První holčička má jedno jméno a druhé chci dát dvě

dagikk
22. říj 2018

Ahoj holky, uvazuju nad dvemi jmeny pro druhou holcicku, ale prvni ma jen jedno...Myslite,ze by to mohlo delat problemy..? Mic dekuju za nazory

chumlee71
22. říj 2018

Ahoj, nemyslím si že by to měl být problém. Jestli chceš dát dvě jména tak je dej

emamaira
22. říj 2018

Synovci to také tak mají a bez problémů, je jim 6 a 2 roky a neřeší to. Nevím, jestli někdy budou.

ter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
caseopea
22. říj 2018

A jaké jsou to jména? Já bych asi dala i druhé holčičce jedno jméno, ale rozhodnutí je jen na tobě.

makronka222
23. říj 2018

Nase prvni ma 2 jmena a druha bude mit 1. Je mi to uplne fuk :D

uzivatelkapetra
23. říj 2018

Můžu se zeptat proč dvě jména?
Zajímá mě to jak to je pak v běžném životě, jestli se bude i podepisovat na písemky dvěma jmény, atd?

monyszek
23. říj 2018

@uzivatelkapetra máme u syna taky dvě jména a podle všeho třeba na ty velké písemky jako jsou pololetní by se měl podepsat oběma jmény

gruyerre
23. říj 2018

@dagikk Jakých problémů se bojíš? Žádné problémy s tím mít nebudete, dvě jména jsou přípustná.

dagikk
autor
23. říj 2018

Jako problem jsem myslela spis aby prvni nebylo lito ,ze ma jen jedno jmeno...

glimmer
23. říj 2018

naše dcera má dvě jména, z jednoho prostého důvodu ... nedokázali jsme se s manželem rozhodnout jen pro jedno ... když jsem čekala druhé dítě, tak kdyby to byla holka, měla by zase dvě jména ... u kluka to bylo v pohodě, tam jsme se na jméno shodli hned ...

gruyerre
23. říj 2018

@dagikk Tak to dopředu nevíme, možná by mi to jako dítěti bylo líto. Tak jedině dát druhé taky jen jedno nebo první dcerce jméno přidat 😀