Budoucí maminky z Trutnova a okolí

Ahoj,
najde se tu nejaka budouci maminka s terminem porodu unor 2017 z Trutnova a okoli? 
Pripadne uz i zkusena maminka, ktera rodila v nemocnici v Trutnove-zkusenosti a postrehy 🙂
zandi
22. črc 2016
@azizo ja tam budu rodit uz ted v srpnu, ale v poslední dobe jsem slysela jen samou chvalu (od 4 holek) a jednu negativni myslenku od holciny co tam nerodila 😃
azizoautor
22. črc 2016
@zandi Ahoi, no ja prubezne procitam co kdo pise na nemocnici, ale ono nikde neni nic 100% a nektery lidi si i zbytecne vymysli problemy tam kde nejsou. Neni nad vlastni zkusenost 🙂
To uz mas za par...tak at vse jde podle predstav a hodne zdravi vam oboum 😉
Nechala sis rict pohlavi mimca?
zandi
22. črc 2016
@azizo Nejdriv ne-e, ale pak jsem musela na plodovku, takze to vime 🙂 napisu pak aktualni zkušenost.
popelucha
22. črc 2016
Ahoj, jsem kousek od Trutnova, taky mne stále zajímá, zda se mám rozhodnout pro Trutnov nebo Jilemnici...
zandi
22. črc 2016
Jinak ja tam teda lezela na gynde v unoru kvuli zvraceni a tedka prvni týden v cervenci kvuli padu ze schodu a hrozícímu predcasnymu porodu a toto oddělení (doktori jsou stejní) je na 1*. Ochotny a mily personal, jidlo mi chutnalo, pece na jednicku a nezazila jsem nikoho kdo by mel blbou naladu... což v jiných nemocnicich byvalo zvykem. Rekla bych, ze asi zalezi co od toho clovek ocekava. A kdo chce kafrat, vzdy si neco najde. Za me hlavne plus je to, ze to mame do 20 minut cesty autem. Neumim si představit ze by za mnou pak manzel jezdil treba dvakrat denne vetsi kus cesty.
azizoautor
23. črc 2016
@zandi To budu rád za novou, "čerstvou" zkušenost 🙂
azizoautor
23. črc 2016
@popelucha Ještě jsem slyšela dost chválu na Vrchlabí. Ale my bydlíme přímo v Trutnově, do nemocnice to mám asi 10min autem, takže jsem ani o jiném městě neuvažovala.
popelucha
23. črc 2016
@azizo Vrchlabská porodnice už od roku 2013 nefunguje, kvůli tomu, že mělo dříve vyhlášené zařízení několik nevyjasněných úmrtí novorozeňat...
Já mám sice dojezdovou vzdálenost do Trutnova cca 20 min, Jilemnici kolem hodiny, ale letos jsem v ležela na trutnovské gynekologii a mělo to své klady i zápory, asi jako každá nemocnice, ale asi pokud to stihnu, tak raději jinam...
azizoautor
23. črc 2016
@popelucha Jo aha, to ja cetla nekdy uz driv o tom Vrchlabi. To me nejak minula ta informace o uzavreni.
No prave ze vsude je neco, nekdy to cloveku sedne vic nekdy min.
adelinkkaa
23. črc 2016
Ahoj.ja bydlim kousek od Trutnova.termin porodu mam v unoru.v porodnici jsem uz 1 rodila,v roce 2013😉
azizoautor
23. črc 2016
@adelinkkaa Ahoj, takže i druhý porod plánuješ v Trutnově? 🙂 A v tom r. 2013 jsi tam byla spokojená?
Já jsem koukala právě na jejich stránky, mají to tam pěkně rozepsané co vše budoucí maminky čeká během porodu apod. Ještě někdy na podzim se tam chci jít podívat a obhlédnout si to tam osobně.
adelinkkaa
23. črc 2016
@azizo popravde? Neplanuji tam rodit.spokojena jsem moc nebyla.ale zalezi co od porodu ocekavas.ja chyela prirozeny porod bez medikamentu s bondingem.a vysledek? Sice prvni doba porodni byla v pohode.kontrakce skoro bezbolestny,PA uzasna.poradila ..ale pak prisel doktor dal mi oxitocin a uz to jelo.rizene tlaceni,skakani po brichu a bonding trval asi minutu😞 navic doktor se choval jak kreten.sestinedeli taky hrozne.maleho hned dokrmovali um i pres muj nesouhlas.s kojenim moc neporadili.ale asi jsem mela smulu na sestricky.zatim chodim nldo poradny ke Krotkemu a rodit bych chtela ambulantne v jilemnici.ale fakt zalezi co ocekavas od porodu.pokud je pro tebe porod nutne zlo a nejso z tech co si ho chteji uzit tak do Trutnova.
eficenka
23. črc 2016
@popelucha
@azizo
pokud Vám jde o přirozenost, možnost třeba rodit v kleku, na porodnické stoličce,
mít hned mimino po porodu u sebe, ošetření na vašem hrudníku,
tak rozhodně Jilemnice,
v Trutnově jsem v tomto nepřístupní...
popelucha
23. črc 2016
@eficenka to právě vím a hodně zvažuji...díky za příspěvek.
azizoautor
23. črc 2016
@eficenka Tak popravdě zatím žádné takové požadavky nemám... A momentálně jsem spíš přístupnější tomu, co mám blíž, než se pak ještě někam hodinu trmácet autem.
eficenka
23. črc 2016
@azizo
hodně zvaž, mě to opravdu první porod mrzí a nejradši bych na něj uplně zapomněla.
Trutnov pokazil vše.. ono se Ti to zdá jako "jiné" požadavky", ale věř, že když budeš mít křížové kontrakce atd, nejlepší úlevová poloha je třeba klek a i tak porodit. ne nucení polohy na zádech, ne rutinní nástřih, jako se v trutnově dělá i druhorodičkám atd...
popelucha
23. črc 2016
@eficenka Díky za velmi přínosnou a objektivní odpověď!
pmedilkova
23. črc 2016
@popelucha Jilemnice byla víc než skvělá. Doporučuji
adelinkkaa
23. črc 2016
A kde ty jsi rodila podruhe? Ja zvazuji tu Jilemnici ...Trutnov ani Nachod urcite ne.tak vubec nevim co v nasem okoli
zuzameduza2
30. črc 2016
Ahoj, já rodila v Trutnově v roce 2011 a teď v říjnu budu podruhé. Jediné co mi vadilo - několik sester na oddělení šestinedělí byly fakt na ránu a já jako vystrašená prvorodička si to nechala líbit, nevěděla jsem absolutně nic, teď už vím co a jak a nedám se 🙂 S průběhem porodu a porodem spokojenost, ale chytla jsem zrovna primáře, takže to bylo i o tom. Jde o to, že v takovém širokém spektru doktorů, sester a neznámých lidí lze natrefit na trochu "jiný" přístup bohužel všude 🙂
zandi
16. srp 2016
@azizo tak pisu certsvou zkušenost 😃 rodila me pani doktorka Havlova - skvela, mila, por.asistentky se u me vystridaly dve behem porodu, obe bajecny, jejich rady jak si ulevit zabiraly a troufam si rict, ze porod urychlily, hlavne jejich vlidna slova me opravdu hooodne uklidnovaly. Porodni plan jsem vubec nemela, presto mi ani nedelali automaticky nastrih a zvladla jsem to bez nej. Bonding byl hned co malyho vytahli, cca 10 min. Pak malyho asi na 15 min odnesli, manzel byl s nim a zase se vrátili, pak jsem si ho uzivala 2 hodiny nez nas odvezli na pokoj a to uz jsem ho mela nonstop. Opravdu nemam si na cokoliv stezovat. Oddeleni sestinedeli - nektere sestry by mely dostat metal za trpelivost😃. Takze za me Trutnov ano!😉
azizoautor
19. srp 2016
@zandi Dekuji ti za cerstvou zkusenost a GRATULUJI k miminku 🙂 Hodne zdravi vam obema.

Začni psát odpověď...

Odešli