1. oslava narozenin dcery. Znáte nějakou agenturu?

vikkia
22. říj 2019

Dobrý den!

Můžete nám poradit agenturu, která organizuje dětské oslavy?
Naše dcera bude slavit 1 rok. Děkuji)))

zelenaesmolda
22. říj 2019

@vikkia
co si myslis,ze z toho to dite bude mit?rocni dite z toho nema rozuma nic si z toho nebude pamatovat,zbytecne vyhozene penize.

kjajule
22. říj 2019

@vikkia Asi bys měla upřesnit lokalitu, případně se poptat v nějaké regionální skupince. Tam by jsi třeba mohla být úspěšnější 🙂 .

@zelenaesmolda I kdyby to dítě z toho mělo prdlačku, tak tvoje peníze to nejsou a rozhodnutí taktéž ne. Nikdo se tě na takový jedovatý a negativní názor neptal 😉 .
Mimochodem já organizuji pěkné oslavy dětem od jejich jednoho roku a můj téměř 11-ti letý syn se na ně vždy těší a prohlíží fotky z narozeniny, které si ještě nepamatuje moc rád 😉 .

zelenaesmolda
22. říj 2019

@kjajule
no tak rocni dite bude mit akorat nervy z toho,ze tam bude hromada cizich lidi protoze deti se neznamych lidi v tomhle veku boji.jestli ma potrebu predvadet se pred znamyma,ze na to ma je to jeji vec ale delat oslavu pro dite,ktere z toho nic nema?vic nez o dite tady jde o jeji rodice,kteri se potrebuji predvest 🙂

kjajule
22. říj 2019

@zelenaesmolda A ona zakladatelka někde píše, že bude dělat oslavu pro XY lidí ? Proč by si nemohla najmout agenturu pro oslavu s rodinou? A i kdyby si najala agenturu na oslavu o 100 lidech tobě to může být ale úplně šumafuk 😉 . Nic o tom nevíš všechno co píšeš je založené na tvých domněnkách o které se nikdo neprosil, ale šup sem hlavně přispěchat s RADOU, která je nutná ...

zelenaesmolda
22. říj 2019

@kjajule
asi tak nutna jako tvoje komentare 🙂

kjajule
22. říj 2019

@zelenaesmolda Samozřejmě 😉 🙂

sudylichozrout
22. říj 2019

@kjajule Helejt, ale me napadlo to same, jen jsem si rikala, ze do toho nebudu stourat... Prijde mi to jako celkem prirozena reakce na dotaz. Ale co mi neni rovno, po tom je mi hovno.

kjajule
22. říj 2019

@sudylichozrout Mě ne, ale to bude tím, že já dělám parádní oslavy dětem sama a chápu, že ne každý na to má buňky organizovat to. Jenže dotaz byl bez bližšího infa, tak odpovím na co se tazatelka ptá a nebo se na to vy...
Dělám oslavy jen pro rodinu a fakt z toho ty děti mají hodně i v tomhle věku, ale nebudu štourat kolik lidí chce kdo pozvat nebo hned jedovatě radit co a jak má kdo dělat se svým dítětem nebo penězi...
Rozumím jak to myslíš, třeba bude víc lidí, který to nechápou nač dělat velký oslavy, ale zdrží se toho negativismu...

marketa_sob
22. říj 2019

Určitě by bylo dobré doplnit lokalitu a zakladatelko, určitě si nic nedělej z negativních komentářů.

marketa_sob
22. říj 2019

@zelenaesmolda věřím, že valná většina rodičů dělá to, co jim pro jejich dítě přijde nejlepší. Naprosto chápu, že někdo na velké sešlosti a oslavy není, ale ani náhodou by mě nenapadlo psát něco ve smyslu: "chudák dítě, vždyť jste mu ani neudělali pořádnou oslavu, kde má dort? a cože? dostalo jen dva dárky?" Každý jsme jiný, ale velmi nemile mě překvapil názor, že jde jen o to, aby se rodiče předvedli, že na to mají ☹ My také děláme velké oslavy, ale rozhodně na ně nezveme cizí lidi, nýbrž naši milovanou rodinu a přátele. Vítáme každou příležitost se potkat a nikdy jsem nepřemýšlela o tom, čím bych se mohla před nimi "vytáhnout". Možná je těžké tomu v dnešní době uvěřit, ale stále jsou lidé, kteří dělají věci od srdce a pro ostatní s láskou. ❤

marketa_sob
22. říj 2019

@zelenaesmolda na druhou stranu jsem zapomněla dodat - ano, určitě se najdou i tací, co dělají oslavy jen proto, aby se vytáhli. Pevně doufám, že je jich jen menšina, ale proč to psát někomu, koho neznáš? Navíc to, že zakladatelka hledá agenturu nutně neznamená, že tam musí být 30 lidí, může to být i malá oslava pro pár hostů ,-)

modrykonik147
23. říj 2019

Hodne se delaji oslavy v detskych hernach ktere maji k tomu primo urcenou mistnost.deti si pohraji a rodice daji kafe. Nebo ja si pronajala mistnost na kulturaku.ale vse jsem chystala a zarizovala sama.nebylo to se nekomu se ukazat ze na to mame ale jsme hodne velka rodina a doma bychom se vsichni najednou nevesli a aby kazdy vikend nekdo chodil prat tak je to na mesic.tak je to v jeden den a je klid

martaskaaa
23. říj 2019

To je totiž teď takový hic převzaty z ciziny jako tzv. Babyshower (oslava ještě předtím než se dítě narodí a tam treba oznamite co čekáte - milion balónků, pomponů, cupcaku a jiných naaranžovaných blbinek) a pak oslava 1.narozenin ve stejném stylu jako slavnostní tabule, skoro jak na svatbu. Hodně to vidím na instagramu, ono to je na fotky jako fakt pěkný, ale jsem také toho názoru, že tohle dělají spíš snobští rodiče jen pro svoje potěšení, že je to dokonalé a všichni budou čučet. Dítě má na salámu, jestli je to sladěné do bílo modré nebo pět odstínů růžové. Já nakoupila balónky a pověsila po obýváku, malému se moc líbily, bylo u nás 20lidi, byl dort a udělala jsem nějaké chuťovky 😃 nikdo se nepřišel nažrat, abych musela pořádat hostinu

pink_unicorn
23. říj 2019

@zelenaesmolda Neblázni, za ty lajky na facebooku ty prachy přece stojí 🙂

zelenaesmolda
23. říj 2019

@martaskaaa
to bylo prvni,co me napadlo,ze se asi autorka vzhledla v americkych filmech 🙂

zelenaesmolda
23. říj 2019

@marketa_sob
tak na malou oslavu pro par hostu neni potreba agentura ne?i kdyz chapu,ze pro nekoho muze byt problem udelat par chlebicku 🙂

kjajule
23. říj 2019

Hurááá tak jsem asi snob viz moje alba narozenin u mě na profilu...Co nadělám mám ráda pěkné fotky a pěkné narozeninové oslavy, ze kterých jsou moje děti nadšené.

Akorát chápu, že ne každý, kdo to chce mít pěkný má čas nebo buňky na organizaci a výrobu. Taky nemá každý rodinu o 15nejbližších lidech, ale jako třeba švagrová o 30-ti...

Zjevně spíš chybí tolerance k druhým, myslím, že by si měl udělat každý oslavu tak jak sám uzná za vhodné. Není hřích si na to najmout agenturu 😉

martaskaaa
23. říj 2019

@kjajule já nevím, já si neumím představit, že bych si pozvala domů agenturu, aby mi vyzdobila byt kvůli oslavě. Každý průměrný člověk si snad zvládne koupit pár blbůstek a eventuelne pomocí rodiny ozdobit. A oslava 1.narozenin někde v restauraci mi taky přijde prdlá. Tchýně to chtěla, že půjdeme do restaurace. No určitě celá hžavá bych chtěla lítat za prckem, který neposedí ani čtvrt hodiny v jídelní židličce a abych ho někde furt honila po zemi 😄 doma si může hrát po zemi a dělat bugr jak chce. Já to brala jako synuv den a ne, aby si dospělí nekde v restauraci cpali pupky a kafíčkovali.

martaskaaa
23. říj 2019

@pink_unicorn 😄😄😄

martaskaaa
23. říj 2019

@kjajule jinak jsem koukala na tvá alba, máš to pěkný, ale to zrovna není úplně to, co jsem myslela. Ty to más tak nějak normálni 😄

pink_unicorn
23. říj 2019

@kjajule A tak já mám taky ráda dětské oslavy, taky do nich investuju nemálo peněz (hlavně pronájem prostoru je raketa), ale neumím si představit, že bych si na to musela najmout agenturu, když jsem jí neměla ani na svatbě 😀 A obzvlášť k ročnímu dítěti, kdy ten program je téměř nulový.

kjajule
23. říj 2019

@martaskaaa
@pink_unicorn A holky nebylo by jednodušší nechat si to dělat každýho po svém tak jak chce a neurážet nebo neodsuzovat někoho kvůli tomu jak to chce dělat on? Mě nepřijde špatný ani ten váš názor na oslavy ani nikoho jinýho, ale nebudu psát, že je kvůli tomu snob nebo, že neumí udělat ani pár chlebíčků a podobné 😉 .

zelenaesmolda
23. říj 2019

@pink_unicorn
prave,ja to dokazu pochopit kdyz je to dite uz vetsi a neco z toho ma tak proc ne ale u rocniho ditete je to fakt zbytecne vyhazovani penez...

pink_unicorn
23. říj 2019

@kjajule No jo, jenže právě proto je to diskuze, nikoli poradna. Takže se dá očekávat, že nad vzneseným dotazem bude někdo diskutovat 😉

mourovatakocka
23. říj 2019

To jsou zase komenty. Zakladatelko, agenturu neznám, ale jen chci popřát, aby sis nic nedělala ze zeleneesmoldy, má negativní názor prakticky na vše, co nezapadá do jejího světa.
Užijte si oslavu, ať už ji uspořádáte jakkoliv! A samozřejmě hodně zdraví a spokojenosti pro prcka 🍀

kjajule
23. říj 2019

@pink_unicorn Chápala bych diskuzi nad agenturama pro pořádání oslav. Nevíte o zakladatelce vůbec nic a melete tady konspirační teorie na základě ničeho 😉 Ale tak , kdy vás to baví proti gustu...hezký den 😉

vladienka
23. říj 2019

@vikkia Terka Sulc mala na gender reveal najatu firmu Prekvapito a mali to moooc hezke

hejluc
23. říj 2019

Kamarádka pořádala oslavy v dětském centru, u nás je konkrétně Lumparium. Větší děti se zabaví samy, na malé musíš koukat, ale rodiče mají šanci i pokecat. Nebyl problém vlastní dort, občerstvení bylo z Lumparia. Dle dohody si dospělí hradili své nápoje.

zelenaesmolda
23. říj 2019

@mourovatakocka
kdyz mas na to tak pozitivni nazor tak mi teda vysvetli co ma rocni dite z velkolepe oslavy :D

caverina
23. říj 2019

@zelenaesmolda no zrejme asi nic,ale to je vec kazdeho jak si to udela....