Dvě školy u 9letého dítěte?

nov.tere
31. říj 2015

Ahoj chtěla bych se zeptat zda někdo zažil nebo ví o někom kdo měl dítě, které navštěvovalo dvě školy vzdálené od sebe skoro 400km. Podotýkám že dítě není ve střídavé péči. A je údajně sledované Pedagogicko psychologickou poradnou.

nov.tere
autor
1. lis 2015

@jaydeep napíšu do Zprávy ať to tu nezahlcuji :D když to není k tématu :D

kamila297
3. lis 2015

Chudák dítě. Jen jestli nejsou jeho hlavním problémem neshody rodičů. Možná by psychologa potřebovali spíš oni...

nov.tere
autor
3. lis 2015

@kamila297 Otec má dítě rád ikdyž není jeho a jak už jsem psala není v tom střídavá péče tak nevím co sem pletete psychologa.

kamila297
3. lis 2015

@nov.tere Nečetla jsem celou diskusi, ale aby si dítě přetahovali mezi sebou na vzdálenost 400 km, aniž by šlo o střídavku, když dítě má navíc problémy samo se sebou, tak bych poslala k psychologům spíš ty rodiče. Takto jsem to myslela.

nov.tere
autor
3. lis 2015

@kamila297 Tak to by jste měla přečíst pořádně. On chodí do školy v jedné vesnici ale matka údajně dělá v německu a dítě chce přetahovat k německu aby ho měla blíž. a když bude mít delší volno třeba 14 dní tak by dítě chodilo do původní školy kde s ním bude i matka.

kamila297
3. lis 2015

@nov.tere Takže o té matce vlastně nevíte nic - údajně dělá v Německu, údajně vidí dítě 3 dny v měsíci, navíc dítě není v režimu střídavé péče - tak o co se chcete vlastně opřít? Chtělo by to zjistit více informací, než se začnete o toho chudáčka přetahovat. Dejte podnět na sociálku nebo se tam aspoň informujte, najměte si advokáta, který vám poradí, informujte se ve škole, ptejte se dítěte, jak to vidí, co by si přál atd... Tady na diskusi těžko najdete nějakou právní oporu, spíš jen domněnky a názory laiků jako jsem já. Jste citově zainteresovaná, tak to můžete všechno vidět úplně jinak, než to je ve skutečnosti - samozřejmě ta protistrana je vždycky ta horší... 😉

nov.tere
autor
3. lis 2015

@kamila297 Myslím že o matce víme dost dvě děti jsou v péči otce nad synem má dohled OSPODU. Takže musí vše hlásit a tak podobně. Několik exekucí na její jméno. Příteli když byli spolu lhala že čeká dítě nikdy žádný nebylo. Když od něj odešla tak mu posílala fotky že je údajně těhotná nikdy dítě neporodila. Navíc posílá fotky kde je onen syn s nějakým dítkem a že ho údajně dostala do péče že s tím otec dítěte i matka souhlasí. Což nezlobte se na mě normální člověk své dítě nedá někomu cizímu a navíc soud by ho jako první svěřil prarodičům.