• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem blázen, že chci druhé dítě?

25. července 2013 
@baterie my máme hypoteku na dům - starší, manžel vydělává, ale nerozhazujeme zbytečně....vycházíme, že neco i ušetříme...

máme dvě dcery, jsou od sebe o 14měs, přesně za 4-5měs od narození první jsme věděli, že chceme druhé mimi...podařilo se a půl roku po porodu jsem byla těhotná a štatsná.

Všichni kroutili hlavou a ptali se, zda plánovaně apod...pak to byly řeči typu - no hlavně tu starší netahej a jak to zvládnete, to bude hrozný....

manžel, když jsou obě nemocný, tak si vezme po 3dnech, kdy nespíme v noci, očr....protože když jsou obě nemocný, nárořné to je, ale max 4dny než zaberou léky...stalo se tak 2x, a starší bude v srpnu 2roky a mladší v říjnu rok...

starší nikdy nežárlila ani v porodnici a ani potom ne...a vše zvládáme s manželem sami, nikdy nám nikdo nehlídal, vyjm,a asi cca 2hodin, když jsme byli u tchýně a holky spaly a my museli jet na matriku kvůli svatbe.....

neznáme to, že by babičky pomáhaly finančně, nebo i tak, že by šly jezdit s kočárkem...

ano, někdy to je náročné, očkování, úřady....někdy jsme unavení, ale je to nepopsatelně nádherné.....když starší přijde, udělá malá mladší i nám....popusinkuje, obejme...kolikrát se tak nasmějeme....neměnila bych a ze srdce prosím Boha, aby tohle krásné nikdy neskončilo nebo alespon moc dlouho trvalo....abychom tu mohli být já, manžel i holky....a kdybych se měla rozhodnout znovu, udělala bych to stejně....

pokud se rozmýšlíš, zvaž, zda máš vedle sebe chlapa, kteý ti pomůže a pokud ano, šla bych do toho....

a musím teda dodat, že až na pár nocí, kdy nám rostly zoubky nebo jsme byly nemocný a nebo začátek z porodnice, kdy bolelo bříško, holky spaly krásně....
25. črc 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baterie Trochu jsi mi připomněla mě, tím, že jdeš do všeho po hlavě, a až pak řešíš.... já mám dvuměsíčního syna a taky už řeším, kdy se začneme snažit o další... mám RD na dva roky s tím, že do té doby snad budu mít další miminko, chci, aby byly děti věkově co nejblíž... a taky nějak "neřeším", že už teď je to svým způsobe, náročné... prostě jsem si vzala do hlavy, že chci další a zbytek budu řešit, až to bude aktuální :wink: .... ono se to prostě nějak poddá....
jinak já jsem studentka a živí nás jenom manžel sám.... my jsme teda docela "šetřiví", tak si díky tomu nežijeme úplně blbě.. (to myslím tak, že nejsem typ holky, co by s penězma běžela do krámu a nakoupila horu oblečení, kupuju jen, když je staré už nepoužitelné..nekupujeme značkové věci atd... mám jiné priority...)... každopádně, já jsem ze tří dětí, mamka s náma zůstala sama, takže to finančně nebylo nic moc- a taky to šlo... :slight_smile:
25. črc 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek