• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky do 23let. Kolik nás tu je?

23. května 2017 
Chtěla jsem se zeptat, můžeme si tykat?
12. lis 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@f161 jako mne????a nedovolujes si trochu :grinning: :grinning: :grinning: zajimave je ze driv to bylo ok a ted se to mnoha lidem zda brzy.ale proc?protoze chci byt fit a uzivat si s prckem zivota a ne skuhrat jak mne boli to to a nemoct s nim behat,poustet draka nebo tak???
@pellullinka na tohle taky cekam az nekdy pujdu s malym otevrit dvere nekomu cizimu :grinning:
12. lis 2010 ve 22:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tykáme si tu všechny rovnou ne?

@sjussi ale já chodím otvírat sama a už se mi to stalo 2x

Jinak já mám mladou mamku a života si užívá ted, chodí posedět s přáteli, na plesy. prostě si užívá ted a má energii na vnoučata. ikdyž někdy bych jí měla radši v důchodu :grinning:
12. lis 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka no mne jeste ne :slight_smile: skoda :grinning:
ja taky mamka mne mela v 17 skoro 18 letech a tedka ji bude v kvetnu 39 a tatkovi v lednu 40 a taky si to uzivaji,decka maji odrostene muzou jit kam chteji,klidne i s nama,na dovci si jezdi a sou v poho a za to sem rada :slight_smile:
12. lis 2010 ve 22:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrá tedy:slight_smile: Petulko chtěla jsem ti říct, že máš krásnou rodinu! a ty fotky z ateliéru se fakt povedly:slight_smile:) Jinak se taky určitě do budoucna těším, že budu celkem mladá a svěží na to, abych se šla pobavit s příteli, než abych ve 40 seděla doma na zadku a chodila jen do práce a cítila se odepsaná..
sjussi: Je fakt, že budeš mít víc energie na všechno to lítání s prckem. Lidi vždycky budou závidět druhýmu už jen pocit štěstí nebo úsměv na tváři. a budou to přesně ti, kteří se sami ze života nedokážou radovat.
12. lis 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sjussi Ještě jsem ti chtěla poblahopřát k bříšku:slight_smile: Koukám, že to máš "za pár", tak hlavně pohodička, klídek, nechat se obcas obskakovat, rozmazlovat a tak:slight_smile:)) A musím říct, když teď vzpomínám na svůj melounek, že ti maličkato závidím, v dobrém slova smyslu samozřejmě:slight_smile: Nikdy nezapomenu na ten moment, kdy se ve mě malej začal pohybovat, no něco neuvěřitelnýho:slight_smile:)
12. lis 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sjussi tak já jsem nejmladší ze 3 dětí, takže moje mamka měla nejstaršího bráchu v 17 a ten je o 8let starší než já.
Mamka byla poprvé babičkou ve 36 a mysleli si že to je její :grinning:

@f161 děkujeme :grinning: bylo to točo, kubíka nejvíc zajímal foták, byli jsme tam jen hodinku, ale zase to musíme zopakovat, jsou to krásné vzpomínky!
12. lis 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka No vidíš, to může tak mladou ženu a maminku tří dospělých dětí jedině potěšit:slight_smile: A jak tak koukám na čas, zřím, že též využíváš nočních hodin, kdy malej spinká viď? :D
12. lis 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@f161 jojo já sem na počítači vždycky večer :grinning:
a plánujete druhé?
12. lis 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
půjdu ale už spát, zítra mám celý den školu :frowning2:
12. lis 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka Tak já bych určitě ještě jedno chtěla, akorát už nejsme s taťkou, protože to byla trochu smutná itálie, a mít dítě s někým jiným, to asi nee, takže nejspíš bude malej jedináček. Ale nikdy nemůže člověk říkat nikdy.:slight_smile:
12. lis 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@f161 to je mi líto, že vám to nevydrželo. a proč nemím mimčo s někým jiným? to by byla škoda ne?
my plánujem tak za 3roky
12. lis 2010 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už to tak nějak neberu, sice je to moje životní prohra, protože na toho člověka jsem byla napojená celým tělem, jestli mi rozumíš... A zatím bych nedokázala přijmout žádnýho jinýho partnera, ani do života ani intimně... Je to těžký no... Ale neříkám nikdy... Uvidíme co mi osud nalinkoval:slight_smile: A chtěla bys holčičku viď?:slight_smile:
12. lis 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, po dlouhé době nakukuju a vidím, že se to docela rozjelo :slight_smile: no a s tím, že si někdo myslí, že jsme mladý, mám taky "veselou historku z natáčení". Někdo zvonil a já byla s malým, tak šel otevřít manžel, byla tam nějaká ženská kvůli elektřině a manžela se zeptala "Dobrý den, jsou doma rodiče?" manžel odpověděl "Ne" a ona "Aha, tak nashledanou", odešla pryč a už jsme ji neviděli :grinning: Prostě ji nějak vůbec nenapadlo, že bychom mohli bydlet sami :grinning: Ale já se tehdy válela smíchy :grinning:
13. lis 2010 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate Zdravím:slight_smile: Pěkný příběh:D To víš, spousta lidí, nevím kde to vzali, si myslí, že ženský BUDOU rodit až kolem 30let první dítě... Jenže kdyby nebylo nás "mladejch" co do toho vlítnou rovnýma nohama a nebo si to naplánují, ČR by měla za chvíli problém s nedostatkem prcků:slight_smile:) Takže na sebe můžeme být náležitě hrdé, protože do naší společnosti vnášíme naději na další evoluci a existenčně zdravé jedince:slight_smile:)
13. lis 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas sou hody asi si pujdu na cukrovou vatu :grinning:
@f161 njn za par :slight_smile: uz se straaasne tesime az maleho uvidime :slight_smile: a ja uz se tesim az zase budu moct spat na brichu a nikdo mne zevnitr nebude kopat :grinning: a pak si zase budu stezovat ze musim k malemu vstavat a taaak a taky budu chtit mit zpet brisko :grinning:
13. lis 2010 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sjussi aa tady má někdo chutě že? :slight_smile: ja nemela cukrovou vatu snad od detstvi :slight_smile: Taky sem se tesila, az si budu hovět na břiše, ale jak sem byla zvyklá jen na pravo a nalevo, tak mi to nějak zůstalo a na břiše už moc nespím, i když to byla má usínajcí poloha před těhu:slight_smile: Uvidíš, že až bude mimčo venku, spadne z tebe taková ta tíha ve předu:slight_smile: ale určitě se stane, že budeš chtít mít zase bříško, hladit ho a cítit ty kopanečky..No už teď se rozplývám, jen na to pomyslím:slight_smile:) Je to prostě nejkrásnější období:slight_smile: To naše tělo umí fakt pěkný věci:slight_smile:)
13. lis 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@f161 no s tou vatou to neni jen tehu chut,ja vatu a turecky med miluju od malicka takze se pokazde tesim na nejakou pout az si to budu moct koupit :slight_smile: akorat mne teda letos prekvapili protoze stala 30kc ale to se dalo asi cekat :grinning:
14. lis 2010 v 17:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka mě vypršelo zkouškový. jedna učitelka se na mě absolutně vybodla, neměla na mě čas, a pak už bylo pozdě, asi jsem jí měla víc nahánět, bohužel už s tim nic neudělám. :frowning2:
14. lis 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sjussi To víš, financí není nazbyt:slight_smile: Ale na cukru s vodou a vzduchem by se mě taky takhle dobře vydělávalo:D Jinak já jsem si jednou koupila cukrovou vatu v kelímku, v obchoďáku, protože byla zima no a to ti byl takovej blevajz :D nejlepčí je prostě na špejli že?:slight_smile: A tureckej med to jako mužu:slight_smile:))))
14. lis 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi sme tady taky:slight_smile:)))) :slight_smile:
15. lis 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@f161 no to si pis,vcera sem koukala ze skakani na trampoline stoji 25kc 5minut tak si asi koupim trampolinu ktera stoji myslim neco kolem 3-4 000 a budu s ni objizdet poute,to se vyplati :grinning: :grinning: tu vatu sem v kelimku jeste nezkousela ale asi ji testnu stejne myslim ze na tu na spejli proste nemaaa :grinning:
@kikulienkaaa :slight_smile:
15. lis 2010 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojenky holky, tak mně je 22 let, Klárka se mi narodila ve 20 letech a teď čekám druhé miminko s přítelem. Ve čtvrtek budu začínat 7. týden. :wink: A Ještě tu novinku nikdo z rodiny neví. Těm to chceme oznámit na Vánoce jako dárek. Jsem zvědavá, jak to vezmou. Starší sestra bude mít koncem prosince 25 a žádné děti zatím do blízké budoucnosti neplánuje. Asi na mě budou všichni koukat jako na blázna ale co... já chtěla 2 děti a druhé bylo také plánované. :o)
15. lis 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micha.bello ahojik gratuluji k miminku,urcite to pro rodinu bude prekvapeni ale v dobrem slova smyslu :slight_smile: my to mame s manzou taky naplanove jako ty :slight_smile: prvni se nam narodi v lednu :slight_smile: a druhe pak planujeme o 2 roky pozdeji :slight_smile: tak pokud se nepozabijime a priroda da tak to bude bezva :slight_smile:
15. lis 2010 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sjussi: Dívám se, že máš termín 12. ledna. :wink: U Klárky jsem taky měla termín 12.1.2009, a malá se mi narodila 10. ledna. :slight_smile: Ještě teď si pamatuju jak jsem byla těhotná s ní. Bylo to hezké období. My budeme mít od sebe děti skoro na den o 2,5 roku. Se současným přítelem se nám zadařilo hned první měsíc snažení, bylo to hodně velké překvapení tak rychle. Přítel se trochu obával aby nebyl neplodný... a vida jak je plodný. :grinning: Stačilo jen mít tu správnou partnerku a hned to šlo. :wink:
15. lis 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micha.bello no ja mam mam docela strach aby mne to nechytlo na silvestra az zacnou strilet ohnostroje :grinning: my sme taky nemysleli ze se nam tak rychle zadari :slight_smile: a ejhle 14dni po vysazeni prasku :grinning:
15. lis 2010 v 15:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nějak sem se zapoměla :slight_smile:
vítám novou maminku :slight_smile:

Holky mám pro vás nabídku. Kdybystě některá potřebovala něco z oriflamu, cokoli pro chlapa, děti, pro sebe tak písněte.
ted třeba mají můj oblíbený zázračný kelímek ve vánoční vanilkové vůni a je slevněný z 219kč na 99.
kdyžtak napište. zbožíčko bych vám poslala poštou.
díky
16. lis 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka Děkuju, to my si umíme vybrat :wink: Adélka se měla narodit na Mezinárodní den žen a Eliška na Vánoce... to je pomale jak osud! :grinning:
17. lis 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule201 to je hezký :grinning:
17. lis 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:rolling_eyes: Ahojky holky, muzu se k vam pridat???? :grinning: nevykopnete me, kdyz mi bude z0a chvilkuy 24??? :grinning:
ja abych vam pravdu rekla, tak me lidi doslova serou!!!! (omlouvam se za vyraz)vsichni na me cumej, jak kdybych se nechala zbouchnout :rolling_eyes: grrr nesnasim to.. a myslim,ze kdyz jsme mlade, tak to zvladame uuuplne jinak nez v 38 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja Samulku chtela a planovali jsme ho, jenze jsem byla docela zivel, a lidi to nepochopili, znali me s panakem v ruce a s cigaretou v druhe :rolling_eyes: behem roku se muj zivot otocil a 180% a nikdy toho rozhodnuti nebudu litovat. Ale lidi me stvou.. vim,ze vypadam na 16, ale doprcic mam taky narok na to byt mamou.. nebo ne? nehlede na to, ze i u nas v rodine kolujou reci, ze jsem sobodna matka :grinning: :grinning: to me dodelalo...
no jak uz jsem tady u nekoho cetla, pohodovej porod, tak ja to mela taky tak.. I kdyz jsem bebicko, na porod jsem se tesila a zvladla jsem to na jednicku a vsichni me hrozne chvalili jak jsem klidna..
Cele tehotenstvi jsem mela naprosty klid a byla jsem vyrovnana, bydlim u mamci, mam byt, ale nechtela jsem tam byt sama, tak jsem ho pronajala. Pritel je z UK a po cas tehotenstvi se mnou moc csau nestravil, protoze ho jeho kamarad zatahnul do prusvihu a on z toho mel doooost velike neprijemnosti,tak nemohl jezdit za mnou moc casto do cr.. Tezke casy, ale zvladla jsem to v pohode.
I s malym jsem vlastne "sama" protoze problemy maji dohru, ale ted jsme ve Walesu u tatinka a pohodicka.. a bude s nama na Vanoce..
Jinak co se tyka miminka, chci druhe :grinning:

a s tim vekem jeste :rolling_eyes: mela jsem komplikace v tehu, brali mi slepak, a pak jsem byla jeste jednou na rizikovce.. reknu vam, ze takove zachazeni zestrany zdr.sester jsem nezazila... byla tam sestra, ktera me poprve narkla, ze mam neco s prahem bolestivosti, ze jsem precitlivela (krava) tahnul me dren po slepaku a nemohla jsem se hybat.. No a pak ze si vymyslim kontrakce, ze pry se mi malej v tom brise vic navaluje, ze to neni tvrdnuti bricha :rolling_eyes: tak jsem mela sto chuti ji rict ze malej je asi genialni,kdyz co 20minut se mi navaluje ze ma v brise asi budika :angry: nebranila jsem se a obdivuju odvahu f161 ja bych to nedala :grinning: No tak jsem ze sebe vypustila moje rozhorceni nad lidstvem a je mi lip :grinning: :grinning: :grinning:

snad me za ten roman nevyhodite :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. lis 2010 v 01:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek