• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od doby, co se přetáčí na bříško, v noci nechce spát

7. března 2009 
Ahojky mam holcicku pul roku ji je a od te doby co se pretaci na brisko se tim v noci budi...otaci se a otaci a pak rve, ze chce zpatky takhle je to porad dokola a nespi i dve tri hodiny..prijde mi,ze by snad mela o neco prijit, takze nebude spat...rostou ji zuby, ale ty ji neboli, hlad nema, dudlik si umi podat sama, ale proste nechce dal spat..drive stacilo ji ignorovat a usnula sama a ted proste kdyz si ji nikdo nevsima, tak rve a rve dokud ji nevezmeme..uz je to vycerpavajici...nikdy nevime kdy presne se vzbudi...pres den uz ji nenechavam tolik spat a je porad akcni, takze by tu energii mela vybit..dr. rika, ze mame hypersenzitivni dite a ze je citliva na podnety a hodne aktivni uz odmala...prosim mate nekdo s timto zkusenosti ?? Budu rada za vsechny prispevky... :slight_smile:
2. bře 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky - tak já mám doma taky pytel blech už od mala, všude mi říkají jak mám velmi čilé dítě.Pořád kope nožičkama,plácá rukama a teď teda žvatlá a žvatlá jako o život :grinning: Já tedy takový problém nemám,když se přetočí na bříško,vydrží na něm spinkat cca 5hodin pak kňourá,tak ho otočím na zádíčka a chrní dál. Nechávala sem ho přes den spinkat od narození na bříšku,tak mu to nevadí. No ,jinak mě napadá ji leda něčím obložit,aby se nemohla přetočit,jinak fakt nevim,jak Ti poradit :frowning2:
Jinak co sem se dočetla a i z vlastní zkušenosti vím,že čím kvalitnější má prcek spaní přes den,tím líp spinká i v noci :slight_smile:
2. bře 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dnada moc dekuji za nazor, no oblozeni uz jsem taky praktikovala a to ji rozciluje jeste vic a vzteka se .... :pensive: jinak to jak popisujes to je presny..jeste ji nebyly ani dva mesice a uz je na kolinkach na vsech 4 a peruje :stuck_out_tongue_closed_eyes: na zadech kope nohama placa rukama, pisti, vejska a proste je ji plno doma :slight_smile: jednou uz mi dokonce na brisku taky asi na 5 minut usnula ale pak zacala brecet a je okamzite vzhuru a ze zad sup na bricho a ted jeste zacala couvat, takze je vecne v nohach postylky... :confused: ale neni zvykla na brisku spat, tak treba to prijde...no a pres den spi vetsinou v kocarku jak dudek... :sunglasses:
2. bře 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
blbost chtela jsem napsat 6 mesicu ne dva - oprava :slight_smile:
2. bře 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A takové ty válečky, to by v nich asi plakala, viď?
To je blbý, fakt teda. Ale nic jiného, než válečky mne nenapadá.
2. bře 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mukul no valecky na to by asi musela byt zvykla od mala ale ona vse co by ji omezovalo nesnasi..... :confounded:
2. bře 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak to sme meli taky, maly si to porad cvicil, ale nechtel tak byt. To same kdyz se pak zacal houpat na kolinkach, tak se porad probouzel a zkousel to, pak sezeni a ted stoupani:/ fakt des
2. bře 2009 v 18:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisounek, jediná rada je vydržet...náš malej dělal to samé co u vás, až se na tom bříšku naučil spát, pak se začal rovnou otáčet zpátky, tak už to bylo v pohodě....neboj určitě to přejde...teď už na bříšku spí většinu noci...
2. bře 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky diky snad mate pravdu :pensive:
2. bře 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, naše malá to dělá taky, dala jsem jí do postýlky takový ten polohovací váleček od red castle, co má na druhé straně plyšového medvídka a přestala se v postýlce otáčet. Pravda, tak první dva dny se vztekala, ale pak ji to přešlo a už to ani nezkouší. Jo a na válečky v postýlce zvyklá nebyla, sice jsme je doma měli ale nepoužívali. :wink:
2. bře 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vlastne, ja mu tam smotavala rucniky, aby se nemohl otacet:slight_smile:
2. bře 2009 v 18:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vrana: prosim te a jak to vypada mas nejaky odkaz nebo tak?? :fearful:
2. bře 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uz jsem to nasla, ale pisou ze je to vhodne pro deti do pul roku tak nevim zda to ma jeste cenu... :unamused:
2. bře 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisounek - náš malý to dělal taky, ale neboj, zvykne si na to že je na bříšku a bude to v pohodě. Teď už vlastně jinak nespí :grinning: Akorát jsem mu musela dát polštář, jinak cestoval po celé posteli, vždycky se zarazil o mantinel a vzbudil se. Pak mi kamarádka poradila ten polštář, že prý aby věděl kde má ležet. A fakticky to funguje :sweat_smile:
2. bře 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tim: dekuju Kata ma taky polstar hodne plochy, ale jako by ho nemela...cestuje i tak...holky v noci jsem ji zazdila (dala jsem kolem ni kojici polstar)..no a ona se vztekala a ne a ne usnout...a pritom by tak rada spala, ale budi sama sebe...rozhazuje rukama a smrdla si oci pomuze jen kdyz ji drzim pres postylku hlavicku a hladim, aby se zklidnila a za chvili spi, ale porad ma tendenci se otocit :fearful: zvazuju ty valecky ale nevim...prijde mi na to velika :astonished:
3. bře 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkus nejdriv smotata treba dva rucniky a dej ji to k jedne strane...a uvidis. ale ona se ti bude stejne otacet, asi to neche zapomenout tak trenuje jako to nase trdlo :grinning:
3. bře 2009 v 10:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lis, oni jsou i válečky, které nejsou uprostřed spojené. Ty spojené jsou blbý, musí v bich být dítě zapřené z obou stran. Můj malý taky nesnáší omezování, tak má podložku, na které leží v postýlce, to je jako tenoučká dečka, na kterou jdou přilípnout válečky, z jedné strany nic, resp. normálně postýlku s měkkými mantinely, a kousek od něj, z jeho druhé strany, přilípnu jeden váleček. Není tedy v ničem zapřený, jen ten jeden váleček ho omezuje, že necestuje po celé postýlce.
3. bře 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...mě to začala dělat malá taky, když se začala otáčet. One je prostě živel (otáčela se už v lednu).
Nám pomohl spací pytel...dávám ji do něj na každé spaní a pohodička...max. se přetočí na bok :wink:
Ale spí!
3. bře 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj o spacim pytli taky uvazuji...ale ja proste nevim...jenze spoustu lidi rika, ze cestuji i v pytli a ja bych se u ni nedivila fakt uz nicemu :o))

mikul: a kde se to da koupit ?? :confused: asi na netu ale nekde jako treba kde maji spaci potreby nebo tak?? ptam se jak blbec, ale proste nevim, kde presne to hledat... :unamused:
3. bře 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lovaa: ty brdo to je roztomila princezna a taky co ma vlasku ty brdo!! koukam jak uz byla na kolinkach na te fotce, no tak to je podobne jak u nas - akčnák :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak..je to akčák! :grinning: ona se obrací od 3,5 m., posunuje se kupředu od 4 m a 1 týdnu...je prostě taková hyperaktivní :grinning: každopádně pytel se nám osvědčil, natočí se sice hned na bok, ale dál se nedostane, takže pěkně usne :wink:
A děkujem za princeznu :dizzy_face:
4. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů, však tak vaše Kačenka je taky božííí...vlasatá a okatá :dizzy_face: :wink:
4. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
My tomu doma říkáme "grilování klobásy" :slight_smile: U staršího syna to trvalo dva měsíce, tak pětkrát šestkrát za noc jsme ho museli obrátit zpátky na záda a vzít za ruku, aby usnul. Pak se naučil spát na bříšu :slight_smile:
Mladšího zatím grilujeme :slight_smile:

Pytel jsme zkoušeli, otáčejí se aj tak :slight_smile:

Ono je prostě pro mimča ze začátku těžký, brát polohu na bříšku jako úlevovou, furt je to táhne pást - a jak jsou unavený a chtěj spát, tak brečí. Prostě se musí naučit si na bříšku umět odpočinout.
4. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maja: to me pobavilo tak uz taky grilujeme dobre 3 tydny, takze nezbyva nez cekat koukam :grinning: :grinning: a pises to presne a vystizne, je to pro ne unavne a neumi to pochopit, no tak ji dame casik :wink: ja uz dopredu ciham, kdyz se zacne vrtet a vypada to ze chce hup na bricho, tak ji zastavim hladim a ona zase zabere, dnes v noci to tak bylo 2x a spala AZ do 4 hodin, coz bylo super!! No tak snad se dockame :sweat_smile:
4. bře 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
My to kupovali v Malvíku: www.malvik.cz. Ale nesmí to být válečky, co jsou vprostřed spojené. Je to podložka, dva válečky a polštářek. Stálo to 700, což je dost. My to používáme od narození, ale pokud bys to používala na chvíli, asi je to dost...
4. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mikul aha no to je drahy, tak asi budu cekat...ty rucniky nejak nevim, jak smotat...jsem holt blondyna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jo a stranka mi nejde nacist nejak divny.. :unamused:
4. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojy,tak moje malá taky když se začla otáčet neuměla usnout a v noci se otočila a zpátky to nešlo,tak řvala..hm ..ted se ale otáčí i zpátky,takže u nás to vyřešil čas a spí si i na bříšku..
Ten polštář s válečky mám,ale asi menší... než se začla otáčet zvlacovala i válečky..ale aspon na hlavičku to pomohlo..má to takovou tu pěnu pamatovací..
5. bře 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky diky za podnety snad se to nejak vytribi casem :frowning2: jako nektere noci je to o malo lepsi, ale porad ne jako driv :zipper_mouth:
5. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lis, smotej třeba ručník a přes něj dej gumičku, aby to drželo pohromadě. Blbý je, že se ručník může odkutálet...

tady znovu ty stránky: http://www.malvik.cz/
5. bře 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.malvik.cz/Postylky-pokoje/fixacni-podlozky/Hippo jj dekuju vypada to ze je to toto no ale cena taky teda dobra :zipper_mouth:
5. bře 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To není ono, ty jsou právě blbý, my máme tyto:

http://www.malvik.cz/Postylky-pokoje/fixacni-podlozky/Back-Sleep

dá se totiž dát jen jeden váleček a je tam dobrý polštářek, pomáhá při škytavce třeba...
5. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek