• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Večerní řádění v tu samou hodinu. Co dělat?

3. listopadu 2008 
Holky díky za radu zkusím jí tedy nakojit. ALe kdyby zase měla hlad tak by se houpáním neuklidnila ne?
Ty probiotický kapky jsou právě na koliky a snad prý teď to nejlepší co na trhu je. Taky jsou pěkně drahé. Malá lahvička za 600,-Kč. :wink:
2. lis 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamiiik, ale kojenie nie je len o hlade, ale aj o smäde a aj o obyčajnej potrebe byť na prsíčku, na mieste, kde sa bábetko cíti najlepšie. Kojenie je liek na všetko :wink: :slight_smile:
2. lis 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamiiik - my taky trpěli na koliky a probiotika sem malému nedala,myslím si,že to není správné,upravovat střevní mikrofloru takhle malému mimču,kterému se mikroflora vlastně tvoří ... vždy sem mu nabídla prso,když ho nechtěl,tak sem ho jen chovala,hlavičku měl opřenou o prs dokud ho bolení nepřešlo...

annag - hezky řečeno... :wink: a je to svatá pravda,zjišťuji :sunglasses:
2. lis 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamiiik, to su poriadne drahe kvapky. Sak poskusaj co sme ti radili a daj vediet, ci nieco zabralo. Este je aj mozne, ze cez den spi moc a ked vecer zaspi a do hodiny sa zobudi, tak nevie ze je uz noc, ze ma spat, proste chce byt hore, lebo prave vtedy je vyspata. Presne to mi robil maly a zmenilo sa mu to az ked zacal cez den menej spavat a ked som mu dala hned ako sa prebral cici. Este ktym kvapkam, nam ich odporucila doktorka, takze ona asi vie ci dietatu ublizia, alebo pomôzu. Maly ich bral dost dlho a nezabranilo mu to vtom, aby si teraz sam od seba poprdkal.
3. lis 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek