Svěření dětí do otcovy/matčiny péče, co rozhoduje?

llolisek
2. led 2013

dobrý den,potřebovala bych poradit.Od manžela a otce dětí jsem odešla 20.12. s tím že soužití s ním už nebylo možné..domluvili jsme se na rozvodu s tím že po novém roce podám návrh na svěření dětí do své péče a pak podám návrh na rozvod..vše se zdálo v pohodě...já chtěla jít v ponděl na uřad,neb jsem myslela že dnes tam nejsou a dnes mi manžel volal,že podal návrh na svěření holek do jeho péče....myslíte že při rozhodování o tom komu je daj bude mít vliv kdo si o jejich svěření podal žádost první a jaká je prvděpodobnost že mu je daj??? Moc děkuji za odpověd

verusky
19. črc 2016

@luciemisut dekuju... ja Te asi zkontaktuju, az budu mit pred stanim... ze bys mi ty otazky, co se ptali Tebe, nasla... myslim, ze se me budou ptat nejak podobne.
ano, malou chce do pece, podal predbezko, to mu zamitli (stejne jako mne) a rovnou i navrh. takze se jede podle jeho navrhu. muj pravnik to chce dat jen na to, ze jako osvc travi hodne casu praci. ale urcite to bude expartner vyvracet... ze chlapi delaji na nej a on delat nemusi (je to tam tak ted, protoze ex je spatny...jak chodi po tech vedmach a nevi, co ma delat a jak pry se mame dat dohromady, jinak to odnesou deti, ja budu nemocna...).
tak se ozveme, az budes mit po dalsim stani. dam si Te do kalendare .-)
a drzim palecky pro klid...

verusky
13. srp 2016

@luciemisut ahojky! jak dopadl soud? napises mi, prosim? u nas nic noveho, otec chodi po "radcich" a mame se pry dat dohromady, ze jsem byla pretizena... je velmi, velmi nevyrovnany, o takoveho chlapa nestojim. navrh na deti do pece nestahl, neni co resit... ale za detmi jezdi jednou za mesic, i dyl, tak snad to soud zohledni (nema zajem se s nimi pravidelne stykat a se mnou se domlouvat).