Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Čekám miminko v čevnu

dalca
8. říj 2014

Ahoj holky, pridejte se do diskuze ktere take cekate miminko.
Ja cekam druhe a vim to par dni a nechci to zatim rikam rodine a znamim.
Jsem moc rada ze tu jste a o vse se muzeme spolu podelit.
urcite mame vsechny spoustu otazek, tak sup sup sem za nama 🙂

majkylove
8. říj 2014

@dalca ahojky,taky to u nás vypadá na červen 🙂

dalca
autor
8. říj 2014

@majkylove prvni ocekavas?

majkylove
8. říj 2014

@dalca jj první,tak jsem ze všeho taková vyhukaná ještě 🙂

kimdes
8. říj 2014

hlasím se do klubu!

dalca
autor
8. říj 2014

@majkylove také sem byla vyděšená při prvním těhotenství, ale abych řekla pravdu víc mě vyděsilo tohle těhotenství. Chtěla jsem nastoupit do práce a takto budu další 3roky doma s dítětem. Ale jsem ráda, okolo mě je hodně žen co nemůže otěhotnět.

majkylove
8. říj 2014

@dalca joo,jako nebylo plánované jo?tak buď ráda,já se stresovala půl roku jestli to vůbec půjde a tak tak je to takhle někdy lepší 🙂

dalca
autor
8. říj 2014

@kimdes tvé první miminko?

laky88
8. říj 2014

Hlásím se do klubu,i když zatím jen lehce-snad všechnk půjde jak má,zatím mám nízkou hladinu hormonu....

kimdes
8. říj 2014

@dalca Nene, už druhé.

@laky88 tak jako já jsem si dělala včera test, v den, co jsem měla dostat menses a též to bylo docela slabé, takže snad to bude čím dál víc a vše OK

laky88
8. říj 2014

@kimdes já už včera byla u doktorky,krev zatím slabá,zítra a v pondělí to musí stoupat....tak snad...držím palce všem tady🙂

dalca
autor
8. říj 2014

@kimdes druhé, to jsme dvě. Kolik má tvé první dítě?

majkylove
8. říj 2014

@laky88 já byla na krev dva dny po meškání a hcg 180 a za týden už 8000 😉 zítra jdu ještě naposled a za 11 dní konečně k dr,to už bych měla být 8tt tak by mělo být vše krásně vidět 🙂

laky88
8. říj 2014

Já měla opožděnou ovulaci,včera hcg 56 teprve:(,pátý den po vynechání....ale ovulace byla 21.9.

majkylove
8. říj 2014

@laky88 noo,to je ono,určitě pěkně poroste 🙂

dalca
autor
8. říj 2014

@laky88 také jsem měla mít podle výpočtů ovulaci 21.9. neměřím si ovulaci, protože jsem si ji měřila 3měsíce od května a neměla jsem ji a jak jsem na to nemyslela, povedlo se otěhotnět.
Potvrzené to od lékaře nemám ale pár testů bylo pozitivních.

laky88
8. říj 2014

@dalca tak to bude luxusní🙂žádný strach🙂

dalca
autor
8. říj 2014

@laky88 když jdeš k lékaři?
Já 23.

laky88
8. říj 2014

Já byla včera,zítra a v pondělí si beru krev a v uterý jdu zase na kontrolu...
@dalca

happylenulka
8. říj 2014

tak se holky přidávám, taky budeme mít doma v červnu miminko ;)
rodině to mám v plánu říct až na vánoce... nechci aby mi do toho kecali ;) jsem vegetariánka spíše veganka a vím že by do mě neskutečně valili ohledně toho že musím jíst maso

já jdu k lékaři až 23. října. asi to nevydržím. jsem v 5tt plus 6 (podle kalkulačky) ale podle data oplození spíš 5tt plus 4, tak uvidíme, jak nám to doktorka vyladí ;)

dalca
autor
8. říj 2014

@happylenulka super vítám tě tu 😉 ¨také jsu k lékaři 23 10

nejdelsitkanicka
9. říj 2014

Ahoj Holky,

tak to vypadá, že se k vám taky můžu přihlásit. Včera mi po 10- ti denním meškání vyšel pozitivní test. Jsem z toho trochu ve strachu, protože sem tento měsíc, konkrétně 1.10. byla na očkování proti tetanu. Dělala jsem si v ten den test a byl negativní, takže proto jsem šla a včera najednou na testu dvě. už sem si ani nechtěla další test dělat, jelikož můj poslední cyklus po vysazení antikoncepce byl skoro 50 dní, takže sem zpoždění přisuzovala zas rozhozenému cyklu. Ale šla jsem včera na preventivní roční odběry krve a měla sem dávat i moč, tak když už sem ji měla, tak sem jen tak testla a docela šok. Trochu sem hledala po netu a tetanovka by snad neměla vadit, ale stejně sem nesvá.

nejdelsitkanicka
9. říj 2014

Jinak jedno dítko už mám, 5 let. Právě se chystám do práce, tak se tu asi zas objevím až nějak večer. k dr. sem zatím nevolala, ještě mi přijde že je čas, chtěla bych tam jít aby už bylo srdíčko.

dalca
autor
9. říj 2014

@nejdelsitkanicka gratuluji k miminku 🙂

nejdelsitkanicka
9. říj 2014

dalca: děkuji, ale je to čerstvé, tak hlavně aby to dopadlo. Straší mě za tetanovka :(

majkylove
9. říj 2014

@nejdelsitkanicka ahooj,moc gratuluju!já se k dr taky objednala až aby bylo srdíčko,jdu za 10 dní a už se nemůžu dočkat,vůbec to neubíhá,ale to bych měla být už v 8tt tak už by to mělo stát za to 🙂 Jinak sem každej týden chodila aspoň na krev jestli roste HCG ať sem klidnější a dnes sem byla naposled,tak teď už jen ta kontrola 🙂 a já byla zrovna v době oplodnění na poslední očkování proti klíšťatům,takže taky mě to trochu straší,ale v té době jsem mohla být těhu max pár dní tak snad to ničemu neva :-/

nejdelsitkanicka
9. říj 2014

Tak já zatím mám jen jeden pozitivní test ze včera, teď tomu asi nechám ještě týden a pak ještě testnu a obkednám se k dr. Zatím sem o tom nikomu neřekla, neví to ani manžel, počkám až na to potvrzení od doktorky. Tak sem ráda,že sem to mohla napsat aspoň sem.

dolda
9. říj 2014

Děvčata promiňte, že Vám sem lezu, ale to neskutečné, jak ten čas letí, já jsem červen 2014, loni touhle dobou, jsem měla pár dní po tom co jsem si udělala test a dnes se na mě usmívá čtyřměsíční holčička, užívejte si to, strašně to uteče 😵

majkylove
9. říj 2014

@dolda jéé to je krásný číst 🙂 moc gratuluju k holčičce.A víš že teď i člověk chce aby to utíkalo?Ale víš že 😉 Těším se až si to budu všechno užívat 🙂

dalca
autor
9. říj 2014

@dolda velice gratuluji k miminku 😉
Já otěhotněla ve stejnou dobu v roce s prvním dítětem jako těď, podle posledni MS mi vychází termín na
14.června.
A syna který měl v červnu 2roky byl planován na 25.června a narodil je 9. června.
Budou děti ve steném období a narozeniny budem slavit dohromady, myslím že je to super 🙂

lucy131311
9. říj 2014

Ahoj, mohu se k vám přivtřít? Taky to u nás vypadá na červnový miminko, dnes jsem byla na krvi a HCG 597, na utz jdu až příští týden 🙂