• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčebné kódy. Výměna informací, diskuze o pokrocích

16. března 2017 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
6. dub 2016 v 06:18 • jarroslava
ahoj, rio. Měla jsem stejný nápad asi před 2 lety, ale nenašla jsem na internetu, s kým bych si mohla vyměnit zkušenosti. Mně moc pomohla. Léčí všechno a najednou. Takže když začneš, bolí-li tě hlava, zjistíš, že nejenom že přestala bolet hlava, ale vyhladilo se ti znaménko krásy, které jsi měla od dětství. A postupně během asi 10 - 12-ti cvičení i vybledlo. Současně jsem zaznamenala, že také dokáže léčit mé pocity, když se mi vrací myšlenky, které se mi nelíbí. Kdo z nás nechce být zdravý? A tak bych si přála tuto metodu rozšířit a zpopularizovat u nás. Cvičím ji teď už nepravidelně, protože nevím, které potíže bych na sobě měla odstranit. :slight_smile:
27. dub 2016 ve 02:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aleha54 mam velice podobnou zkušenost, intenzivní a velice pozitivní a rada si o tom popovídám, jsem z Prahy a mam 3 male deti. Knížku doporučuji!!!
3. bře v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarroslava Taky mam silnou potebu poslat to dál a daří se mi to tím, že o tom mluvím, lidi kolem to většinou zajímá a také jsem už darovala několik knížek a další dárky chystám :blush:
3. bře v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ukigo já to chápu tak a taky to u mne funguje, ze staci ten univerzální kód. Říct si modlitbu do které vložíš co největší detaily vzpomínky, která ti není příjemná, jaké si tehdy mela pocity, co všechno si vybavíš. ideálně ta nejrannější z dětství. Soustředíš se na to a potom když děláš kódy, za mne to je 100x lepší s hudbou a timerem z youtube tak myslíš na pekne veci, v manuálu jsou pravdivá tvrzení, které můžeš použít, myslíš např na odpuštění,...
3. bře v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aleha54 Ahoj, prosim Te, na jakych strankach jsi si stahla ten navod? je to uz dlouho, ale treba bys vedela...Dekuju moc.
3. bře v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hlavinko, nezlob se, ale návod jsem půjčila a bohužel se mi nevrátil. Nevadilo mě to, doufám, že pomohl, ale zkusím si vzpomenout komu jsem ho věnovala a zjistit adresu, měj se hezky
11. bře ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hlavinko, návod s obrázky je např. na novoucestou.cz, ale je tam daleko víc odkazů, chce to projít. Já to našla na stránkách, kde ten návod už není. I kniha je moc dobrá. Přeji ti,aby ti tato metoda pomohla. Jak tady píší,někdy jde o to, co na nás působí a hledat.
12. bře v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
16. bře ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek