Podpořte petici pro návrat dětí do škol.

teru_k
11. dub 2020

Ahoj všem, můj syn mě poprosil, abych začala řešit, že nechce být pořád doma. Tak jsem se rozhodla založit svoji první petici a trochu ho podpořit. Petici najdete zde:

https://www.petice.com/petice_zoufalych_rodi_za...

Děti chtějí do školy, stýská se jim po kamarádech a mají nárok na kvalitní vzdělávání. Zavření škol do září nevyřeší problém, děti budou muset fungovat nějak i v létě.

Pojďme je podpořit a bojujme proti strachu a šíření paniky!
Děkuji za každou podporu či sdílení!

Tereza

P.S. Podepsat můžete, ikdyž nejste zrovna rodiče dětí školního věku.

shaun40
2. srp 2020

@marcicek84 Já po tobe chci aby jsi napsala z čeho usuzuješ že učitelé knikají.Zatím knikali rodiče z vidinou penez zdarma.Nechtelo jse im pracovat.Učitelé se do školy vrátili jenom hold účast žáku byla mizivá.Já jako matka dvou školopovinných detí ti píšu realitu.Né žádne výmysli .Ty školáka doma nemáš si z Ostravy v Hrabúvce mám rodinu a nikdo si na učitele nestežuje.Když nekoho kritizuješ tak na základe čeho ?Kde jsou tu učitelé co nechtejí učit napadení komunistickým režimem?Já to nechápu.Co konkrétne te vede k tomu názoru.Máš trauma z detství?Kde jsou ty uçitelé které plno rodičú vydychava.

marcicek84
2. srp 2020

@shaun40 ja jsem o tom psala konkretne,odkud ty informace mam a ze jsou prime de facto od zdroje,prosim dohledej si,nebudu se opakovat...

shaun40
2. srp 2020

@marcicek84 Napiš školu,mesto,nebo článek kde jsi to četla to te nezabije.

barchen
2. srp 2020

@marcicek84 No ale ty tady mluvíš se všemi a i sama se sebou. Tak mi napiš, já s tebou komunikovat budu, jen se musíš odhodlat jako první, každý závislý člověk si musí přiznat svůj problém a mít chuť ho řešit. Pokud i přesto nenajdeš tu odvahu, tak ti doporučuji alespoň takhle si dát na začátek kyberdetox od negativních informací a sociálních sítí, zkusit to eliminovat, např. počíst si zprávy a kontrolovat sítě ne více než dvakrát denně. A zkus se podívat i na téma mediální gramotnosti a výchovy. Pak dalším krokem by mohla být jedna koučovací technika. To je asi tak na začátek všechno, co by ti mohlo pomoct.

marcicek84
2. srp 2020

@barchen jeste si neodpustim posledni reakci na tvou osobu,protize konverzace s tebou neni pro me obohacujici ani nikam nevede, psychologickou pomoc jsem nabizela jine uzivatelce,ktera tady opravdu byla porad,v nekolika diskuzich non stop ve dne v noci (to jsem zjistila nasledne) bylo to prave z pocatku koronakrize,tedy mozna jsi mnou tak posedla,ze jen kopirujes co jsem psala ji,bohuzel situace byla jina,o to horsi je fakt,jak moc jsi mnou posedla,dokonce jsi uz i musela zjistit,ze mam pomerne i dlouhe odmlky,takze tve chovani je cilene a to uz opravdu neni normalni.Vis ja pisu o knikajicich ucitelich nachazejicich se v mem bezprostrednim okoli,ty tady de facto delas hon na carodejnice,na jednu konkretni osobu,ono se to chorobne pronasledovani opravdu leci,klidne ti najdu nejake kontakty na odborniky,staci rict,rada podam pomocnou ruku 🙂 Pokud nevyuzijes nebudu se zlobit,ale mela bys o svem problemu zauvazovat a zacit jej resit co nejdriv,deti ti porostou,budou mit pubertu a ty se pak zblaznis z toho,ze budou chtit mit sve soukromi a ty je budes pronasledovat,takhle muzou s tebou chtit zpretrhat vsechny vazby...

marcicek84
2. srp 2020

@shaun40 byla to skola a skolka v nasem meste,osobni zkusenost

barchen
2. srp 2020

@marcicek84 Ale vede. Začínáš si některé věci uvědomovat. Už jen to, že mi nabízíš tvou pomocnou ruku jako reakci na to, že jsem ti nabídla jako první, znamená, že o tom přemýšlíš, že chceš se sebou něco dělat. Připouštíš si, že možná máš problém. A na konci zmiňuješ děti, což je perfektní, protože je tam někdo, kvůli někomu o tom přemýšlíš, na kom ti záleží.

marcicek84
2. srp 2020

@barchen tleskam za tve nesmyslne dedukce a timto ti za ne udeluji rad zlate kloaky,pevne verim,ze svuj problem brzy vyresis,jelikoz je velmi zavazny a obavam se,ze bez psychologicke pomoci pro tebe nezvladnutelny,krome vyse zmineneho to tez vypada na to,ze trpis bludy a predstavami,kterym sama veris a proto ti je ani nebudu vymlouvat,lec ctim heslo,ze blaznum se odporovat nema.
Pokud nejsi schopna reagovat tematicky v ramci teto diskuze ani psat SZ, a vzhledem k tve psychicke poruse,jiz nebudu v teto diskuzi reagovat na prispevky,kterymi me budes dale oznacovat,pokud budes mit u potrebu pres SZ jsem ti k dispozici,mej pekne leto a zkus nejaky last minute a ten rad by sis mela nekde vystavit,je to opravdu ta nejvyssi pocta ve tvem pripade 😜😂

barchen
2. srp 2020

@marcicek84 Už přemýšlíš v časových souvislostech, to je dobrá cesta. Dále vidím, že ty negativní představy si uvědomuješ a víš, že pokud ti je někdo vymlouvá, tak to dělá v zájmu tvého duševního zdraví. Pořád se v tom ale neumíš nějako zorientovat která je která. Poradím ti, jak zkusit kontrolovat a rozlišovat emoce podle tibetského učení. Kdykoliv tě napadne negativní myšlenka nebo emoce, zkus na bílou zeď namalovat černou tečku. Při každé další negativní myšlence to opakuj pořád dokola.

Modrý koník
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marcicek84
13. srp 2020

A jak tak koukam,uz kovbojka pomalu zacina 😂😂😂https://www.seznamzpravy.cz/clanek/povinna-vyuk...

marcicek84
18. srp 2020

A zacinaji pomalu i dalsi petice...
https://www.petice.com/odmitame_rouky_pro_dti_n...

marcicek84
18. srp 2020

https://www.petice.com/petice_proti_povinnemu_n... tato je jeste zajimavejsi a koukam taky,ze na strankach ministerstva skolstvi vydali i ty slavne manualy,takze uzavirat skoly se budou jen pri cervene...opravdu nevim co se tim jarem pro ucitele a deti vyresilo,skolstvi na tom lip neni,rizikovi stejne budou muset ucit ... A situace je ted dokonce horsi a virozy pred nami...njn jeste to distancni vzdelavani ma byt od rijna povinne,tak to budou mit uciteje fajn,museji mit snahu vzdelavat deti a museji nakut ty spravne cesty...ale zase odpocinek meli znacny... 😜