Aktovka pro 1. - 3. třídu: Ergobag vs. Beckmann. Máte srovnání?

jujatko
15. únor 2020

Aktovka/batoh do 1. třídy. Máte prosím někdo srovnání Ergobag vs Beckmann. Musím objednat z netu a nemohu se rozhodnout. Jde mi hlavně o prostornost batohu, hmotnost atd. Na každém se mi něco líbí, něco ne. Jak velká lahev se vejde do Ergobagu do přední kapsy? Vydrží batohy alespoň ty tři roky (velikostně)? Dají se prát? Bohužel se mi nikde nedaří najít srovnání těchto dvou značek. Děkuji za jakékoliv postřehy.

petronelllaa
18. čer 2020

Dobrý den, mohu se zeptat zakladatelky, prosím. Nacházím se totiž ve stejné situaci 😀 Našla jste obchod, kde by měli oba batohy fyzicky k ozkoušení? Děkuji P.

pindrusice
18. čer 2020

Taky děkuji za dotaz. Vybírám ze stejných značek (ještě jsme teda koukala na Boll) a nechce se mi úplně objednávat obě jen proto,aby je syn mohl vyzkoušet. U Beck je nižší váha. U Ergo zase není láhev na pití po strane,ale uprostřed. Obě mají přibližně stejnou cenu a design se mi líbí. Naštěstí je ještě dva měsíce čas :D Protože opravdu nevím.

ev.ka
18. čer 2020

Nevíte někdo, jestli v praze se dají vyzkoušet oba batohy v jedné prodejně?

kvizzy
9. srp 2020

Syn v září 4 třida a ma ergobag, perfektne mu sedl a jsme moc spokojeni. Lehky, dobře se nosí, dostatečne prostorny. Prala jsem a v pohode. Jeste do konce prazdnin budu kupovat starsimu synovi beckmann, libi se mu jak vypada tak snad mu sedne

lnk
22. kvě 2021

dobrý den, mohu se prosím zeptat, jak se vám líbí ten backmann?? synovi jsem kupovala ergobag a je s ním moc spokojen a ted přemýšlím, zda znovu jít do ergobag nebo backmann. u ergobag jsem spokojená s lehounkým systémem otevírání -máme tu variantu na magnetek, takže syn s ničím nezápasí, navíc taška stojí a nepřevrací se. jak je to s tím backmannem? otevírá se lehce a stojí bez převracení? děkuji 🙂

lnk
25. kvě 2021

tak pokud by někoho zajímalo srovnání backmann vs. ergobag: druhému dítěti jsem objednala backmann. má nádherné motivy. ale to je asi tak všechno. ergobag je úplně někde jinde - ten má náš prvorozený. backmanna vracím, a dceři objednávám ergobag též.. backmann je menší - nevleze se tam složka se sešity, kapsička na svačinu je uvnitř, čímž se prostor ještě více zmenšuje. a úplně nejhorší pro mě je zapínání aktovky. u ergobagu máme zapínání na magnet, takže pustí a samo se to zavře, zatáhne, lehce se otevře. u backmanna jsou dvě přezky a pak ještě vevnitř další uvolňování. když si vezmu, kolikrát za den to dítě do aktovky jde- ve škole neustále, tak strašně nepraktické. backmann samostatně nestojí, zatímco ergobag ano, takže opět velké mínus neustálého převracení aktovky. já osobně z backmanna jsem strašně zklamaná, ale asi je to tím, že jsme zvyklí na ty vychytávky z ergobagu..