Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Bydlení v Pitkovicích - máte zkušenosti?

magdalenan
8. led 2016

Ahoj všem,

není to úplně k rozpočtu, ale nevím kam jinam se vetřít 🙂

Uvažujeme o koupi bytu z projektu Pitkovické zahrady od Central Group. Nebo kdyby byla nabídka tak v tom projektu, co je v Křemenáčové ulici. Nyní bydlíme na Slunečném Vršku v Hostivaři, ale máme blbě řešené 2kk a čekáme druhé dítě, chceme tedy větší byt (4kk a větší), kde bychom vydrželi do dospělosti dětí.

Byla bych ráda za jakékoli Vaše zkušenosti s rodinným bydlením v Pitkovicích, případně i s koupí bytu od CG. Takový byt tam vyjde cca na 6 mil., tak bych ráda věděla, jak jste se svým rozhodnutím žít právě tam spokojené.

Snad se někdo najde 🙂

Díky,
M.

Z

cementik
29. bře 2016

ahoj, my tam bydlime 🙂 taky 4kk a zatim spokojenost. jsme teda v te starsi etape, ale pristehovali jsme se nedavno. autobus za rohem, na Hajich jsi raz dva, jezdi sem i nocni bus, do Cestlic nebo do Uhrinevsi jsou to autem 2 minuty. Bez auta se da na nakupy na Haje busem, tak to casto delavam, nejake potraviny jsou i v Kreslicich a v Uh samozrejme. Pekne prostredi a hlavne blizko priroda na behani a prochazky, o to nam hlavne slo 🙂 dej vedet, pokud bys chtela vedet vic.

magdalenan
autor
30. bře 2016

@cementik Díky, nakonec jsme se rozhodli, že koupíme dům 🙂