Blbne tu už někdo s Vánocema?

misana
13. zář 2012

Ahojky,blbne už tady někdo s Vánocema,jako já? Jsem magor do Vánoc 😅 A jen se trošku ochladilo,tak už mi tu hoří svíčky a hraje Popelka 😕

vendullka
14. říj 2012

@kri Ten je parádní! ten by se mi přesně hodil🙂

kri
14. říj 2012

Tady je přesnější návod http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=6007. 😉

benjik
14. říj 2012

@vendullka to jo,půlka věcí furt dokola

vendullka
14. říj 2012

@benjik 🙂

benjik
15. říj 2012

@misana co mi to děláš?Asi peněženka zhubne. 😀

misana
autor
15. říj 2012

@benjik taky se ti líbí? 😉 A které? Já jsem taky nešťastná,ale asi neodolám 🤐

misana
autor
15. říj 2012
kri
15. říj 2012

@misana no tak ty jsou úžasný! Mě se moc líbí ty druhý, ta krajinka! Asi taky neodolám, už dlouho si chci něco zimního koupit! 😝

Holky a nemáte nějaký tip kde koupit i záclony se zimní tématikou?

palomitacheca
15. říj 2012

Tak jsme dnes v Makru koupili nový ozdoby na stromeček a balící papír 😀 už se to blíží 🙂
Navíc jsem vymyslela další dárek pro tatínka a pro přítele - objednám jim mešní víno, když jim tak chutnalo 😀

marhulinka
15. říj 2012

@misana tak to by se nám hodilo do ložnice😀to poslední

benjik
15. říj 2012

@misana ta krajina pro nás,huhuláci dětem..Ale já bych spíš objednala ubrusy.

misana
autor
15. říj 2012

@benjik Já bych chtěla nějaké pěkné prostírání,ale zatím jsem žádné pěkné nenašla. Nějaké decentní třeba vločky nebo něco takového.Zatím jsem našla hodně barevné a to nee. 😒

kri
15. říj 2012

@benjik ten ubrus mám a vypadá fakt super! Mám ho tady i na fotce. 😉

@misana jé díky, ty jsou krásný, ještě, že máme jen 3 okna 😝 😀

kri
15. říj 2012

Ještě jsem našla kouličku z těch odličovacích tamponu. 😉 Taky nevypadá špatně.

misana
autor
16. říj 2012

Tak jsem včera hledala staré vánoční časopisy a našla jsem 97 😅 Nejstarší je z roku 91 😀 Tak když je takové počasí,tak rychle uvařit,zapálit svíčku a budeme hledat nějaké inspirace.Kluk ve škole a malá už tady prohlíží 😉 .

kri
16. říj 2012

@misana 😀 hádej co akorát dělám! Ale tedy tolik jich už nemám, já jsem to loni hodně protřídila a nechala si jen ty kde mě opravdu něco zaujalo, páč bych to neměla za chvíli kam dávat. 😉

misana
autor
16. říj 2012

@kri 😀 taky je musím protřídit,mám tady i nějaké vánoční tv programy.Třeba časopis ANO 1998 😕 Ale ty nejstarší časopisy se mi zdají nejlepší. Je tam i hodně čtení. Ne jen samé recepty.

benjik
19. říj 2012

@misana
@kri tak jsem si z vás vzala příklad,třídím cca 30 časopisů s ván. recepty 😀

benjik
19. říj 2012

Holky,nemáte nějaké předlohy,šablony na tvoření? Vystřihovánky,skládanky atd?

benjik
20. říj 2012

Nemáte tipy na nějaké pěkné ozdoby?

monyliny
21. říj 2012

@misana Ahojky,peču jako první začínám s perníčky.Loni jsem byla před slehnutím a zvládla 12 druhů.každý rok si říkám,že tenhle rok budu klidnější,napeču tak a ono je to stejně jinak 🙂 bohužel se neobejdu bez úklidu ☹ Jinak taky Vánoce už řeším.nějaké dárky pro 8 letou dceru mám a pro syna-10 m. už taky něco 🙂 Jo a vánoce miluju 😀

benjik
21. říj 2012

@monyliny a kdy začneš péct letos?Já přemýšlím,že začnu s perníčky asi v půli listopadu,abych to s těma raubířema stihla.

monyliny
21. říj 2012

@benjik Taky jsem uvažovala o půlce listopadu,max.poslední týden.S prckem to bude náročný,navíc bude manžel prac.vytížený,tak snad to zmáknu 🙂 Ale jsme holky šikovný,tak určitě ano 😎

benjik
21. říj 2012

@monyliny já peču i mojí babi a tetě,tak toho bude dost.Druhy radši ani nepočítám.