítětem, to je normální doba u tak malýho dítěte.

sarzan
autor
18. čer 2011

@paegaska krvne testy robia az po roku ale tie zo sliny hadam skor ci nie?

paegaska
18. čer 2011

@sarzan Zajdi si za pravnikem a´t ti vysvětlí, jak postupuje soud ohledně testů DNA 😎

sarzan
autor
18. čer 2011

@paegaska ved tak mi povedal...lenze teraz je tolko pravnikov,že ani čert nevie,ktorý je schopný a ktorý ťa vodí za nos

sarzan
autor
22. čer 2011

@paegaska idem v piatok,jeden mi už tvrdil,že matrika ma vyzve aby som dal bud ano alebo nie a nie už moze dat na sud ako zapretie,ale to neni pravda-volal som tam

paegaska
22. čer 2011

@sarzan Kdy se to dítě má narodit ?
Já bych nedělala nic dokud by se OPRAVDU nenarodilo.
Upřímně, pokud nechce matka, tak do porodu nemůžeš dělat nic.
Pokud tě matka nebude kontaktovat, tak pak bych řešila otcovství.
Do té doby je vše zbytečné.
Právník ti každou konzultaci jednou dobře spočítá.
Ale ty si baran, to už jsem ti psala a trpělivý nejsi ani trochu, takže zase bude tarať to tvoje 🙂
Jediné na co by jsi teď měl myslet, je aby bylo dítko zdravé.

sarzan
autor
23. čer 2011

vraj 8 jula,ale pocitam,že skor to bude,co som bol u dvoch tí nechceli nic si predstav,ja som ryba nie baran 🙂,tak to dufam,že bude zdrave

sarzan
autor
23. čer 2011

@paegaska sarzan vraj 8 jula,ale pocitam,že skor to bude,co som bol u dvoch tí nechceli nic si predstav,ja som ryba nie baran ,tak to dufam,že bude zdrave

sarzan
autor
23. čer 2011

@paegaska a mamina už zmenila nazor-da si to na sud a chcela 150e na novorodenca mondieee-nesuhlasil som

paegaska
23. čer 2011

@sarzan Ty jsi, sarzanku, iba ryba se zakrucenymi baraními rohy 😎
No super, že se začínáte s maminou zhovarat.

sarzan
autor
23. čer 2011

@paegaska je dohovorene,vraj mam byt rad,že ma nežaluje este aj za urazku na cti,na poslednom stretnutí mala milší ton hlasu ako inokedy pomaly,ale isto sa v nej zacina ozivat svedomie-ona si casom uvedomí co mohla mat a zahodila to len už bude neskoro,ona sa mi v podstate vyhraza a to dieta vyuziva ako nastroj,že ked som nesiel podpisat 80e tak 150e by bolo treba a teraz co? nepodpisal som 150 tak bude chciet 300? sa ukazuje jej charakter

paegaska
24. čer 2011

@sarzan milší tón hlasu ???? Ty si stále pamatuješ na ten zvlášť milý tón 😎 Však víš, jaký 😝
Vybodni se na počty , alimenty ti vyměří soud. A je to tak dobře, protože myslím, že vy 2 by jste se stejně nedohodli.
A o charakteru nemluv dokud nebudou testy DNA. Jsem zvědavá zda sa jej omluvíš za podezření, pokud se teda prokáže, že je jahniatko tvoje 🙂
A budu ti držet palce ať máš zdravé děťátko !!!!! Nezapomeň mi pak napsat !!!

sarzan
autor
25. čer 2011

@paegaska ja som sa už naomluval dost,vieš ty kolko je kukučích detí? by si sa cudovala...to si este rozmyslím ci ti dam vedieť,ale asi ano 🙂

paegaska
26. čer 2011

@sarzan Vša už se nemůžeš dočkat, co ?
A vsadím se, že ho budeš mít rád od narození a ne od testov DNA.
Aj ke´d do výsledků testů DNA to bude kukučka 😀 Pak jahniatko 😀

sarzan
autor
26. čer 2011

@paegaska nerob si tu z toho zoo vazena 🙂

sarzan
autor
26. čer 2011

@paegaska tak som ti bol za tym pravnikom si predstav a nic take suce som sa nedozvedel-takže už ich kašlem a ani ziadneho nebudem volat na pojednavanie-akurat co som o 20ku lahssi

paegaska
26. čer 2011

@sarzan Vždyť jse ti to psala baranorybo 🙂
Tohle nejde urychlit. Najprv porod, pak počítej plus mínus rok soudy a testy a napokon výsledky testů.
Jasně právnici tě budou rádi zastupovat, ale pozor, i kdybys vyhrál, tak se ti vrátí jen náklady soudů - na to jsou nějaké tabulky. Takže možná tak čtvrtina tvých nákladů. Právník si určuje svoje sazby a náklady soudu se počítají jen podle počtu jednání.
Trpezlivos´t budeš potřebovat a veĺa.

paegaska
26. čer 2011

@sarzan za 20euro mozes mat vela veci pro jahniatko-kukučku. Radšej odkladaj.
klidně t napíšu, že když to bude kukučka tak to s tebou propiju, protože tak nějak tuším, že to bude jahniako.

paegaska
26. čer 2011

@paegaska kdybys vyhrál - myslím, kdyby se prokázalo, že tě ona tahla k sudu kvůli kukučce 🙂

sarzan
autor
28. čer 2011

@paegaska štatisticky je to v 90% jahniatko 🙂 ked to zenska zenie pred sud

paegaska
2. črc 2011

@sarzan máme jul 🙂

sarzan
autor
3. črc 2011

@paegaska nestresuj ma 🙂

paegaska
5. črc 2011

@sarzan 😎

sarzan
autor
5. črc 2011

@paegaska som volal 1ho na novorodenecke,ale vyblafla na mna,že neni povinna davat take informacie