• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Blbne tu už někdo s Vánocema?

19. října 2015 
autor
@isoldaeva Děkujeme :wink:
16. zář 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
3 měsíce! Nejvyšší čas začít s plány.
24. zář 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se vánoční dárky pro syna řeší už pár týdnů, aby neměl vícekrát to stejné, tak si prarodiče zamlouvají určitý nápad :grinning: ale že bych řešila kdy a jaké cukroví budeme péct, začala s vánočním úklidem apod. to ne :grinning: !!!
24. zář 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak nevím jaké je u vás počasí,ale u nás máme dneska takové "dušičkové počasí"...je tma a mrholí...tak jsme si
zapálili svíčku a celé dopoledne jsme vystřihovali vločky do oken :slight_smile:
24. zář 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
pro babičky a dědečky atd tip- možná už tu někde na předchozích stránkách visí- gravírovaný přívěšek na klíče s fotkou - Nechali jsme je udělat oboustrané a mělo to úspěch :slight_smile:

http://www.kovo-foto.cz/kovo/eshop/84-1-klicenky-pro-ryti-fotografie/0/5/200-klicenka-pochromovanana-obdelnikova-cervena
24. zář 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
Prosím neznáte nějakou pěknou vánoční knížku? Máme České Vánoce Josefa Lady ta je nádherná :wink: Marně se dívám v obchodech po knížečce Všetečný vánoční andělíček,ten už se asi nevydává...
24. zář 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misana český ježíšek má pěkné knížky,pak Vánoční příběhy od Astrod Lindgrenové
25. zář 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea vánoční úklid,tam kde jsou děti,to jde? :grinning:
25. zář 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U nás jsou už vánoční dárky nacpané ve skříni... a příští měsíc, nás čaká další várka nákupů :grinning:
25. zář 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik jde, jen jsou ty vánoce vícekrát do roka :grinning: holt pořád začínáš znovu a pořád nejsi spokojená :grinning:
26. zář 2013 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivajaro ivi, vy už jste tak daleko?! ty jo...a my jsme zatím ve fázi projektu :grinning:
26. zář 2013 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivajaro tak to závidím :unamused:
26. zář 2013 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blahova_andrea hezky napsáno :wink:
26. zář 2013 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. zář 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivajaro fíha,já mimo knížek nemám nic
26. zář 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
letos chci určitě živý stromeček,nevíte který neopadává? Slyšela jsem,že jedlička...nemáte zkušenost?
26. zář 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea
@misana

@benjik Tak ona má malá v listopadu i narozeniny, takže to kupujem rovnou všechno najednou :grinning: :grinning: ... Příští měsíc ještě kupujem fusak, a hopsadlo. Jo a ještě knížku a pro malou mám všechno.
Jinak už si plánuju jak to bude s cukrovím, kolik druhů a tak.. a taky kam etos postavíme stromek, když máme v bytě trochu víc plno než loni :grinning:
26. zář 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivajaro nad tím kam se stromkem taky přemýšlím...
26. zář 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivajaro a cukroví si vždycky naplánuju tolik,že už bych měla začít teď :grinning:
26. zář 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misana loni stál vedle stolku s televizí.. ted tam je zaparkovaná hračkárkna :grinning: .. no a jinak přímo vedle postýlky se mi moc dávat nechce ... tak to asi zajistí prostor mezi skříní a naší postely, nebo přešoupneme skříně a telku a buse stát jako loni :grinning: .. tak my máme malej stromek takže se někam vecpe :D
26. zář 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivajaro Aha,tak to jo.Já mám děti mimo vánoce,Kuba v březnu,Nela v červenci a třetí by mělo být květnové.cukroví pomalu plánuji taky,my ho jíme o adventní neděle,o Štědrý večer dá každý přednost salátu a řízku.
26. zář 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misana Mě dělala cukorví loni mamka, já jsem to nestíhala a pak ležela v nemocnici a ... a měli jsme toho tolik, že jsme ještě na Velikonoce měli co zobat :grinning: :grinning:
26. zář 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stromky budeme mít také živé.Kousek od nás je býv.školka,tak je dostáváme zadarmo.
26. zář 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik. Ja mam taky Nelu :grinning:... jinak takto vypadal holky loni nas stromecek.
26. zář 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@benjik třetí je na cestě? Jinak jaké máte ty strmečky,myslím druh?
26. zář 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivajaro krásné,jak je to osvětlené :slight_smile: Já jsem na zelenou klasiku :wink:
26. zář 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty ozdoby nahoře .. ta labut, to je jetě po mojí brabábě. Já je jako dítě hrozně milovala u babičky na stromku. Tak jsem je loni dostala já :grinning: ... živej nechci, dělá to moc bordelu a u nás to není zrovna moc velký .. a hlavně na Vánoce tu nebudem, takže nám je zbytečný
26. zář 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivajaro na stropě místa dost,ne?
26. zář 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misana Já zelenou nechtěla, chtěla jsem už jako dítě mít bílej stromek, tak jsem si ho loni dopřáli ... světla jsou Leddiodky celej řetěz má 100 žároviček
26. zář 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. zář 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek