• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Blbne tu už někdo s Vánocema?

19. října 2015 
@palomitacheca jak živý :dizzy_face:
18. lis 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik dnes uz jsou opravdu povedeny :slight_smile:
18. lis 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palomitacheca jen ta vůně chybí
18. lis 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik tak to nam nevadi. Pripadne bychom mohli zkusit sprej s lesni vuni :slight_smile:
18. lis 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palomitacheca dej vědět,jestli narazíš na autentickou vůně.mě příjdou jak wc spreje
18. lis 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Od včera za 5 týdnů jsou vánoce!
My si včera trochu udělali náladu - pustili ván.pohádku a spoustu coca cola kamionů :dizzy_face:
20. lis 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik Tak já jsem dnes balila další várku dárků, už jsem z těch Vánoc docela unavená a to ještě ani nezačal advent! No navíc už dárky nemám kam dávat, to je hrůza.

V neděli u nás začínají vánoční trhy, tak přemýšlím, jestli se vypravíme nebo až v týdnu, aby tam nebylo tolik lidí. Ale to už bude opravdu vánoční atmosféra. Mireček má slíbeno, že může vybrat nějaká vykrajovátka, tak už se těší a já se děsím, co budeme letos péct, protože mívají i klokany, netopýry a různé jiné potvory, tak jsem zvědavá, co mu padne do oka :grinning:
21. lis 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik Jinak když jsme u těch filmů, já miluju Vánoční prázdniny a Rolničky, kam se podíváš, což manžel nesnáší, tak pak musím zjistit, kdy to budou dávat, ať ho můžu rozčilovat :grinning:
21. lis 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik Tak super, právě jsem si na ČSFD nastavila upozornění na oba filmy, tak je určitě letos neprošvihnem, manžela praští :grinning: :sunglasses:
21. lis 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zvirka u nás vše začíná až příští neděli,tak si počkáme. Dárky balím týden před vánoci,pak zapomínám co komu mám.
21. lis 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale stejně to jde furt nějak kolem mě,nejradši bych chystala velikonoce.Nálada nějak ne a ne přijít.
21. lis 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik No já průběžně, pak bych se z toho zbláznila.Já se spíš bojím, že zapomenu, kam jsem co dala jako moje máti, která objevovala schované dárky pravidelně ještě v únoru :grinning:

U nás bude prosinec vyhrazený pro pečení, s malým to bude asi makačka, hlavně na nervy.

Dneska jsem viděla u malého ve školce krásné sněhuláčky. Bílá ponožka vycpaná novinama, převázaná nitkou, aby vznikly koule, nahoře ohrnutá jako hrnec a domalováno fixou. Tak zkusím objevit nějaké staré bílé ponožky a vyzkoušíme, pokud se zadaří, dodám foto.
21. lis 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zvirka mě štve,že i když si k sobě dám x izolep,nůžek a propisek,v tu nejmín vhodnou chvíli nenajdu ani jedno :grinning:
21. lis 2013 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@benjik JJ, to samé, nůžky máme velké troje a ani jedny k nalezení a izolepu mám pocit, že kupuju co 14 dní a když mi ve stojánku dojde, tak stejně nikdy žádnou nenajdu. Teda pardon, dnes jsem objevila jeden archivní ročník v pytlíku pod stužkama.
21. lis 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@benjik Tak vkládám slíbené foto. Nakonec jsem si vzpomněla, že jsem všechny manželovy staré bílé ponožky nedávno vyhodila, protože je už roky nenosil a já si samozřejmě myslela, že na nic nebudou :grinning: Tak jsme koupili balík u vietnamců za 55,- a tady je výsledek i se spoluautorem.
22. lis 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Holky za měsíc jsou tu vánoceeeeee! :grinning:
25. lis 2013 v 00:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zvirka jdu koupit bílé ponožky :grinning:
25. lis 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už se konečně také těším na svátky a stačila jedna věc,oznámit prababi,že přijedeme až 26.-tého.Že i 25.-tého chceme být doma,páč to byl můj sen předchozí dvoje vánoce.
25. lis 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
25. lis 2013 ve 22:32 • adelkala
Ahojky holky, tak první vlaštovka ... vánoční čepička pro Vikču. :wink:
26. lis 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A ještě pár polotovarů, které čekají na nazdobení :wink:
26. lis 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kri ten stromek z časopisů měl u nás loni úspěch.
27. lis 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@benjik jé a nemáš fotečku? Že bych se inspirovala jak ho nazdobit? :wink:
27. lis 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kri na to nepotřebuješ fotku,lehce jsem potupkala lepidlem a posypala třpytkama a nahoru zvoneček z řetězu
27. lis 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. lis 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dnes vykoupila disney vánoční papíry,když jsou v tescu za půlku,večer muž v práci koupí nová světýlka.Mikuldu mám skoro komplet koupeného.Jen tedy adv.kalendář nevím,jestli udělám,nějak není kdy.
27. lis 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a ted babo rad,jak to udělat - muž schytal na 23,24 a 25.12 noční :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik No tak to neporadím. Ale asi lepší noční, než denní. V práci u mojeho mají naštěstí od 24. až do nového roku zavřeno.
29. lis 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik No tě pic. Máte dvě děti a manželovi dali takovéhle směny? To je teda fakt hnusný!
29. lis 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvirka právěže denní by byly lepší.Jako vánoce doma si uděláme 22,ale kam nacpat návštěvu u babi? Poslední týdny je to u ní o nervy s dětma :confounded:
29. lis 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek