Školní aktovka pro drobounkou holčičku - jakou byste doporučili?

franerka
17. kvě 2021

Tak došlo už i na nás a já vybírám aktovku pro naši budoucí prvňačku jenže....dcerka je oproti jiným opravdu drobná. Má 16 kg a 110 cm. A teď babo raď. Koukala jsem na Baggymax trikky, Belmil a Herlitz smart. Někdo zkušenost, jak tyto batohy sedí drobotinám? Nebo jaký jste vynrali vy? pročítám diskuse a nevím si rady. U nás v obchodech žádné takové lehké batohy nemají. Jen klasiky, tak to musím řešit přes net. Díky

konidana
17. kvě 2021

@franerka obě naše děti měly aktovku Herlitz. Starší model té nejmenší asi 0,9 kg. Dětem vyhovovala a seděla, dcera jí měla 1.+2. třída, syn až do 4. Ale byly tedy o trochu větší... asi 18-20 kg a kolem 120 cm.
Dále bych doporučila školní batohy Boll. Mají i hrudní přezku a děti ty turistické (stejně velké jako školní) nosily v pohodě od 4 nebo 5 let

liberol
17. kvě 2021

@franerka my máme syna teď v první třídě a také jsme to loni řešili, jelikož měl stejné míry jako vaše slečna a vybrali jsme od značky BECKMANN, jsou dražší ale lehké a nelitujeme. Tak jen tip pro Vás 😉

zazana81
17. kvě 2021

@franerka ja koukám pro svého drobná prave na smart a ještě ma herlitz novinku ultraligt

mamikry
17. kvě 2021

@franerka Syn je sice kus chlapa, ale ma dost uzka ramena a taky jsme vybrali Beckmanna. Da se dobre upravit, aby sedel, jak ma. Navic je vazne krasny a kvalitni.

fram
17. kvě 2021

Dcera měla aktovku (ne batoh) bagmaster a naprostá spokojenost. Taky byla prcek.

janaaanna
17. kvě 2021

@franerka u nas vyhral Belmill. Dcera take drobna, hubena - Belmill sedela nejlip, je lehoucka, velka tak akorat, veslo se ji tam vse, co potrebovala. Navic kvalitni, jsme spokojeni, uz ji ma treti rok a nepare se, nerozpada, zip drzi

prostenika85
17. kvě 2021

Pro drobka je Belmil super volba 🙂

teetee
17. kvě 2021

@franerka Pro syna (112cm, 18kg) máme nachystanou herlitz ultralight.

netopejr
17. kvě 2021

Skolni batoh Boll, viz jejich web. Za nas super,.dobre.strizlickum sedi, hodne vydrzi, za nas.i vybkrne reseni prostoru, pito,.sesity nemaji osli usi, lrotoze maji prihradky na male i velke ap.

eva118
17. kvě 2021

Dcerka měla 112cm, a 16,5 kg, koupili jsme Beckmann, vyzkoušeli jsme ji v obchodě, je lehká, pěkná. Pak vyfasovala učivo a aktovka má hned 6 kg! Takže ji převážně nosím já, jinak by to odnesla dceřiny záda. Sluší mi, mám s jednorožcem 🙂.

pribylovapetra
17. kvě 2021

Dceři jsme vzali herlitz klasickou aktovku. Na vše ostatní byla tak drobná,že ji to padalo z ramen.

lilian2111
17. kvě 2021

Rozhodně BECKMANN! 🙂

franerka
autor
17. kvě 2021

Díky. Projdu a uvidím.

franerka
autor
17. kvě 2021

@janaaanna a belmill klasiku nebo minifit verzi?

gryfis
18. kvě 2021

budeme brát Boll..

janaaanna
18. kvě 2021

@franerka ted jste me zaskocila, kdyz jsem ji pred temi lety vybirala, byla jen jedna verze, ale asi je to ta minifit, kdyz na to tak koukam, ma sitkovane ty kapsy na napoje (a ty jsou super, nektere tasky je maji uzke, ze tam realne lahev na piti nedate)

janaaanna
18. kvě 2021

@franerka mame tuhle, pokud se na MK muze dat odkaz (inzerat neni nas)
https://deti.bazos.cz/inzerat/136025830/skolni-...