Maminka na konverzaci v angličtině přes Skype?

vuzorka
13. pro 2017

Najde se nějaká maminka, která by si chtěla procvičovat konverzaci angličtiny přes Skype? Je mi 31 let, mám syna (18 měsíců) a chystám se na jaře na zkoušku FCE. Má úroveň agličtiny je B2, ale potřbuji si procvičovat hlavně "speaking" 🙂.

monaluza
13. pro 2017

To zni zajimave. Nez jsem vsechno zapomnela, pohybovala jsem se na stejne urovni a uvazovala jsem, ze na materske zamakam a dotlacim to k CAE... Jake jsou vase casove moznosti, vymyslime spolecny cas?

vuzorka
autor
13. pro 2017

Nejlépe by mi to vyhovovalo v čase od 13:00 do 14:30, kdy syn chodí po obědě spát. Jak to vyhovuje vám?

monaluza
13. pro 2017

U nas se bohuzel presny cas spani nenosi, ale zkusim si udelat cas v pondeli ve 14 hodin - musim jeste rozchodit na ntb skype, uz jsem ho nepouzila asi deset let, ani nevim, jestli ho mam nainstalovany, mozna byl v tom minulem 😀.

slimacikmia
13. pro 2017

Teda to je fakt výborný nápad, pred materskou som na tom bola podobne, ale teraz.... 😖 chcelo by to pozrieť staré poznámky a slovíčka a tiež by som rada niekoho našla na konverzáciu... Je tu ešte niekto s podobným problémom?

vuzorka
autor
14. pro 2017

@monaluza : Tak já budu předběžně počítat s pondělkem 🙂. Na skypu jsem jako cihunka.

vuzorka
autor
14. pro 2017

@slimacikmia : Můžeme si taky domluvit nějaký čas. Čím víc konverzace tím líp 🙂.

slimacikmia
14. pro 2017

@vuzorka mne by sa najviac hodili asi víkendy, keď dostanem všetkých z domu, aby som mala kľud ... Takže sobota, alebo nedeľa odpo.

vuzorka
autor
14. pro 2017

@slimacikmia : mohla bych i o víkendu, když by syn spal (mezi 13:00 a 14:30). Chcete se spojit už tenhle víkend nebo to necháme až po Vánocích?

audrey44
14. pro 2017

Holky, vy jste dobry! Ja se k FCE odhodlavam uz asi 2 roky a misto toho moje uroven anglictiny stale upada 😞 Fandim vam! Na speaking si zatim netroufam (neverim si), ale pokud byste si chtel nekdo v anglictine nejakym zpusobem dopisovat, rada se pridam 🙂

slimacikmia
14. pro 2017

@vuzorka až po Vianociach, teraz je na víkendy plánované pečenie, upratovanie a zdobenie, to nebudem vedieť, čo skôr 😉 pošlem vám skype nick do správy...

slimacikmia
14. pro 2017

@audrey44 tiež na tom nie som po 2 rokoch dobre, ale konverzácia je najlepšia... Človek sa musí odhodlať no, mala som to urobiť hneď na začiatku, ale vieme ako to je, toho času veľa nezostáva... Tak možno by som skúsila aj ten mail, aspoň by som precvičila aj gramatiku... Pošlem do správy svoj mail 😉

audrey44
14. pro 2017

@slimacikmia Parada 🙂

puresin
14. pro 2017

@vuzorka Kdybyste chtely jeste nekoho do party, tak bych sem tam taky mohla prispet svou troskou do mlyna. CAE a velke statnice uz teda par let mam a anglictinou se zivim, ale kdyby to nekomu pomohlo, konverzaci nebo par rad dam rada. 🙂