Na jaké pohádky se dívají vaše dětičky?

leonaruzenka12
19. srp 2021

Ahoj holky na jaké pohádky se dívají vase detičky ? 🤩ta moje miluje Máša a medvěd 😁😘😘

klokanka31
19. srp 2021

@leonaruzenka12 Moje Bob a Bobek

agneska7
19. srp 2021

Syn 3 roky ,,,, Cars a taxi 5🤣🤣🤣

veruuu_kubesovic
19. srp 2021

...ve 4 měsících žádnou 🙄

jjasmina
19. srp 2021

@leonaruzenka12 v 1,5 roce u nás jede Bing a Gumidci.

gracinka7
19. srp 2021

@leonaruzenka12 ve věku tvojí dcerky nekoukali na nic. Malé děti nemají koukat na televizi.
Od tří let mají rádi ovečku Shaun, Timmy time, Boba a Bobka, Káťu a Škubánka.

lucka662006
19. srp 2021

4 měsíční dítě nemá potuchy, o čem v pohádce jde. Není schopné pochytit příběh a není důvod, aby koukalo na míhající se barvy v televizi. Možná tak ještě nějaké zpívánky, pokud teda musí být, ale vymyšlené příběhy jsou pro takové dítko zcela mimo. Ve 4 měsících se tedy moje děti nekoukaly na nic, od 3 - 4 let koukaly na Ovečku Shaun, nějaká autíčka pro nejmenší, klasické večerníčky.

codal
19. srp 2021

@leonaruzenka12 takhle malé mimčo vnímá jen změny barev a zvuk, telka je v tomhle věku úplně zbytečná a škodlivá. Moje holky tak od roku a půl občas pětiminutového krtka, to už vydržely.

leonaruzenka12
autor
19. srp 2021

@veruuu_kubesovic moje ano diva se na mašu 😁🤩😍

leonaruzenka12
autor
19. srp 2021

@gracinka7 moje se diva rada.. Když je vezmu od televize pryč tak brečí tak proč by se nemohla dívat když ji to baví tak klidně a to jeste jak vidi mašu tak uplne pišti radosti 😁🤩

emamaira
20. srp 2021

Můj 4 měsíční taky když vidí televizi, tak se po ní kouká, hezký bliká, ale to je tak všechno co je schopný vnímat. Navíc koukání malých deti na tv a jiné obrazovky je škodlivé pro vývoj mozku.

codal
20. srp 2021

@leonaruzenka12 je to samozřejmě tvoje věc, každopádně dívání na televizi může malé jen ublížit, nic dobrého jí to nedává. Ano, děti se i v tomto věku po televizi dívají, bliká to, svítí to, dělá to zvuk, ale je to moc vjemů, které pro děti nejsou dobré. To, že je to Máša vůbec nevnímá, nechápe, možná reaguje na melodii, která se jí líbí, ale to je všechno.

jaja01k
20. srp 2021

Kluci 6 a 7: Jak vycvičit draka, Pat a Mat, Jen počkej, zajíci!

kanjad
20. srp 2021

tlapkova patrola, prasatko peppa ale taky Maša

lachipie
20. srp 2021

Ve 4 měsících to dítě je schopné leda tak vnímat jak to bliká a to poutá jeho pozornost. Je to moc vjemů pro tak malé dítě. Pro vývoj jeho mozku to rozhodně není dobré. Miminu bych televizi určitě nepouštěla.

odula
20. srp 2021

Siren head. ... Muhehehe ☠️

skarol
20. srp 2021

Ve 4 měsících děti milovaly lístečky na stromech a radostí vřískaly, když jsem je dala pod hrazdičku a mohly zkoumat hračky. TV jsem pro ně cíleně a to opravdu jen v nouzi, začala pouštět tak od 1,5-2 let. No a teď je syn sice větší, ale má víceméně zákaz od neuroložky, takže TV pouštím po nezbytně nutnou dobu. Přednášku o škodlivosti televize u malých dětí už jsem dostala asi od 3 lékařů, tak jsem se i sama začala zajímat.... doporučuji vygooglovat nějaké informace na tohle téma.

codal
20. srp 2021

@leonaruzenka12 ono je to podobné jako kdybys 4 měsíčnímu miminku dala jahodovou sladkou šťávu. Ono mu to možná i bude chutnat, je to sladké a dobré, ale pro miminko naprosto nevhodné, může mu z toho být špatně, bude zvracet, osype se atd. U televize je jediný rozdíl v tom, že ty následky neuvidíš hned, ale můžou se projevit pozdeji. Televize stejně jako normální jídlo a pití není pro miminko vhodné, všechno má svůj čas.

95newmommy2020
20. srp 2021

Jeho to ještě nebere. Max písničky. Loolokids, heykids, cocomelon. Česky u nás nejedeme, nesnáším to. 🤣

mamadvoudeti
20. srp 2021

Malá 2,9 roků a pat a mat , Bing , prasátko Pepa a jen počkej zajíci .

orisek56
20. srp 2021

Začlo to Masou a Medvedem u nás se ale učí (protože mám rodinu v Rusku) tak to má Česko ruský dabing jak kdy chce, pak pokračovalo Krtkem, Pat a Mat, Bob a Bobek, Broucci, a teď Sinij traktor (to už mi ale leze na nervy) u nás se ale povolí televize jen navečer, jako dřív Večerníček.

journals
20. srp 2021

@leonaruzenka12 jako ze 4 mesicnimu diteti poustis tv? 😳😳😳🤦🏻‍♀️

veroniqess
20. srp 2021

Nejsem žádný fanatik, že by člověk nemohl mít doma puštěnou televizi, nebo rádio, když je doma s miminkem (chápu, že někdo ji chce jako kulisu).
Ale dávat ho schválně, aby na ni vidělo, je nesmysl, ještě počkej aspoň rok.

erlebachova
Autor odpověď smazal
Zobraz
erlebachova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz