Covid a dítě ve škole. Posíláte dítě, když jste těhotné, do školy?

bobecek79
31. led 2021

Holky,vy co máte děti školou povinné a jste těhotné,ve 3 trimestru,posíláte své děti normálně do školy v době covidu nebo máte domluvený individiální plán?? Děkuji.

mamikry
31. led 2021

@bobecek79 Nemam deti ve skole, ale mam dve skolkove a sly naposledy pred svatky. Jsem ve 26tt a mam z toho velky respekt, takze se snazim nejit nakaze naproti. Ale o predchozim miminko jsem ve druhem trimestru prisla, takze ted jsem o neco vic uzkostna.

monikavitezslav
1. únor 2021

Jsem 34tt a dítě do 1.tridy chodí stále, necháváme se stále testovat. Kdyby to přišlo už stim stejně nikdo nic neudělá a mám dost známých které to v tehu chytli a zvládli to i s miminkem v břiše.

mandala
1. únor 2021

Ano, posílám do školy, nechci tomu jít vyloženě napřed, ale na druhou stranu, co má přijít, přijde, nemůžeme žít věčně v izolaci.
Mě je líto i těch dětí, potřebují kolektiv, potřebují i režim a řád, doma to tak nikdy nebude...

bublisa
7. únor 2021

@bobecek79 a jak to omluvíš? Pokud je dítě 1 nebo 2 třída ti chodit "musí", teď nikdo neřešil rizikovost dětí ani rodiny. Jak to tedy rizikoví řeší v současné době?