Seriál - Mělas to vědět. Koukáte některá?

sim244
23. lis 2020

Ahoj holky,

Koukáte některá na tento seriál? Jaké jsou vaše tipy na vraha? 😃 já jsem sakra napjatá, mám hned několik vrahů. 😂🤷🏻‍♀️

barmil
23. lis 2020

@sim244 starý pán...

sim244
autor
23. lis 2020

@barmil toho mám také na seznamu. Proč myslíš že on? 🙂

koordinatorka_odboje
23. lis 2020

Me uz napadl kdekdo 😁 Ale rada se necham prekvapit. Ani knihu jsem si kvuli tomu neobjednala

adinka19
23. lis 2020

Taky si myslim, ze stary pan nebo ta blondata nejlepsi kamaradka...

badyr
24. lis 2020

@sim244 zrovna si stahuju včerejší díl a těším se. Mamka už ho včera viděla a prý se mám na co těšit 😉.... Také mě napadl starý pán, jsem zvědavá na poslední díl.

sim244
autor
24. lis 2020

Já si myslim, že to byl on, obzvlášť po včerejším díle. Po tom konci. 😃 a odpovídalo by to - nesnáší ho, takže ví, že se to na něj 100% hodí a tak se ho zbaví. Vnuk mu mohl říct, co viděl, tak to vyřešil.

vevi2512
24. lis 2020

tipuju toho obviněného.. milenka to chtěla prásknout manželce, tak ju zabil.. 😎

whitechocolate
24. lis 2020

Zrovna včera jsme viděli 4.díl a myslím, že to byl buď opravdu on, zdálo se že do kamery lhal a manželka to poznala, soudím dle jejího šíleného vyrazu a už mě napadlo i sama hlavní hrdinka, dle jejích dost častých jasných záblesků z minulosti, možná má občas výpadky mysli a manžel to viděl, tak ji teď kryje a snaži se to hodit na toho manžela zavražděné. Jinak děda byl tip do 4. dílu.😀 A ještě myslím, že druhá milenka byla blondýnka nejlepší kámoška.

adinka19
24. lis 2020

@whitechocolate Taky si myslim, ze milenkou byla ta nejlepsi kamoska. Proto nerekl nahlas pravnicce jmeno te prvni...

adinka19
24. lis 2020

@sim244 Mate nekdo typ na podobny serial? Hrozne nas s manzelem bavi a uz ted se desim, ze zkonci ☹

sim244
autor
24. lis 2020

@whitechocolate až uvidíte pátý, třeba vás dědula zmova napadne. 😃 no a se zbytkem souhlasim. Výpadky paměti mne taky napadly a po pátým díle užvim uplný prd, protože si myslim že to byl buď manžel, nebo děda a něco s tim má i syn. 😃

whitechocolate
24. lis 2020

@sim244
Pořád doufám, že to děda nebude, protoze by to bylo moc jednoduchý. Teď věřím, že to byla sama hlavní hrdinka a manžel ji jen pořád kryje. Dnes možná dáme pátý díl a uvidíme teda...

sim244
autor
24. lis 2020

@whitechocolate napište po pátém díle, co si myslíte, já už totiž nevim co si myslet

codal
24. lis 2020

Díky za tip 👍

badyr
24. lis 2020

@sim244 tak jsem právě shlédla 5.díl a teda jsem v pasti, ale myslím, že syn to nakonec nebude. Těším se na závěrečné rozklíčování 😉

whitechocolate
24. lis 2020

@sim244
Když to tu tak čtu, tak jsem teda napnutá, vypadá to, že podezřelí budou nakonec úplně všichni.😀

lenulab
24. lis 2020

Konec 5. dílu mě šokoval 😀 Myslím, že syn to nakonec nebude. Děda mě ze začátku vůbec nenapadl, ale jak to tady čtu tak možná jo.

mi35
25. lis 2020

Myslím, že zabil manžel.

sim244
autor
26. lis 2020

@mi35 já nevim, toho mám až na poslední “příčce”. Všichni ostatní mi připadají podezřelejší a u něj by to bylo moc jednoduché. Ale uvidíme, přece - v jednoduchosti je krása. 😊🤷🏻‍♀️ Ale mne by to zklamalo asi 😃

whitechocolate
26. lis 2020

Zhlédla jsem 5. díl a nijak významně to neovlivnilo moje tipy, buď opravdu manžel nebo ona sama, ale je pravda, že mě pořád mate ten děda, jak stál před domem pozůstaleho manžela.

sim244
autor
26. lis 2020

@whitechocolate jo, přesně ti byl ten první moment, kdy jsem mu začala věnovat více pozornosti. Měl by to vymyšlené hezky

kristousenecek
26. lis 2020

Holky kde ho najdu ;**

badyr
26. lis 2020

@kristousenecek stahuju z Uložto, chodí na HBO.

kristousenecek
26. lis 2020

@badyr moc děkuji;))

petrane
27. lis 2020

holky dík :D už jsem u třetího dílu :D ještě, že jich bude jen šest.. jinak by nebyl žádnej vánoční úklid :D

sim244
autor
30. lis 2020

Tak já už koukám na poslední díl 😃

whitechocolate
30. lis 2020

Jo to jsem právě nevěděla, kdy ho davaji my koukáme na HBO Go, tak to už tam asi bude.

sim244
autor
30. lis 2020

@whitechocolate jojo, je tam, už jsem to viděla. No, pár věcí mi furt není jasných, ale nechci spoilerovat.

whitechocolate
30. lis 2020

A jsi překvapená, nebo spíš zklamaná?

barmil
30. lis 2020

Dokoukano