• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čerstvě těhotná - termín porodu listopad

18. července 2015 
Ahoj holky,kdo se přidá ať můžem pokecat o svých radostech i starostech :slight_smile:
6. bře 2014 v 16:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 Ahoj jsem čerstvě těhotná a v listopadu snad budeme tři :wink: .
6. bře 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckag2 jsem tuuuuuu :slight_smile:

Toto je moje pete tehotenstvi (biochemicka nepocitaje) a doma mam dve deti. Jak jsem si spocitala, tak obe deti vysly na sedmy pokus a toto tehotenstvi take, takze doufam, ze to tentokrat bude bez problemu!
6. bře 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teraolli Gratuluji a snad budeš mít pohodové těhu :slight_smile:
6. bře 2014 v 16:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nonnni jejda až tak? To mě mrzí... Moje je to druhé těhu prvni bylo zamlklé v 9 tt v září :unamused: a strašně špatně jsem to nesla... Copak se stalo Tobě??
6. bře 2014 v 16:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 ja mela zamlkle v listopadu 2004 a mesic na to jsem otehotnela se starsi dcerou, pak nekolik biochemickych a narodila se druha dcera a ted jsme se rozhodli to zkusit (tlaci me vek) a v srpnu to vyslo hned napoprve. Nasledne zamklo v rijnu. No a ted jedeme dalsi pokus:slight_smile:
6. bře 2014 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nonnni aha a co přesnějí znamená to biochemické? No to zamlklé bohužel znám,a děti ještě nemám tak bych si přála aby vyšlo aspon jedno.. A kolik Ti je jestli se můžu zeptat??
6. bře 2014 v 16:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 jinak jsem to nesla v pocatku celkem vecne, hlavne jsem si uhadala, abych nemusela na kyretaz. Ale pak nejak to na me padlo, jeste den pred potratem jsem byla na UTZ a srdecni akce byla...no a pak bylo po vsem...minuly mesic to na me dolehlo hodne, ale verim, ze byl duvod.
6. bře 2014 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 Také gratuluji! Zatím je to jen špendlíková hlavička 1,4 mm. Bolí mě v krku a točí se mi hlava, tak jsem až do 19.3. na neschopence :wink:

@nonnni Gratuluji!

Tak holky, ať nám miminka hezky rostou :slight_smile: .
6. bře 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 biochemicke je, kdyz otehotenis, ale dojde k chybe nekde v prubehu deleni, ci nidace (uhnizdovani) a tehotenstvi konci. Vetsinou k tomu dochazi do tydne od ocekavane MS. Je to velice bezne, kdyby nebylo domacich testu, zeny by si myslely, ze maji jen nekolik dni zpozdenou MS.

Rodit budu ve 39. letech.
6. bře 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@nonnni To tě obdivují já od začátku špatně a ted je to 5měsícu a stále to bolí,nevěřila bych jak je ted vzácné mít zdravé miminko. Doufejme,že se na nás to štěstí usměje :slight_smile:
6. bře 2014 v 16:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teraolli me boli v krku uz cca od ovulace. Jinak mi nic neni, ale v krku boli. A vcera se mi vyrazil opar...fakt jsem krasavice.

Dlabu vitaminy a doufam, ze si telo ochrani, co si ochranit ma:slight_smile:
6. bře 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teraolli já jsem taky na neschopence a nejspíš budu celé těhu po špatné zkušenosti :unamused: A v úterý jdu na kontrolu tak snad už něco u UTZ uvidíme.. Taky přejí pohodové těhu :slight_smile:
6. bře 2014 v 16:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nonnni aha tak to nemáš zas tak moc jsou i starší maminky,hlavní je jak se ty cítíš :slight_smile:
6. bře 2014 v 16:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 to dopadne dobre! A vezmi na vedomi, ze tento pocit strachu uz se te nikdy nepusti :grinning:

Ted se budes bat, abys prezila prvni semestr, pak vysledku NT, pak velkeho UTZ, pak, abys dosahla faze zivotaschopnosti miminka pri predcasnem porodu, pak, aby se neco nepodelalo pred porodem, nasledne to vystrida strach, aby miminko v pohode prezilo porod...no a pak uz to jede...aby se usmalo, aby dosahovalo vsech mylniku...fakt uz je to na porad :grinning:
6. bře 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luckag2 ja si nastavila hranici 40. let...takze to trosku tlaci na cas, ale snad to bude v pohode. Muj manzel je o (relativne) dost mladsi, al ema smulu, tohle reziruju ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckag2 Já myslím, že na UTZ už něco určitě bude. Tady je můj :wink: . Jinak do práce se fakt neženu a klidně si neschopenku ještě prodloužím.
6. bře 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@nonnni Jo já vím,ale říkám si kdyby to tak bylo jednoduché...byla by soulož stoho by bylo miminko...a neexistovalo by žádné mimoděložní nebo zamklé těhu :grinning: Pořád se snažím myslet pozitivně..a hlavně ted se nějak roztrhl pytel v okolí mám plno lidí těhotných nebo nedávno porodili.
6. bře 2014 v 16:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teraolli
@luckag2 ja na neschopenku nepujdu, jsem OSVC, ale je fakt, ze se nepredru :slight_smile: Jeste jsem k tomu zacal studovat VS, tak doufam, ze to zvladnu bez preruseni.
6. bře 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni - Myslím, že v pohodě a držím pěstičky, moje segra má teď rok a ůl starého kloučka taky ve 39, jinak má celkem 4, on je prozatím :D poslední, těhu prožívala bez problémů i porod, a všechny děti má přesně po 5 letech...a posledního také s o dost mladším partnerem. Vše v nejlepším pořádku a věřím, že u tebe to bude stejné :slight_smile:
6. bře 2014 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@teraolli aha no pro začátek můžes být klidná že je aspon tam kde má, a příště už snad uvidíš i srdíčko :slight_smile: Já bych ted měla být něco kolem 4 tt teprv.
6. bře 2014 v 16:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nonnni Tak to jo,ale já dělám na tří smenný provoz a noční už jsem ted nezvládala,už kolem 9 spím :grinning:
6. bře 2014 v 16:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
6. bře 2014 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckag2 To já jsem cca. taky :wink: . Doktor říkal, že 19.3. už by tam mělo být srdíčko a určí stáří plodu.
6. bře 2014 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckag2 no pockej, to ja take a nedelam ve trismennem provozu :grinning: Ale je fakt, ze odjakziva blbe spim a s prichodem deti se to jeste vice zvrhlo, takze stavam v pet, kdyz si prispim, a po treti, kdyz jde o normalni den:frowning2:
6. bře 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nonnni Tak ty už máš i dětí a je to zas jiné,ale u mě bylo zvykem usínat pozdě v noci a spát třeba i do 11 dopoledne nebyl problem :grinning:
6. bře 2014 v 16:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teraolli jak muzes byt ve 4. tydnu, kdyz jsi dal, nez ja a jak jsem v patem? :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2014 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Já mám v květnu státnice. 24.2. jsem odevzdala BP a 25.2. 2014 jsem měla pozitivní těhu test. Taky doufám, že to půjde zvládnout. :slight_smile:
6. bře 2014 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, my čekáme druhé miminko. Termín podle MS vychází na 4.11., takže pokud bude všechno O.K., parťáka pro Anežku porodím krátce po mých 36tinách :slight_smile:. Na UTZ jdu až 11.3., z prvního těhotenství vím, že dřív to nemá smysl, pořádně nic není vidět. Nejraději bych šla ještě o týden později, to už by mělo být i srdíčko, ale potřebuji papír do práce.
6. bře 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni 4.-5. týden. Byla jsem u doktora týden po pozitivním testu.
6. bře 2014 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne 11.3. budes uz 6+0, to by srdicko byt mohlo!
6. bře 2014 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 12
Tvůj příspěvek