• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolatice, Kravaře, Dolní Benešov, Opava. Těhulky

Ahoj holky, jsem v 19 tt a hledám někoho z okolí na pokec, srazíky atd....Jsem z Bolatic...Takže pište:slight_smile:))
8. bře 2009 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
16. bře 2009 ve 12:32 • ivep
ahoj holky, ja jsem z Opavy. Uvazuju, jestli budu chodit do nejakeho kurzu predporodni pripravy. Neuvazujete o tom taky? Zjistila jsem, ze jeden kurz poskytuje Baby club Kačka a ten druhy dela Gyncentrum. Nevite jeste o dalsim? Budete do nektereho chodit?
20. bře 2009 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Neznate prosim recept na takovou sladkou pochoutku z cukrarny na ostrozne v opave , nazev Tepla zmrzlina. ip prosim.
12. dub 2009 ve 23:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, na jaře či v létě se chystáme přestěhovat do Bolatic. :wink: Mám skoro tříletého syna Filípka (v lednu mu budou 3 ročky) a začínáme se snažit o druhé. V Bolaticích nikoho neznám. :frowning2: Pokud by jsi měla zájem o pokec s úplně normální ženskou napiš, budu moc ráda. :slight_smile: Zdraví Natálie a Filípek
16. říj 2011 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, mam na prodej uplne nove tehotenske veci daji se nosit i normalne jsou to delsi halenky (mozno foto, kdo by mel zajem)Levis, lee,jeansy, nevynosila jsem to nedorostala jsme do toho:grinning:.Dale mam tehotenskou knizku (dostala jsme dve stejne)kdo by mel zajem rada poslu foto a hlavne levne prodam:slight_smile:.
13. čer 2012 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@natysek Ahoj, my jsme se přistěhovali do Bohuslavic a ještě jsme s dcerkou ( 14 měs) nenatrefily na žádnou pohodovou maminu, se kterouz by jsme mohly něco podnikat. Pokud bys měla zájem, budeme rády.
18. bře 2013 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky prosim doporucte nejakeho dobreho gynekologa dekuji
24. led 2014 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanka_k tady na Opavsku? Já chodím k dr. Kuřitkovi na Rybové ul. vedle nemocnice a jsem moc spokojená :wink:
24. led 2014 v 17:11  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, já bydlím ve Štítině. Pracovala jsem v Ostravě, takže tady v okolí nikoho moc neznám. Začátkem dubna čekáme prvního mrňouse, tak kdyby si chtěl někdo občas napsat, popř. vyrazit na procházku, budu ráda :wink: .
18. únor 2014 ve 20:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@petkula AHOJKY TY PREDPORODNI KURZ JE PODLEME NA NIC JA HO TAKY NEMELA A PORADILA JSEM SI A KDYZ NEVIS TAK TI PORADI PA.KAMARADKA CHODILA A NAKONE SLA CISAREM :slight_smile: ALE ZALEZI POKUD CHCES TAK PROC NE :grinning:
4. dub 2014 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
AHOJ JA JSEM Z DOLNIHO BENESOV MAM 2MESICNIH CHLAPECKA-1DITKO TAKY TU NIKOHO NEZNAM
4. dub 2014 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@katerinacernotova díky za info, už ho asi nebudu potřebovat :wink: Rodila jsem v roce 2009 a 2011, mám dva chlapečky.
4. dub 2014 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@petkula aha ted koukam :grinning: ale snaha byla hihi
5. dub 2014 v 07:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky já jsem z Kozmic momentálně čekám svoje první miminko :slight_smile:
8. kvě 2014 ve 20:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojik maminky:slight_smile: bydlim nejakou dobu v bolaticich nikoho neznam,je nekdo z malym detatkem .moje dite ma 9 mesicu,ja skoro 30 uz...bouzel:slight_smile: :slight_smile: hezky den.a piste maminky jestli mate zajem o nove karadstvi:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jsem pripravena na prohazku a tak:slight_smile: katypatty@centrum.cz
25. zář 2014 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, koukám, že diskuze je už hooodně stará, ale přesto to zkusím :slight_smile: . Přistěhovala jsem se na Opavsko a mám roční dcerku. Nenašla by se nějaká maminka z okolí Opavy, Kravař, popř. z Ostravy s podobně starým prckem?
20. bře 2015 v 19:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý den maminky, jsem studentka oboru porodní asistentka a píšu bakalářskou práci na téma Kristelerova exprese během porodu a prosím proto maminky ze Zlínského kraje zda by byly ochotné a vyplnily by mi dotazník. http://www.survio.com/survey/d/M1P1M4O9E2S8T9G8M Děkuji za ochotu i čas
20. bře 2015 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikol28 ahoj, můžu foto nějakých těch halenek?
2. dub 2015 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikol28 jééé až teď jsem si všimla rok 2012 :grinning:
2. dub 2015 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek