Šití na zakázku. Jak začít?

5. led 2024

Ahoj, krásný den....už nějakou dobu si zahrávám s myšlenkou, zkusit začít šít na zakázku. Šití je můj velký koníček. Ale nějak nevím jak se odpíchnout. Je potřeba ihned udělat živnostenský list? A jak začít? Našít třeba pár věcí do zásoby, pak různě nabízet? Je tu někdo kdo má podobnou zkušenost? Nemusí jít vyloženě o šití, ale třeba i o jiné tvoření. Však moc děkuji za rady

1pomnenka
5. led 2024

Šití na děti dejme tomu, ale pro dospělé ne. Neumí se změřit, bohužel a ty jsi na těch mírách závislá. Ušiješ to a jí to nesedí. Pak ti to zůstane ležet doma. Všude je tolik oblečení, že šiji jen pro své děti. Mám ráda oblečení, které nikdo jiný nemá. Nemůžu ale říct, že by to vyšlo levněji než v obchodě.

autor
5. led 2024

@1pomnenka chtěla bych šít jen na děti

izz76
5. led 2024

V dnešní době sociálních síti,prezentovat svoje výtvory na fb, instagramu a podle ohlasu se posunout dal..

1pomnenka
5. led 2024

Pro začátek můžeš vyzkoušet i Fler.

konidana
5. led 2024

ZL by mel byt, hned jak to presahne sousedskou vypomoc

marketa1218
5. led 2024

Udělej si skupinu na fb, pozvi přátelé, oni můžou zase svoje. Ať tam máš dost lidí, přidávej ušité kousky a uvidíš, zda bude zájem. Vyjde to ale určitě dráž než v obchodě, já si také občas nechám ušít něco na dcerku, ale jsou to spíš specifické věci.