Červňátka 2017

Ahojky holky, je tu někdo, kdo má termín porodu v červnu 2017? Dnes jsem byla u dr. a těhotenství nám potvrdila 🙂 termín máme 5.6.2017 a jedná se o naše třetí dítko 😃
pastikaa
5. říj 2016
Ahoj, já bych měla mít, ale k lékaři jdu až 18.10.2016. Jaká byla první prohlídka u gynekologa? Janina
hanulka90
6. říj 2016
Ahoj já už byla také u dr a těhotenství mi potvrdil. Přiblížení termín mám 8.6.
sirka1
6. říj 2016
K doktorovi jdu až 21.10., ale termín bych taky měla mít v červnu 2017.
martulka6188
6. říj 2016
Ahoj, my se snažili o naše první dítko a po 14 měsících se nám konečně zadařilo 🙂 K doktorovi jdu příští úterý 11. 10. Měla bych být v tu dobu cca v 7. týdnu (možná v 6.). Jsem zvědavá, jak to bude probíhat 🙂 Orientačně jsem si sama tremín vypočetla na 10. 6.
emysicka
6. říj 2016
Čauky, tak já jdu sice na první kontrolu 18.10. , ale podle mého výpočtu bych měla mít termín 1.6 🙂 ... už se těším na kontru a doufám že bude vše v pořádku 🙂
blueel
6. říj 2016
Ahojky 🙂 pokud se vše podaří tak by prďola měl být cca 30.6 🙂
hanulka90
6. říj 2016
Jejda nás tady je. Už máte nějaké priznaky?
martulka6188
6. říj 2016
Já jsem neuvěřitelně unavená, nejradši bych chodila spát už v osm, ale potom se v noci často budím. Mám pocit, že se mi chce častěji na malou, ale nevím, jestli si to nevsugerovávám. A tento týden mám citlivější prsa.
luthiii
6. říj 2016
Tak termín od doktora ještě nemám, ale taky nám to vychází na začátek června 🙂
emysicka
6. říj 2016
@hanulka90 no tak mě bolí břicho, a nevolnosti (celodenni ) 🙂 ... zatím se to dá ustát, tak doufám že se to nezhorší 🙂
pastikaa
6. říj 2016
@emysicka máme stejné datum první kontroly 🙂 a my termín cca 9.6.2016
pastikaa
6. říj 2016
@hanulka90 no já teda pořádně, teď bych měla začínat 6. týden, ale to, že jsem těhotná jsem poznala tak, a to nekecám, 5 dní po oplodnění...krkání, nafouklé břicho, ze všeho jídla jsem se opotila, nafoukla a nemohla jsem jíst (tak jsem za týden zhubla 2kg) a tak 8 dní po oplodnění se mi tak nalily prsa, že jsem to hned věděla....do toho se přidala záda, celková únava a to neuvěřitelně časté čůrání...to byl pro mě jeden z prvních příznaků a pak samozřejmě nedošla menstruace a že já má všechno pravidelné. Těhu test byl 4x potvrzen 🙂 a včera jsem bohužel dokonce omdlela, ale doktorka říkala, že je to v pořádku (trpím na nízký tlak)..a teď už se nemohu dočkat první prohlídky 🙂 Dokonce jsem s nejlepší kamarádkou otěhotněly ve stejný měsíc, jen oni asi cca o 5 dní dříve 😃
hanulka90
6. říj 2016
@pastikaa ty brdo to je krásné. Budete s kamarádkou vozit spolu. Já tak měla loni termín se segrou o 14 dní. 😁 Já temu tomu nedávala pozornost teď. Jen vím že se mi párkrát udelalo blbě. Začali mě bolet záda a nespavost o tom raději ani Nemluvím. Bolel mě sex a zjistila sem že sem v tom až 4 den po zpoždění. Na ten nízký tlak také trpím je to pěkná otrava ze
leniluki
6. říj 2016
Včera objeveny, sice slabší, ale // na testu, dnes také, měla dnes přijít MS a nepřišla, takže myslím, že se hlásím k vám, s termínem kolem poloviny června 😊
bbubble
6. říj 2016
ahoj holky, ja som dnes 6+0 a bola som prvy krat u dr.. zatial videla len gestacny vacok odpovedajucej velkosti, ale mimco bolo vidno fakt len miniaturne, cca 2 mm pod urcitym uhlom :/ bojim sa ze to nebude ok, aj ked chvilku som tam videla aj blikat srdiecko.. inak termin mi vychadza 1.6.2017 a inak uz tu mame aj skupinu kveten - cerven 2017 🙂
sarriku
7. říj 2016
Ahoj holky, my taky čekáme děťátko na půlku června 2017🙂 Je to naše druhé. Příznaky byly normálně menstruační, nic nenormálního jsem nepociťovala. Ale bodalo mě okolo vaječníků. Test jsem zkoušela po pár dnech zpoždění a byly tam II x-) K doktorce plánuju jít kolem 9.týdne, jestli je miminko dobře uložené. V tomhle těhotenství bych to všechno chtěla trochu jinak, tak snad se nám zadaří.
Jinak už se cítím trochu těhotně😃 strašně mi vadí pachy a mám žaludek na vodě a víc spím🙂
leniluki
7. říj 2016
@sarriku Tak to na tom teď budeme asi stejně, mě zatím akorát pobolívají záda 😊 taky čekáme druhé a chtěla bych si toto těhotenství víc prožít, stejně jako porod... u prvního to bylo všechno tak nějak narychlo, navíc teď to budu prožívat i s malým, chtěla bych jej co nejlépe na miminko připravit, prozatím je to velký maminčin mazlík, je zvyklý na 100% pozornost 😊 jsem zvědavá, jak to zvládneme, ale věřím nám 😊
sarriku
7. říj 2016
@leniluki přesně, já jsem to první těhu přijala s takovými rozpaky a celou dobu jsem měla spíš vztah s bříškem. Tohle těhotenství jsem v takové vyrovnané euforii, s takovým vědomým informovaným přístupem. Chci hodně věcí jinak a půjdu si za tím. Co plánuješ jinak ty? Já asi omezím počet utz, četla jsem něco o jejich škodlivosti a snad se vlezeme do čtyř. Jeden v 9.týdnu pro zjištění polohy, jeden v 22.týdnu kvůli placentě a žílám a hlavně jak je na tom mimuško. A pak jeden kolem 35.týdne opět kvůli srdíčku, placentě atd. a pak budu chodit jen na průtoky. Mám fajn doktorku, už minule jsem odmítla tripple a i ten screening mi nějak nepodsouvala, ale tam jsem šla.
sarriku
7. říj 2016
@leniluki vidím, že máme podobné zájmy, koukala jsem ti do skupin. Jestli můžu doporučit, přidej se tady do skupiny Přirozený porod.
sarriku
7. říj 2016
@pastikaa přesně, to časté čůrání 😃 a v noci vlčí hlad
leniluki
7. říj 2016
@sarriku děkuji 😊 ono to první těhotenství je takové ve všem nové, teď už tak nějak víme, co můžeme očekávat 😊 u nás to bylo umocněno tím, že jsme narychlo zařizovali bydlení, stěhovali jsme se týden před porodem, tak jsem si neprošla takovými těmi těhotenskými radostmi 😊 no, uvidíme 😊
bk11
10. říj 2016
Zdravim vsechny, k dr. jdu za 3 dny, tak uvidime, co rekne. Podle MS jsem uz v pulce 7 tydne. Taky by to bylo nase druhe. Jak pise Leniluky, prvni tehotenstvi bylo narychlo. Nemela jsem ani cas se mu venovat.
mirrinkkaautor
10. říj 2016
jéé, ahoj holky, já se nestíhala juknout na pc, protože se celý víkend slavily narozeniny dcery, ufff 🙂 to je super, že se nás tu pár sešlo 🙂 Jinak já začínám mít žaludek jako na vodě a jsem pořád zadýchaná 🙂
martulka6188
11. říj 2016
Ahoj holky, tak jsem dnes byla na prvním vyšetření. Byl to krásný pocit vidět "něco" na tom ultrazvuku 🙂 Sice vlastně nic moc vidět nebylo, protože jsem v 6. týdnu, ale doktor říkal, že takto je to v pořádku. Mám přijít v 10. týdnu na odběry.
lentixx
11. říj 2016
@martulka6188 Tak to jsme na tom stejně! Já jdu k dr. 20.10. Jsem zvědavá, jestli už bude srdíčko
lentixx
11. říj 2016
Ahoj holky! Ja jsem podle internetové kalkulačky 5+3 (6.tyden) Takze v úplném počátku 🙂 K doktorovi jdu 20.10. A to bude konec 7.týdne. Podle UTZ to může byt jinak, já vím. Taky počítám s tím, že srdíčko asi ještě nebude.... Je to naše první dítko, na jaře jsem byla na revizi. Snad už budeme mit vice štěstí 🙂
Jaké jsou vaše zkušenosti se srdickem?
svejvodova
11. říj 2016
Ahoj holky, tak my máme ze včera potvrzené srdíčko a zatím termín porodu 1.6. Bude to naše první mimi, i když popravdě trochu nečekané, ale o to více se těšíme 🙂 Jsem také pořád hrozně unavená a po ránu mi není dobře. Tak snad to všechny budeme mít v pořádku 🙂
saidy
11. říj 2016
Ahoj holky, já dneska našla // a ještě jsem z toho trochu v šoku, kalkulačka na internetu tvrdí, že termín vychází a druhou polovinu června, tak uvidíme, co na to doktorka 🙂
bbubble
12. říj 2016
@svejvodova ahoj, sme na tom uplne stejne! 🙂 tiez mi to vychadza na 1.6. a tiez necakane 🙂
inak mne posledne 3 ci 4 dni neni dobre skoro cely den, hlavne dopo.. dufam ze to co najskor prejde :/
saidy
13. říj 2016
Ahoj holky, v úterý jsem našla // a 1.11. jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá. Měla bych být podle MS 7-8tt, měly jste už srdíčko?

Začni psát odpověď...

Odešli