Televize v pokojíčku - ano nebo ne?

zutinka
28. říj 2020

Zdravím,ráda bych se zeptala jaký máte názor na televizi v dětském pokojíčku?Zda ano či ne!

sudylichozrout
15. lis 2020

@any2any Take nemame TV vubec 😀

cilkat
12. led 2021

Klukům je 5 a 2, pokojíček je zóna, kde na ně "nedohlizim" a tomu musí odpovídat vybavení - nerozbitné. To televize nesplňuje.
Až jim bude třeba 10, bude to jiná situace. Ale to počítám, že budou mít stejně počítače a YouTube si pustí tam (v televizi jede většinou něco z něj).

gramar
12. led 2021

Horko těžko jsme rušili TV v ložnici, takže jí rozhodně do dětského pokoje neplánuji, ale člověk míní... Já jsem tedy v tomto mrcha, odebírám v určitou hodinu i telefony a tablety, protože je ta zvěř jinak nevzbuditelná... 🙈

martiniquest
12. led 2021

Ne. Nesnesla bych ji ani v loznici

katjja123
12. led 2021

Holky jsem divná matka, když můj syn v necelých 4 letech neví co je tablet a neumí otevírat naše mobily? 😄

bartunci2012
12. led 2021

@katjja123 Ne, nejsi. Fandím tomu, kdo děti udrží od těchto technologií co nejdéle 👍

eviicka
13. led 2021

@katjja123 asi takhle, pokud syn nezná ani televizi, počítač a na mobil ho nepouštíte vůbec, tak jsi hodně dobrá a zasloužíš obdiv. Pokud něco z toho zná, tak jsi úplně normální jako většina ostatních.
(Můj podobně starý syn taky netuší co je tablet, neboť ho doma nemáme a mobil si zapnout neumí, protože nezná piny, chlubit se tu ale nemůžu, protože s technologiemi do kontaktu přichází).

marketka_m
13. led 2021

ne