Dvě děti spí v jedné místnosti a ruší se

natysnovec
21. únor 2019

Holly potrebuju pomoct.
Mam dve deti 3,5letou a 4,5m holcicky.Jde mi o to ze bsichni spime v jedne mistnosti bylo to vse ok az do ted.Posledji dobou ta starsi furt keca,eve ze spani apod a budi pri tom tu mensi.Potrebovala bych aby kazda spala jinde ale jak to udelat
Mame blbe resenej barak.Mame dve mistosti jako pokoje na spani...ae jedna je uplne nakonci na pravo
druha zase uplne nakonci na levo.Z loznice se jde pres obyvak,kuchyn,predsin..ano mohly by se nechat otevrene dvere ale jde mi o to ze v predsini je i vchod do kotelny a jak se v zime topi tak ten uhelnej prach jde do celyho baraku.Ale opravdu uz potrebuju aby kazda spala jinde.Nebo se zblaznim a nevim jak s toho ven...jak to vymyslet aby to bylo dobre😭😭😭😭Uz me to trapi.Kdyz necham vsude otevrino bude tu jeste vetsi bordel nez tu je(to se tyka podlahy a prachu).Co s tim??Jak by jste to vyresily vy??Dekuju za odpovedi a nazory.

natysnovec
autor
21. únor 2019

Omlouvam se za chyby pisu na telefonu.Dekuju

6miska4
21. únor 2019

Co do toho druhého pokoje k dceři dát videochůvičku? 🙂 Nemuseli by být otevřené dveře a přesto byste o ní měli přehled.

natysnovec
autor
21. únor 2019

@6miska4 taky me to napadlo ale je to fakt pres cely barak...jako takove odstrcene😔

6miska4
21. únor 2019

@natysnovec Může tam s ní zatím spát Váš muž a až si zvykne, tak nechat jen tu videochůvičku. 🙂

natysnovec
autor
21. únor 2019

@6miska4 Ona s naki neusne.Dokavad u ni nekdo je tak keca,delala kdakoviny a nespi😢

6miska4
21. únor 2019

@natysnovec Tak manžel asi nebude chodit spát ve stejnou dobu jako dcera? Až dcera usne, tak tam teprve půjde k ní spát. 🙂

natysnovec
autor
21. únor 2019

@6miska4 😃😃Jasny ja to pochopila jako nez usne...Ale ani ja se s ni nevyspim v mamzelske postely jak se roztahuje...natoz manzel😔😃😃Ja vim je to zapeklita situace

kittyy17
21. únor 2019

Udělat s pokoji škatulata. Do toho odstrčeného pokoje obývák, z ložnice pokojík pro starší, z obýváku ložnici...

kataada
21. únor 2019

@natysnovec taky bych udelala skatulata s pokoji. Jinak my spime take vsichni v jedne mistnosti ( ja, manzel, deti 4,5 a1,5 ) a jinak to nebude, dokud nepristavime podkrovi, takze jeste cca pet let.

makronka222
21. únor 2019

Predelala bych mistnosti, je to max o vymalovani a presunuti nabytku.

natysnovec
autor
21. únor 2019

Holky mate to nejaka tak ze z loznice je detsky pokoj pro 3letou a 4,5mesicny a vy spite v obyvaku na gauci??(mame gauc ktery je uspusobeny na bezne spani)