• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
šupky dupky sem :slight_smile: :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ták,tu nebudu sama :sweat_smile:
beru se vaši dopňujou co????? :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, poprvé, co jsem na první stránce :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
krásná nová stránka - název dobrý, bude se dobře hledat
7. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:dizzy_face: aktivistka su jááááááááá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jinak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
trapný že :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teď jsem hluboce uražená, páč už od 8000 příspěvku jsem se klepala, že nový tém založím jááááááá :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
říkal tatˇka " Aktivní blbec je horší jak třídní nepřítel" :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
arin :grinning:
já se řídím tím, kdo nic nedělá, nic nezkazí :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
bych určitě měla v názvu nějakou hrubici a to by bylo potupné :sweat_smile:

náhodou krááásně jsi to napsala :wink: bude se to dobře hledat :dizzy_face: a napiš adminům a tamtu zamknou :wink:
7. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem vás našla:slight_smile: jsem byla ráno s mamkou a Kájou v Globusu na nákupu a teď čekám až se mimi vyspí :slight_smile: usnulo totiž na sedačce :wink:

Aleš ještě domalovává Káje pokojík a pak začne ložnici :slight_smile:

Arin,gratulka Gábě k 10 :wink:
7. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááááá, paráda... nové téma... hezký název, bude se dobře hledat :wink:
Beruš, neboj, dá se to pravit... napíšeš adminovi a on Ti hrubici opraví :grinning: ... takže příště ho zakládáš ty :wink:

Ty jo holky, fakt, za chvíli máme doma batolata... :sweat_smile: ... to tak letí.... za chvíli budou courat po nocích a ráno je nebudeme moct vytáhnout z pelechu... :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi a co jsi pokoupila?
já se chystám v neděli, ušijeme totiž s Motykou na taťky boudu, necháme jim děti na celý dopoledne a my pojedeme v klidu utrácet :dizzy_face: oni to ještě nevědí :sweat_smile:
malej mi ještě spí, jdu si dát na balkón kafe :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, batolátka :dizzy_face:
zrovna dneska mi pošťačka říkala, jak už je malej velkej, že to není tak dávno, co jsem chodila s bříškem, tak jsem odpověděla, že dítě už je sice velký, ale s "bříškem" chodím pořád :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,jen jídlo nic mě nějak nenadchlo jsem za hadry utrácela včera v Céáčku :grinning: Sice říkal manža ať si něco hezkého koupím za Káju ke dni matek,ale zatím nevím co :confounded:

To budou mít taťkové radost :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to budou :sweat_smile: máme to naplánovaný tak, že se ráno líně protáhneme, řekneme a sapristy doma nic není, musíme na nákup, ty přebal, oblíkni, nakrm, hraj si, uspi a klidně udělej oběd, bránit ti nebudu :grinning: :grinning: :grinning:

no vidíš, den matek, musím taťku nenápadně upozornit :wink:

taky chci malýmu něco pokoupit na léto, u ná v Glóbusu je taky céáčko, bude na to bez dětí klid, tak nakouknu

s mým díťátkem asi něco je, pořád spí :confused:
7. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru s Kájou taky,protože taky spí :grinning: :grinning: :grinning: to budou ty zuby a doufám,že přestane už konečně hučet :angry: :angry: :angry:
7. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
BERU - taky jsem se od 9000. příspěvku klepala, jak založím nové téma :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamky
7. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru - jsem ted dočetla ve staré diskuzi tu story o výměně žárovky v lampičce, jsem se fakt pobavila :grinning: :grinning: :grinning:

Ahoj Moni
7. kvě 2009 ve 13:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a na den Matek budu muset nápadně upozornit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj moni :slight_smile:

katy, jj, s tátou je děsná prča :sweat_smile: :grinning:
hele a já už se klepala od 8000 příspěvku, takže dřív, to znamená, že další zakládám jááá :grinning: :grinning: :grinning:
(řekla bobulka a ta se musí poslouchat :grinning: :grinning: :grinning: )
7. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už jsme vzhůru, celej vysmátej, najedenej a teď už jen čekáme na taťku, výjmečně dorazí brzo, netuším, co s ním budu do večera dělat :sweat_smile: :grinning:
nejsem na to zvyklá :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: Aleš je doma už skoro týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: jo a Kája pořád spí to nechápu :confused: :confused: :confused:
7. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu vás je pozdravit, malá je nemocná :frowning2: Je tak zahleněná, že včera se začala dusit, tak ji Vlasťa rychle převrátil a malá vyzvracela tolik snoplíku :pensive: ale alespoň šlo něco ven, i když pořád chraptí :unamused: Dr. říkal, že mám jenom kojit, prý teď řádí nějaká viróza, někdo se zahlení, někdo má průjmy... v pondělí jdeme na kontrolu a kdyby malá měla přes víkend teploty,tak razit na pohotovost. Chuďátko je jak malé kuřátko..., je mi jí tak líto.

Pavli, jak bylo na plavču??
Beruško, to mi poslala kamarádka, tak mi nedalo Ti to tu nedat
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21923153&tab=9
holky, tak zatím papa
7. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo svátek matek :slight_smile: poprvé budu slavit :wink: Sabča se naučila otvírat myčku, potvůrka
7. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, Kláruš je dneska taky šípková růženka :slight_smile:
7. kvě 2009 v 16:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, Matýsek právě poprvé řekl máma :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé tak to se omlouvám,nechtěla jsem :grinning: kdybych to věděla,tak jsem to neudělala :sweat_smile: :confused: :confused: :confused:
beru Gábio dneska ráno taky :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
arin, tak tytyty pro příště :grinning:

máme rockový dítě, pustila jsem Apocaliptycu, a malej opřenej o TV se asi 20 minut na kolínkách houpal do rytmu :grinning: :grinning: :grinning:
je můj :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning:

Kája,si stoupne jen,když se opře o maminku nebo tatínka a pak se kejve jak................. :grinning:

Jinak,Aleš dneska zavolal tchýni zda tedy přijedou nebo co a ona řekla,že musejí malovat a je naštvaná z práce tak,že ne a Aleš říkal,že přemlouvat jí nebude a ona mu to položila :wink: tak mám 14 dní klid,protože příští týden má dorazit brácha :grinning: Ikdyž ještě vyhráno nemáme,protože si to může rozmyslet a zavolat,že přijedou:confounded:
7. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek