• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Babice u Říčan, znáte tuhle lokalitu?

16. května 2013 
Ahoj maminky, mám na Vás malou prosbičku. S manželem uvažujeme o tom, že se přestěhujeme z paneláku z Prahy. Chtěli bychom si postavit baráček za Prahou a hodně nás oslovily Babice u Říčan. Chtěla bych se tedy zeptat, jestli jsou tady nějaké maminky z Babic, jestli by se se mnou mohli podělit s tím, jak se Vám tam bydlí, jestli nemáte zaječí úmysly směr velkoměsto a zda-li náhodou nemáte nějaké zkušeností s firmou Vintex s.r.o., která pozemky v Babicích z větší části nabízí k prodeji. Moc děkuju za veškeré zkušenosti, o které se se mnou podělíte.
15. kvě 2013 ve 21:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lachtane Ahoj, tchánovci se nedávno přestěhovali do Doubku - to je hned další vesnice za Babicemi. Záleží, co od toho očekáváš. Pokud naprostý klid a mír, máte auto - nejlépe dvě a oba řídíte, tak to je skoro idylka. Spojení s Prahou je však opravdu špatné, jezdí tam autobus, který jede často úplně mimo nebo nejede vůbec, v zimě často bourá (u Doubku, tak je fakt úzká cesta - ale je to na trase, tak to ovlivní i babice). I autem je to kus... když jedem na návštěvu, tak to beru jako velký výlet, a to bydlíme v podstatě blízko (Praha 10). Taky bychom chtěli z paneláku do domečku, ale nejsem dobrý řidič a s více dětmi bych to tam asi nedala.
16. kvě 2013 v 01:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek