Jaké boty dáváte dětem do tělocvičny?

pavlina276
16. srp 2015

Holky asi blbej dotaz, ale co dáváte dětem do tělocvičny? Na výpisu ze školy máme cvičky, ale jaká je skutečnost? Bojím se, abych nekoupila cvičky a všichni ostatní neměli botasky....díky za odpověďi 😉

evcann
16. srp 2015

@pavlina276 je to uplne jedno, ja klukovi kupovala cvicky, tak pulka tridy mela cvicky a pulka tenisky, nebyl zadny problem. Ty cvicky jsou lepsi, vic vetraji, jsou mekci, prijdou mi lepsi

babulinkab
16. srp 2015

do tělocvičny cvičky
na ven tenisky

blahova_andrea
16. srp 2015

já nevím, u nás je na to čas, ale klasické cvičky snad vůbec neplánuji. sama jsem je nesnášela, pořád mi padaly z nohou. pro mě to tedy žádné větrací pohodlí nebylo 😠 myslím, že je dneska spousta jiných alternativ, takže pokud to někde nebude drsná 100% podmínka docházky, tak mě k nim asi nikdo nedokope 😅 já měla vždy nohu dlouhou a úzkou. syn ji má teď taky, máme problém sehnat jakékoliv boty, aby mu držely na noze, navíc momentálně nosí i ortopedické vložky, takže cvičky by myslím ani pořídit nešlo. no uvidíme. ale jinak bych souhlasila s @babulinkab. do tělocvičny něco ala cvičky, ven rozhodně něco pevnějšího

pavlina276
autor
16. srp 2015

@evcann
@babulinkab
@blahova_andrea
díky holky, jen jsem se bála, aby dcera nebyla za "exota" 🙂 chápu, že když cvičky nesednou,nebo je problém v v nožičce je určitě lepší koupit vhodnější obuv 🙂

pavlapl
16. srp 2015

Do tělocvičny má cvičky a ven tenisky.

somalicats
16. srp 2015

@pavlina276 Dávám pevnější botu i do tělocvičny, pro dceru nejsou bohužel cvičky ze zdravotních důvodů možné. Ale bota do tělocvičny obvykle nesmí mít tmavou podrážku, dělá to pak rýhy na podlaze, které nejdou vyčistit.

krystalka
16. srp 2015

@pavlina276 - syn měl loni v první třídě klasické cvičky a nebyl rozhodně jediný, jinak boty na ven ani na seznamu neměli, tak když šli zrovna ven na hřiště, tak si vzal boty, co nosí normálně, nosí botasky na suchý zip...letos bude mít taky cvičky, pokud ještě nepřijdou s něčím jiným, zatím je doma máme, nosí je rád i jen tak na zahradu....jinak uvažuju i že bych mu možná do tělocvičny dala plátěnky od Befada, nosí je i jako bačkory a jsou super, drží dobře na noze, mají pružnou ohebnou podrážku....

zzuzinda
17. srp 2015

Adam měl do tělocvičny plátěnky na sucháčeče (mají je za 199,- v CCC). PAk se začal věnovat florbalu a tam potřeboval pevné boty, takže je dostal a nosil je i na tělocvik, aby neměl v pytlíku ve škole dvoje boty.

sarihy
Autor odpověď smazal
Zobraz
pavlina276
autor
18. srp 2015

@sarihy taky si myslím, že cvičky netlumí nárazy dostatečně, ale spíš mi šlo o to, jestli je děti na TV vůbec nosí, aby tam nebyla dcera jediná🙂 díky za názor

katchula
18. srp 2015

taky to teď řeším. Nevíte jestli se dají Befado plátěnky koupit někde v Praze v kamenné prodejně? Díky 😉

krystalka
19. srp 2015

@katchula - kupovali jsme je už několikrát na Lužinách, jak je u metra na to kruhovém náměstíčku ta prodejna dětských bot...a pak ještě někde v Břevnově....

marky29
21. srp 2015

My cvičky taky nekupujem, dcera je drobná a padaly jí, kupujeme salovky- boty s nešpinící podrážkou (loni jsem kupovala v lidlu takové kotníčkové, měkké , byly supeer) zítra se chystáme také do Decathlonu, na ven botasky na suchý zip, u kluka bych cvičky vůbec nekupovala od první třídy má salovky do haly a botasky ven. 😀

terkavil
Odpověď byla odstraněná
Zobraz