Výpověď smlouvy u UPC a přechod k jinému dodavateli internetu a TV

smikri
16. kvě 2019

Holky,jdu si mezi vás pro nějaké zkušenosti a recenze.Momentálně využívám služeb internet + TV od UPC a je to horší a horší ve všech směrech.Dělali problém s výpovědí jejich služeb a jak dlouho běžela výpovědní doba,2 měsíce?
Brouzdala jsem na internetu a zaujala mě nabidka od O2,ale nemám nikoho v okolí,kdo by od nich odebíral internet + TV.Kdo máte jakoukoliv zkušenost,napište mi prosím.Nechci se dostat do situace,že vypovím služby od UPC,půjdu k O2 a bude to pro mě jako kdybych šla z bláta do louže.Děkuji za každý příspěvek.

elinka90
16. kvě 2019

Vypovedni doba ze zakona je 30 dni. Jeste si zjisti do.kdy ti trva smlouva. Mohou ti nauctovat smluvni pokutu.

petulejan
16. kvě 2019

s tou smlouvou nevím,to si musíš nastudovat asi v podmínkách,které si podepsala,ale jinak O2 máme už asi čtvrtým,nebo pátým rokem a nemůžu si stěžovat. Určitě to není dokonalé,občas je nějaký výpadek,ale úplně minimálně,internet funguje perfektně a co se týká televize,nemůžem si ji vynachválit už jen proto,jak se můžeš dívat na pořady zpětně. Za mě dobrá volba.

barchen
16. kvě 2019

@smikri Záleží, jak dlouho máš od nich smlouvu, jestli máš nějaký věrnostní program nebo také pozor na výročí smlouvy, kvůli poplatkům za před. ukončení a pokutám. A také si zjisti, jakou rychlost má u vás O2, resp. kolik Mbit dokáže reálně poskytnout a jestli je garantuje. My jsme O2 měli několik let za stejnou cenu, pak to ale nešlo dohromady s TV (jelikož internet byl slabý), když jsem poptávala lepší podmínky tak se u O2 nikdo nechtěl se mnou pořádně bavit ani o ceně za lepší internet ale když jsem smlouvu vypověděla, tak se šli přetrhnout (telefonát snad každý den) jak nabízeli lepší podmínky za nižší cenu. Pak ještě napsali, že budu platit pokutu jelikož nevypovídám k výročí smlouvy - byla to necelá pětistovka. Ale abych nekřivdila, podobný přístup mají všichni tito mega poskytovatelé, pokud si něco člověk neohlídá, tak platí a hádá se s nimi, když naslibují něco, co pak není.

1772
16. kvě 2019

Asi to bude všude stejné, zpětné přehrání nabízejí už skoro všichni. Vše má své pro a proti.

makronka222
16. kvě 2019

Mam s nimi problem uz 6m a ted jsem doplatila 4000, doufam ze uz posledni, nejsou schopni mi celou dobu poslat mail se vsemi informacemi, za co platim a proc porad platim. Pul roku vylozene sraniho s nima a prachy v tahu.

makronka222
16. kvě 2019

Btw byla jsem u nich 5 let a vsechno v cas platila. Pak se clovek stehuje a je hrozny problem vse pislat na jinou adresu nebo do mailu

malenka3
16. kvě 2019

Já od Upc chtěla utéct taky. Ale po zjišťování kvality služeb O2 a zkušeností jsem si jen ověřila, že je to z bláta do louže. Navíc s O2 jsem kdysi řešila spor kvůli telefonu a skončilo to až u Českého telekomunikačního úřadu.
U Upc jsem teď dosáhla ve vazbě na plánovaný útěk od nich dobré ceny, občasné výpadky mě štvou, ale vím, že v okolí O2 není lepší.
Takže si spíš ověř, jak to vypadá s kvalitou O2 služeb u vás ve vaší oblasti, smluvní podmínky jsou svinské všude u těhle megaspolečností.