• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červňátka 2017

17. prosince 2017 
Ahojky holky, je tu někdo, kdo má termín porodu v červnu 2017? Dnes jsem byla u dr. a těhotenství nám potvrdila :slight_smile: termín máme 5.6.2017 a jedná se o naše třetí dítko :grinning:
5. říj 2016 v 15:18  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, já bych měla mít, ale k lékaři jdu až 18.10.2016. Jaká byla první prohlídka u gynekologa? Janina
5. říj 2016 v 18:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já už byla také u dr a těhotenství mi potvrdil. Přiblížení termín mám 8.6.
6. říj 2016 v 05:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
K doktorovi jdu až 21.10., ale termín bych taky měla mít v červnu 2017.
6. říj 2016 v 08:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, my se snažili o naše první dítko a po 14 měsících se nám konečně zadařilo :slight_smile: K doktorovi jdu příští úterý 11. 10. Měla bych být v tu dobu cca v 7. týdnu (možná v 6.). Jsem zvědavá, jak to bude probíhat :slight_smile: Orientačně jsem si sama tremín vypočetla na 10. 6.
6. říj 2016 v 08:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky, tak já jdu sice na první kontrolu 18.10. , ale podle mého výpočtu bych měla mít termín 1.6 :slight_smile: ... už se těším na kontru a doufám že bude vše v pořádku :slight_smile:
6. říj 2016 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky :slight_smile: pokud se vše podaří tak by prďola měl být cca 30.6 :slight_smile:
6. říj 2016 v 09:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda nás tady je. Už máte nějaké priznaky?
6. říj 2016 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem neuvěřitelně unavená, nejradši bych chodila spát už v osm, ale potom se v noci často budím. Mám pocit, že se mi chce častěji na malou, ale nevím, jestli si to nevsugerovávám. A tento týden mám citlivější prsa.
6. říj 2016 v 11:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak termín od doktora ještě nemám, ale taky nám to vychází na začátek června :slight_smile:
6. říj 2016 ve 12:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka90 no tak mě bolí břicho, a nevolnosti (celodenni ) :slight_smile: ... zatím se to dá ustát, tak doufám že se to nezhorší :slight_smile:
6. říj 2016 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emysicka máme stejné datum první kontroly :slight_smile: a my termín cca 9.6.2016
6. říj 2016 ve 13:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanulka90 no já teda pořádně, teď bych měla začínat 6. týden, ale to, že jsem těhotná jsem poznala tak, a to nekecám, 5 dní po oplodnění...krkání, nafouklé břicho, ze všeho jídla jsem se opotila, nafoukla a nemohla jsem jíst (tak jsem za týden zhubla 2kg) a tak 8 dní po oplodnění se mi tak nalily prsa, že jsem to hned věděla....do toho se přidala záda, celková únava a to neuvěřitelně časté čůrání...to byl pro mě jeden z prvních příznaků a pak samozřejmě nedošla menstruace a že já má všechno pravidelné. Těhu test byl 4x potvrzen :slight_smile: a včera jsem bohužel dokonce omdlela, ale doktorka říkala, že je to v pořádku (trpím na nízký tlak)..a teď už se nemohu dočkat první prohlídky :slight_smile: Dokonce jsem s nejlepší kamarádkou otěhotněly ve stejný měsíc, jen oni asi cca o 5 dní dříve :D
6. říj 2016 ve 13:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pastikaa ty brdo to je krásné. Budete s kamarádkou vozit spolu. Já tak měla loni termín se segrou o 14 dní. :grin: Já temu tomu nedávala pozornost teď. Jen vím že se mi párkrát udelalo blbě. Začali mě bolet záda a nespavost o tom raději ani Nemluvím. Bolel mě sex a zjistila sem že sem v tom až 4 den po zpoždění. Na ten nízký tlak také trpím je to pěkná otrava ze
6. říj 2016 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera objeveny, sice slabší, ale // na testu, dnes také, měla dnes přijít MS a nepřišla, takže myslím, že se hlásím k vám, s termínem kolem poloviny června :blush:
6. říj 2016 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, ja som dnes 6+0 a bola som prvy krat u dr.. zatial videla len gestacny vacok odpovedajucej velkosti, ale mimco bolo vidno fakt len miniaturne, cca 2 mm pod urcitym uhlom :/ bojim sa ze to nebude ok, aj ked chvilku som tam videla aj blikat srdiecko.. inak termin mi vychadza 1.6.2017 a inak uz tu mame aj skupinu kveten - cerven 2017 :slight_smile:
6. říj 2016 ve 22:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, my taky čekáme děťátko na půlku června 2017:slight_smile: Je to naše druhé. Příznaky byly normálně menstruační, nic nenormálního jsem nepociťovala. Ale bodalo mě okolo vaječníků. Test jsem zkoušela po pár dnech zpoždění a byly tam II :dizzy_face: K doktorce plánuju jít kolem 9.týdne, jestli je miminko dobře uložené. V tomhle těhotenství bych to všechno chtěla trochu jinak, tak snad se nám zadaří.
Jinak už se cítím trochu těhotně:grinning: strašně mi vadí pachy a mám žaludek na vodě a víc spím:slight_smile:
7. říj 2016 v 16:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarriku Tak to na tom teď budeme asi stejně, mě zatím akorát pobolívají záda :blush: taky čekáme druhé a chtěla bych si toto těhotenství víc prožít, stejně jako porod... u prvního to bylo všechno tak nějak narychlo, navíc teď to budu prožívat i s malým, chtěla bych jej co nejlépe na miminko připravit, prozatím je to velký maminčin mazlík, je zvyklý na 100% pozornost :blush: jsem zvědavá, jak to zvládneme, ale věřím nám :blush:
7. říj 2016 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leniluki přesně, já jsem to první těhu přijala s takovými rozpaky a celou dobu jsem měla spíš vztah s bříškem. Tohle těhotenství jsem v takové vyrovnané euforii, s takovým vědomým informovaným přístupem. Chci hodně věcí jinak a půjdu si za tím. Co plánuješ jinak ty? Já asi omezím počet utz, četla jsem něco o jejich škodlivosti a snad se vlezeme do čtyř. Jeden v 9.týdnu pro zjištění polohy, jeden v 22.týdnu kvůli placentě a žílám a hlavně jak je na tom mimuško. A pak jeden kolem 35.týdne opět kvůli srdíčku, placentě atd. a pak budu chodit jen na průtoky. Mám fajn doktorku, už minule jsem odmítla tripple a i ten screening mi nějak nepodsouvala, ale tam jsem šla.
7. říj 2016 v 18:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniluki vidím, že máme podobné zájmy, koukala jsem ti do skupin. Jestli můžu doporučit, přidej se tady do skupiny Přirozený porod.
7. říj 2016 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pastikaa přesně, to časté čůrání :grinning: a v noci vlčí hlad
7. říj 2016 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarriku děkuji :blush: ono to první těhotenství je takové ve všem nové, teď už tak nějak víme, co můžeme očekávat :blush: u nás to bylo umocněno tím, že jsme narychlo zařizovali bydlení, stěhovali jsme se týden před porodem, tak jsem si neprošla takovými těmi těhotenskými radostmi :blush: no, uvidíme :blush:
7. říj 2016 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim vsechny, k dr. jdu za 3 dny, tak uvidime, co rekne. Podle MS jsem uz v pulce 7 tydne. Taky by to bylo nase druhe. Jak pise Leniluky, prvni tehotenstvi bylo narychlo. Nemela jsem ani cas se mu venovat.
10. říj 2016 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé, ahoj holky, já se nestíhala juknout na pc, protože se celý víkend slavily narozeniny dcery, ufff :slight_smile: to je super, že se nás tu pár sešlo :slight_smile: Jinak já začínám mít žaludek jako na vodě a jsem pořád zadýchaná :slight_smile:
10. říj 2016 v 09:22  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dnes byla na prvním vyšetření. Byl to krásný pocit vidět "něco" na tom ultrazvuku :slight_smile: Sice vlastně nic moc vidět nebylo, protože jsem v 6. týdnu, ale doktor říkal, že takto je to v pořádku. Mám přijít v 10. týdnu na odběry.
11. říj 2016 v 16:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martulka6188 Tak to jsme na tom stejně! Já jdu k dr. 20.10. Jsem zvědavá, jestli už bude srdíčko
11. říj 2016 v 16:19  •  čeká miminko, termín má v únoru 2018 (33. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Ja jsem podle internetové kalkulačky 5+3 (6.tyden) Takze v úplném počátku :slight_smile: K doktorovi jdu 20.10. A to bude konec 7.týdne. Podle UTZ to může byt jinak, já vím. Taky počítám s tím, že srdíčko asi ještě nebude.... Je to naše první dítko, na jaře jsem byla na revizi. Snad už budeme mit vice štěstí :slight_smile:
Jaké jsou vaše zkušenosti se srdickem?
11. říj 2016 v 16:29  •  čeká miminko, termín má v únoru 2018 (33. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my máme ze včera potvrzené srdíčko a zatím termín porodu 1.6. Bude to naše první mimi, i když popravdě trochu nečekané, ale o to více se těšíme :slight_smile: Jsem také pořád hrozně unavená a po ránu mi není dobře. Tak snad to všechny budeme mít v pořádku :slight_smile:
11. říj 2016 v 16:31  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, já dneska našla // a ještě jsem z toho trochu v šoku, kalkulačka na internetu tvrdí, že termín vychází a druhou polovinu června, tak uvidíme, co na to doktorka :slight_smile:
11. říj 2016 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@svejvodova ahoj, sme na tom uplne stejne! :slight_smile: tiez mi to vychadza na 1.6. a tiez necakane :slight_smile:
inak mne posledne 3 ci 4 dni neni dobre skoro cely den, hlavne dopo.. dufam ze to co najskor prejde :/
12. říj 2016 ve 21:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, v úterý jsem našla // a 1.11. jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá. Měla bych být podle MS 7-8tt, měly jste už srdíčko?
13. říj 2016 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek